1 ліга
 2 ліга
Новини
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичний розділ
Зворотний зв'язок
Контакти



Інформ. партнер
skobi
shadow
pfl_logo
1-й Тур
Дата Команди Рахунок
26.07.2014 Геліос -Нафтовик-Укрнафта
26.07.2014 Олександрія -Десна
26.07.2014 Суми -Сталь Д
26.07.2014 Гірник -Тернопіль
26.07.2014 Миколаїв -Динамо-2
26.07.2014 Сталь А -Зірка
26.07.2014 Полтава -Гірник-Спорт
перенесеноНива Т -Буковина
2-й Тур
Дата Команди Рахунок
01.08.2014 Геліос -Олександрія
02.08.2014 Зірка -Полтава
02.08.2014 Динамо-2 -Сталь А
02.08.2014 Сталь Д -Гірник
02.08.2014 Десна -Суми
02.08.2014 Нафтовик-Укрнафта -Гірник-Спорт
перенесеноБуковина -Миколаїв
перенесеноТернопіль -Нива Т
3-й Тур
Дата Команди Рахунок
09.08.2014 Олександрія -Нафтовик-Укрнафта
09.08.2014 Суми -Геліос
09.08.2014 Полтава -Динамо-2
10.08.2014 Гірник -Десна
10.08.2014 Миколаїв -Тернопіль
10.08.2014 Гірник-Спорт -Зірка
11.08.2014 Нива Т -Сталь Д
12.08.2014 Буковина -Сталь А
4-й Тур
Дата Команди Рахунок
16.08.2014 Геліос -Гірник
16.08.2014 Олександрія -Суми
16.08.2014 Динамо-2 -Гірник-Спорт
16.08.2014 Буковина -Полтава
16.08.2014 Тернопіль -Сталь А
16.08.2014 Сталь Д -Миколаїв
16.08.2014 Десна -Нива Т
16.08.2014 Нафтовик-Укрнафта -Зірка
5-й Тур
Дата Команди Рахунок
24.08.2014 Суми -Нафтовик-Укрнафта
24.08.2014 Гірник -Олександрія
24.08.2014 Нива Т -Геліос
24.08.2014 Миколаїв -Десна
24.08.2014 Сталь А -Сталь Д
24.08.2014 Полтава -Тернопіль
24.08.2014 Гірник-Спорт -Буковина
24.08.2014 Зірка -Динамо-2
6-й Тур
Дата Команди Рахунок
31.08.2014 Геліос -Миколаїв
31.08.2014 Олександрія -Нива Т
31.08.2014 Суми -Гірник
31.08.2014 Буковина -Зірка
31.08.2014 Тернопіль -Гірник-Спорт
31.08.2014 Сталь Д -Полтава
31.08.2014 Десна -Сталь А
31.08.2014 Нафтовик-Укрнафта -Динамо-2
7-й Тур
Дата Команди Рахунок
06.09.2014 Гірник -Нафтовик-Укрнафта
06.09.2014 Нива Т -Суми
06.09.2014 Миколаїв -Олександрія
06.09.2014 Сталь А -Геліос
06.09.2014 Полтава -Десна
06.09.2014 Гірник-Спорт -Сталь Д
06.09.2014 Зірка -Тернопіль
06.09.2014 Динамо-2 -Буковина
8-й Тур
Дата Команди Рахунок
13.09.2014 Геліос -Полтава
13.09.2014 Олександрія -Сталь А
13.09.2014 Суми -Миколаїв
13.09.2014 Гірник -Нива Т
13.09.2014 Тернопіль -Динамо-2
13.09.2014 Сталь Д -Зірка
13.09.2014 Десна -Гірник-Спорт
13.09.2014 Нафтовик-Укрнафта -Буковина
9-й Тур
Дата Команди Рахунок
20.09.2014 Нива Т -Нафтовик-Укрнафта
20.09.2014 Миколаїв -Гірник
20.09.2014 Сталь А -Суми
20.09.2014 Полтава -Олександрія
20.09.2014 Гірник-Спорт -Геліос
20.09.2014 Зірка -Десна
20.09.2014 Динамо-2 -Сталь Д
20.09.2014 Буковина -Тернопіль
10-й Тур
Дата Команди Рахунок
27.09.2014 Геліос -Зірка
27.09.2014 Олександрія -Гірник-Спорт
27.09.2014 Суми -Полтава
27.09.2014 Гірник -Сталь А
27.09.2014 Нива Т -Миколаїв
27.09.2014 Сталь Д -Буковина
27.09.2014 Десна -Динамо-2
27.09.2014 Нафтовик-Укрнафта -Тернопіль
11-й Тур
Дата Команди Рахунок
04.10.2014 Миколаїв -Нафтовик-Укрнафта
04.10.2014 Сталь А -Нива Т
04.10.2014 Полтава -Гірник
04.10.2014 Гірник-Спорт -Суми
04.10.2014 Зірка -Олександрія
04.10.2014 Динамо-2 -Геліос
04.10.2014 Буковина -Десна
04.10.2014 Тернопіль -Сталь Д
12-й Тур
Дата Команди Рахунок
11.10.2014 Геліос -Буковина
11.10.2014 Олександрія -Динамо-2
11.10.2014 Суми -Зірка
11.10.2014 Гірник -Гірник-Спорт
11.10.2014 Нива Т -Полтава
11.10.2014 Миколаїв -Сталь А
11.10.2014 Десна -Тернопіль
11.10.2014 Нафтовик-Укрнафта -Сталь Д
13-й Тур
Дата Команди Рахунок
18.10.2014 Сталь А -Нафтовик-Укрнафта
18.10.2014 Полтава -Миколаїв
18.10.2014 Гірник-Спорт -Нива Т
18.10.2014 Зірка -Гірник
18.10.2014 Динамо-2 -Суми
18.10.2014 Буковина -Олександрія
18.10.2014 Тернопіль -Геліос
18.10.2014 Сталь Д -Десна
14-й Тур
Дата Команди Рахунок
25.10.2014 Геліос -Сталь Д
25.10.2014 Олександрія -Тернопіль
25.10.2014 Суми -Буковина
25.10.2014 Гірник -Динамо-2
25.10.2014 Нива Т -Зірка
25.10.2014 Миколаїв -Гірник-Спорт
25.10.2014 Сталь А -Полтава
25.10.2014 Нафтовик-Укрнафта -Десна
15-й Тур
Дата Команди Рахунок
02.11.2014 Полтава -Нафтовик-Укрнафта
02.11.2014 Гірник-Спорт -Сталь А
02.11.2014 Зірка -Миколаїв
02.11.2014 Динамо-2 -Нива Т
02.11.2014 Буковина -Гірник
02.11.2014 Тернопіль -Суми
02.11.2014 Сталь Д -Олександрія
02.11.2014 Десна -Геліос
16-й Тур
Дата Команди Рахунок
08.11.2014 Гірник-Спорт -Полтава
08.11.2014 Зірка -Сталь А
08.11.2014 Динамо-2 -Миколаїв
08.11.2014 Буковина -Нива Т
08.11.2014 Тернопіль -Гірник
08.11.2014 Сталь Д -Суми
08.11.2014 Десна -Олександрія
08.11.2014 Нафтовик-Укрнафта -Геліос
17-й Тур
Дата Команди Рахунок
16.11.2014 Олександрія -Геліос
16.11.2014 Суми -Десна
16.11.2014 Гірник -Сталь Д
16.11.2014 Нива Т -Тернопіль
16.11.2014 Миколаїв -Буковина
16.11.2014 Сталь А -Динамо-2
16.11.2014 Полтава -Зірка
16.11.2014 Гірник-Спорт -Нафтовик-Укрнафта
18-й Тур
Дата Команди Рахунок
21.03.2015 Геліос -Суми
21.03.2015 Зірка -Гірник-Спорт
21.03.2015 Динамо-2 -Полтава
21.03.2015 Сталь А -Буковина
21.03.2015 Тернопіль -Миколаїв
21.03.2015 Сталь Д -Нива Т
21.03.2015 Десна -Гірник
21.03.2015 Нафтовик-Укрнафта -Олександрія
19-й Тур
Дата Команди Рахунок
28.03.2015 Суми -Олександрія
28.03.2015 Гірник -Геліос
28.03.2015 Нива Т -Десна
28.03.2015 Миколаїв -Сталь Д
28.03.2015 Сталь А -Тернопіль
28.03.2015 Полтава -Буковина
28.03.2015 Гірник-Спорт -Динамо-2
28.03.2015 Зірка -Нафтовик-Укрнафта
20-й Тур
Дата Команди Рахунок
04.04.2015 Геліос -Нива Т
04.04.2015 Олександрія -Гірник
04.04.2015 Динамо-2 -Зірка
04.04.2015 Буковина -Гірник-Спорт
04.04.2015 Тернопіль -Полтава
04.04.2015 Сталь Д -Сталь А
04.04.2015 Десна -Миколаїв
04.04.2015 Нафтовик-Укрнафта -Суми
21-й Тур
Дата Команди Рахунок
13.04.2015 Гірник -Суми
13.04.2015 Нива Т -Олександрія
13.04.2015 Миколаїв -Геліос
13.04.2015 Сталь А -Десна
13.04.2015 Полтава -Сталь Д
13.04.2015 Гірник-Спорт -Тернопіль
13.04.2015 Зірка -Буковина
13.04.2015 Динамо-2 -Нафтовик-Укрнафта
22-й Тур
Дата Команди Рахунок
18.04.2015 Геліос -Сталь А
18.04.2015 Олександрія -Миколаїв
18.04.2015 Суми -Нива Т
18.04.2015 Буковина -Динамо-2
18.04.2015 Тернопіль -Зірка
18.04.2015 Сталь Д -Гірник-Спорт
18.04.2015 Десна -Полтава
18.04.2015 Нафтовик-Укрнафта -Гірник
23-й Тур
Дата Команди Рахунок
25.04.2015 Нива Т -Гірник
25.04.2015 Миколаїв -Суми
25.04.2015 Сталь А -Олександрія
25.04.2015 Полтава -Геліос
25.04.2015 Гірник-Спорт -Десна
25.04.2015 Зірка -Сталь Д
25.04.2015 Динамо-2 -Тернопіль
25.04.2015 Буковина -Нафтовик-Укрнафта
24-й Тур
Дата Команди Рахунок
02.05.2015 Геліос -Гірник-Спорт
02.05.2015 Олександрія -Полтава
02.05.2015 Суми -Сталь А
02.05.2015 Гірник -Миколаїв
02.05.2015 Тернопіль -Буковина
02.05.2015 Сталь Д -Динамо-2
02.05.2015 Десна -Зірка
02.05.2015 Нафтовик-Укрнафта -Нива Т
25-й Тур
Дата Команди Рахунок
06.05.2015 Миколаїв -Нива Т
06.05.2015 Сталь А -Гірник
06.05.2015 Полтава -Суми
06.05.2015 Гірник-Спорт -Олександрія
06.05.2015 Зірка -Геліос
06.05.2015 Динамо-2 -Десна
06.05.2015 Буковина -Сталь Д
06.05.2015 Тернопіль -Нафтовик-Укрнафта
26-й Тур
Дата Команди Рахунок
10.05.2015 Геліос -Динамо-2
10.05.2015 Олександрія -Зірка
10.05.2015 Суми -Гірник-Спорт
10.05.2015 Гірник -Полтава
10.05.2015 Нива Т -Сталь А
10.05.2015 Сталь Д -Тернопіль
10.05.2015 Десна -Буковина
10.05.2015 Нафтовик-Укрнафта -Миколаїв
27-й Тур
Дата Команди Рахунок
16.05.2015 Сталь А -Миколаїв
16.05.2015 Полтава -Нива Т
16.05.2015 Гірник-Спорт -Гірник
16.05.2015 Зірка -Суми
16.05.2015 Динамо-2 -Олександрія
16.05.2015 Буковина -Геліос
16.05.2015 Тернопіль -Десна
16.05.2015 Сталь Д -Нафтовик-Укрнафта
28-й Тур
Дата Команди Рахунок
23.05.2015 Геліос -Тернопіль
23.05.2015 Олександрія -Буковина
23.05.2015 Суми -Динамо-2
23.05.2015 Гірник -Зірка
23.05.2015 Нива Т -Гірник-Спорт
23.05.2015 Миколаїв -Полтава
23.05.2015 Десна -Сталь Д
23.05.2015 Нафтовик-Укрнафта -Сталь А
29-й Тур
Дата Команди Рахунок
30.05.2015 Полтава -Сталь А
30.05.2015 Гірник-Спорт -Миколаїв
30.05.2015 Зірка -Нива Т
30.05.2015 Динамо-2 -Гірник
30.05.2015 Буковина -Суми
30.05.2015 Тернопіль -Олександрія
30.05.2015 Сталь Д -Геліос
30.05.2015 Десна -Нафтовик-Укрнафта
30-й Тур
Дата Команди Рахунок
03.06.2015 Геліос -Десна
03.06.2015 Олександрія -Сталь Д
03.06.2015 Суми -Тернопіль
03.06.2015 Гірник -Буковина
03.06.2015 Нива Т -Динамо-2
03.06.2015 Миколаїв -Зірка
03.06.2015 Сталь А -Гірник-Спорт
03.06.2015 Нафтовик-Укрнафта -Полтава

 

Новини

26.07.2014
Трагічно загинув Олег Бабаєв

Сьогодні, 26.07.2014 року трагічно загинув Олег Бабаєв. 

  докладнiше »»

24.07.2014
Відбулося жеребкування Кубку України

Сьогодні, 25.07.2014 року відбулося жеребкування попереднього етапу Кубку України 

  докладнiше »»

23.07.2014
Анонс жеребкування Кубку України

Завтра, 24.07.2014 року відбудеться жеребкування попереднього етапу Кубку України

  докладнiше »»


 Переглянути всi новини →

Перша ліга 3-й тур
КомандиДатаВид
girsport - zirka 10.08
ua-football.com
girnyk - desna 10.08
ua-football.com
mykolayiv - ternopil 10.08
ua-football.com
sumy - helios 9.08
ua-football.com
poltava - dynamo2 9.08
ua-football.com
olexandria - ohtirka 9.08
ua-football.com
Новий телефон приймальні ПФЛ: (044) 278-12-68
Підтримуємо
skobi
against rasizm
shadow



ВІТАЄМО!
Грановський О.Г. - 42!
Сидоренко Д.В. - 20!
Гайдаєнко С.А. - 18!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
001 Тур. Зірка 2:1 Миколаїв
022 Тур. Украгроком 1:0 Зірка
013 Тур. Зірка 0:0 Десна
009 Тур. Зірка 1:3 Олімпік
011 Тур. Зірка 1:0 Сталь А
015 Тур. Зірка 1:0 Нива Т
013 Тур. Геліос 0:0 Украгроком
008 Тур. Геліос 3:2 Нафтовик-Укрнафта
016 Тур. Геліос 1:1 Суми