КАЛЕНДАР

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30

1 ТУР

2. 20.07.2018, 18:00, Пт Прикарпаття Прикарпаття 0:1 Балкани Балкани 3600
6. 21.07.2018, 17:00, Сб Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1:2 Суми Суми 700
1. 21.07.2018, 18:00, Сб Інгулець Інгулець 2:4 Авангард Авангард 890
3. 21.07.2018, 18:00, Сб Колос Колос 4:0 Кобра Кобра 800
4. 21.07.2018, 18:00, Сб Миколаїв Миколаїв 0:0 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 1000
5. 21.07.2018, 18:00, Сб Рух Рух 1:3 Дніпро-1 Дніпро-1 2100
7. 22.07.2018, 18:00, Нд Зірка Зірка 0:2 Волинь Волинь 1330
8. 22.07.2018, 19:25, Нд Металіст 1925 Металіст 1925 2:0 Агробізнес Агробізнес 9286

2 ТУР

11. 28.07.2018, 16:30, Сб Суми Суми 3:1 Зірка Зірка 1000
10. 28.07.2018, 18:00, Сб Волинь Волинь 2:0 Металіст 1925 Металіст 1925 2000
14. 28.07.2018, 18:00, Сб Кобра Кобра 0:2 Миколаїв Миколаїв 500
15. 28.07.2018, 18:00, Сб Балкани Балкани 0:0 Колос Колос 2100
9. 28.07.2018, 19:00, Сб Інгулець Інгулець 0:1 Прикарпаття Прикарпаття 670
12. 28.07.2018, 19:00, Сб Дніпро-1 Дніпро-1 6:0 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 3100
16. 29.07.2018, 18:00, Нд Авангард Авангард 0:0 Агробізнес Агробізнес 1513
13. 29.07.2018, 19:00, Нд Оболонь Бровар Оболонь Бровар 0:0 Рух Рух 1700

3 ТУР

17. 03.08.2018, 18:30, Пт Прикарпаття Прикарпаття 0:1 Авангард Авангард 2200
18. 04.08.2018, 18:00, Сб Колос Колос 0:0 Інгулець Інгулець 750
21. 04.08.2018, 18:00, Сб Гірник-Спорт Гірник-Спорт 2:1 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 600
22. 04.08.2018, 18:00, Сб Зірка Зірка 0:2 Дніпро-1 Дніпро-1 1193
24. 04.08.2018, 18:00, Сб Агробізнес Агробізнес 0:2 Волинь Волинь 2400
20. 04.08.2018, 18:30, Сб Рух Рух 2:1 Кобра Кобра 1650
19. 05.08.2018, 18:00, Нд Миколаїв Миколаїв 2:1 Балкани Балкани 1050
23. 05.08.2018, 19:00, Нд Металіст 1925 Металіст 1925 4:1 Суми Суми 8123

4 ТУР

32. 10.08.2018, 18:00, Пт Авангард Авангард 0:1 Волинь Волинь 1534
26. 10.08.2018, 18:30, Пт Прикарпаття Прикарпаття 0:1 Колос Колос 3600
27. 10.08.2018, 18:30, Пт Суми Суми 1:1 Агробізнес Агробізнес 554
31. 11.08.2018, 17:00, Сб Балкани Балкани 2:1 Рух Рух 1870
30. 11.08.2018, 18:30, Сб Кобра Кобра -:- Гірник-Спорт Гірник-Спорт
25. 11.08.2018, 19:00, Сб Інгулець Інгулець 2:0 Миколаїв Миколаїв 651
28. 11.08.2018, 19:00, Сб Дніпро-1 Дніпро-1 0:2 Металіст 1925 Металіст 1925 7121
29. 12.08.2018, 19:00, Нд Оболонь Бровар Оболонь Бровар 1:0 Зірка Зірка 1000

5 ТУР

34. 17.08.2018, 18:00, Пт Миколаїв Миколаїв 1:0 Прикарпаття Прикарпаття 503
37. 18.08.2018, , Сб Зірка Зірка -:- Кобра Кобра
33. 18.08.2018, 18:00, Сб Колос Колос 2:2 Авангард Авангард 900
36. 18.08.2018, 18:00, Сб Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1:0 Балкани Балкани 500
39. 18.08.2018, 18:00, Сб Агробізнес Агробізнес 0:1 Дніпро-1 Дніпро-1 3000
40. 18.08.2018, 18:00, Сб Волинь Волинь 3:0 Суми Суми 2450
35. 18.08.2018, 18:30, Сб Рух Рух 0:1 Інгулець Інгулець 800
38. 18.08.2018, 19:00, Сб Металіст 1925 Металіст 1925 0:1 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 9102

6 ТУР

46. 26.08.2018, , Нд Кобра Кобра -:- Металіст 1925 Металіст 1925
47. 26.08.2018, 17:00, Нд Балкани Балкани 3:0 Зірка Зірка 1950
48. 26.08.2018, 17:00, Нд Авангард Авангард 6:0 Суми Суми 1486
43. 26.08.2018, 18:00, Нд Колос Колос 2:0 Миколаїв Миколаїв 600
42. 26.08.2018, 18:30, Нд Прикарпаття Прикарпаття 1:0 Рух Рух 2100
41. 26.08.2018, 19:00, Нд Інгулець Інгулець 4:2 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 712
44. 26.08.2018, 19:00, Нд Дніпро-1 Дніпро-1 5:0 Волинь Волинь 5231
45. 27.08.2018, 19:00, Пн Оболонь Бровар Оболонь Бровар 1:0 Агробізнес Агробізнес 800

7 ТУР

56. 31.08.2018, 18:00, Пт Суми Суми 0:4 Дніпро-1 Дніпро-1 800
54. 01.09.2018, , Сб Агробізнес Агробізнес -:- Кобра Кобра
50. 01.09.2018, 17:00, Сб Рух Рух 0:2 Колос Колос 900
51. 01.09.2018, 17:00, Сб Гірник-Спорт Гірник-Спорт 2:2 Прикарпаття Прикарпаття 600
52. 01.09.2018, 17:00, Сб Зірка Зірка 2:0 Інгулець Інгулець 902
49. 01.09.2018, 17:30, Сб Миколаїв Миколаїв 0:0 Авангард Авангард 800
55. 02.09.2018, 18:00, Нд Волинь Волинь 2:4 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 3200
53. 02.09.2018, 19:00, Нд Металіст 1925 Металіст 1925 3:0 Балкани Балкани 9961

8 ТУР

59. 08.09.2018, 17:00, Сб Колос Колос 5:2 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 200
60. 08.09.2018, 17:00, Сб Миколаїв Миколаїв 4:1 Рух Рух 400
61. 08.09.2018, 17:00, Сб Оболонь Бровар Оболонь Бровар 0:2 Суми Суми 800
63. 08.09.2018, 17:00, Сб Балкани Балкани 0:0 Агробізнес Агробізнес 1450
57. 08.09.2018, 19:00, Сб Інгулець Інгулець 1:0 Металіст 1925 Металіст 1925 750
64. 09.09.2018, 17:00, Нд Авангард Авангард 1:2 Дніпро-1 Дніпро-1 1680
58. 09.09.2018, 18:30, Нд Прикарпаття Прикарпаття 7:1 Зірка Зірка 2600

9 ТУР

66. 15.09.2018, 16:00, Сб Гірник-Спорт Гірник-Спорт 0:1 Миколаїв Миколаїв 400
72. 15.09.2018, 16:00, Сб Дніпро-1 Дніпро-1 1:3 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 3511
65. 15.09.2018, 17:00, Сб Рух Рух 3:3 Авангард Авангард 300
67. 15.09.2018, 17:00, Сб Зірка Зірка 0:2 Колос Колос 520
68. 15.09.2018, 18:00, Сб Металіст 1925 Металіст 1925 2:0 Прикарпаття Прикарпаття 10660
69. 16.09.2018, 17:00, Нд Агробізнес Агробізнес 1:2 Інгулець Інгулець 2800
70. 16.09.2018, 17:00, Нд Волинь Волинь 4:2 Балкани Балкани 1200

10 ТУР

76. 21.09.2018, 16:00, Пт Миколаїв Миколаїв 3:1 Зірка Зірка 540
79. 21.09.2018, 16:00, Пт Балкани Балкани 1:1 Суми Суми 1100
75. 22.09.2018, 16:00, Сб Колос Колос 0:0 Металіст 1925 Металіст 1925 1100
77. 23.09.2018, 16:00, Нд Рух Рух 0:0 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 500
80. 23.09.2018, 16:00, Нд Оболонь Бровар Оболонь Бровар 0:1 Авангард Авангард 600
73. 23.09.2018, 17:00, Нд Інгулець Інгулець 1:1 Волинь Волинь 700
74. 23.09.2018, 18:00, Нд Прикарпаття Прикарпаття 1:0 Агробізнес Агробізнес 4000

11 ТУР

81. 30.09.2018, 15:00, Нд Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1:1 Авангард Авангард 309
86. 30.09.2018, 15:00, Нд Суми Суми 0:1 Інгулець Інгулець 200
82. 30.09.2018, 16:00, Нд Зірка Зірка 0:2 Рух Рух 688
83. 30.09.2018, 16:00, Нд Металіст 1925 Металіст 1925 1:0 Миколаїв Миколаїв 7378
84. 30.09.2018, 16:00, Нд Агробізнес Агробізнес 0:3 Колос Колос 2500
87. 30.09.2018, 18:00, Нд Дніпро-1 Дніпро-1 3:0 Балкани Балкани 2822
85. 01.10.2018, 19:00, Пн Волинь Волинь 1:0 Прикарпаття Прикарпаття 800

12 ТУР

91. 06.10.2018, 15:00, Сб Колос Колос 1:1 Волинь Волинь 1100
94. 06.10.2018, 15:00, Сб Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1:0 Зірка Зірка 400
95. 06.10.2018, 15:00, Сб Балкани Балкани 1:1 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 1870
92. 06.10.2018, 16:00, Сб Миколаїв Миколаїв 1:1 Агробізнес Агробізнес 350
93. 06.10.2018, 16:00, Сб Рух Рух 1:1 Металіст 1925 Металіст 1925 400
89. 07.10.2018, 16:00, Нд Інгулець Інгулець 1:2 Дніпро-1 Дніпро-1 1100
90. 07.10.2018, 17:06, Нд Прикарпаття Прикарпаття 1:1 Суми Суми 4000

13 ТУР

101. 12.10.2018, 15:00, Пт Суми Суми 0:6 Колос Колос 500
97. 13.10.2018, 15:00, Сб Зірка Зірка 1:5 Авангард Авангард 538
99. 13.10.2018, 16:00, Сб Агробізнес Агробізнес 1:1 Рух Рух 2300
100. 13.10.2018, 17:00, Сб Волинь Волинь 1:0 Миколаїв Миколаїв 2100
102. 13.10.2018, 18:00, Сб Дніпро-1 Дніпро-1 2:1 Прикарпаття Прикарпаття 2740
98. 13.10.2018, 19:00, Сб Металіст 1925 Металіст 1925 2:1 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 5200
103. 14.10.2018, 19:00, Нд Оболонь Бровар Оболонь Бровар 1:1 Інгулець Інгулець 450

14 ТУР

108. 19.10.2018, 18:00, Пт Миколаїв Миколаїв 1:1 Суми Суми 350
112. 20.10.2018, 13:00, Сб Авангард Авангард 1:2 Балкани Балкани 1118
107. 20.10.2018, 15:00, Сб Колос Колос 1:1 Дніпро-1 Дніпро-1 1020
109. 20.10.2018, 15:00, Сб Рух Рух 1:3 Волинь Волинь 540
110. 20.10.2018, 15:00, Сб Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1:1 Агробізнес Агробізнес 300
110. 20.10.2018, 15:00, Сб Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1:1 Агробізнес Агробізнес 300
111. 20.10.2018, 15:00, Сб Зірка Зірка 0:3 Металіст 1925 Металіст 1925 768
106. 21.10.2018, 16:00, Нд Прикарпаття Прикарпаття 0:1 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 3000

15 ТУР

117. 26.10.2018, 18:00, Пт Дніпро-1 Дніпро-1 4:0 Миколаїв Миколаїв 2025
116. 27.10.2018, 15:00, Сб Суми Суми 0:1 Рух Рух 150
120. 27.10.2018, 15:00, Сб Балкани Балкани 1:2 Інгулець Інгулець 1810
114. 27.10.2018, 16:00, Сб Агробізнес Агробізнес 5:0 Зірка Зірка 800
115. 27.10.2018, 17:00, Сб Волинь Волинь 5:3 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1580
113. 27.10.2018, 18:00, Сб Металіст 1925 Металіст 1925 1:0 Авангард Авангард 4223
118. 28.10.2018, 17:00, Нд Оболонь Бровар Оболонь Бровар 1:1 Колос Колос 1140

16 ТУР

123. 03.11.2018, 13:00, Сб Суми Суми 2:2 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 200
121. 03.11.2018, 14:00, Сб Агробізнес Агробізнес 0:2 Металіст 1925 Металіст 1925 2000
127. 03.11.2018, 14:00, Сб Балкани Балкани 3:2 Прикарпаття Прикарпаття 1700
128. 03.11.2018, 14:00, Сб Авангард Авангард 3:1 Інгулець Інгулець 1166
122. 03.11.2018, 17:00, Сб Волинь Волинь 3:1 Зірка Зірка 1700
125. 04.11.2018, 15:00, Нд Оболонь Бровар Оболонь Бровар 2:1 Миколаїв Миколаїв 1000
124. 04.11.2018, 17:00, Нд Дніпро-1 Дніпро-1 3:0 Рух Рух 2112

17 ТУР

136. 10.11.2018, 13:00, Сб Агробізнес Агробізнес 0:1 Авангард Авангард 1500
130. 10.11.2018, 14:00, Сб Колос Колос 0:0 Балкани Балкани 300
134. 10.11.2018, 14:00, Сб Зірка Зірка 3:3 Суми Суми 425
135. 10.11.2018, 17:00, Сб Металіст 1925 Металіст 1925 1:0 Волинь Волинь 7792
133. 11.11.2018, 13:00, Нд Гірник-Спорт Гірник-Спорт 0:3 Дніпро-1 Дніпро-1 500
129. 11.11.2018, 14:00, Нд Прикарпаття Прикарпаття 4:0 Інгулець Інгулець 3100
132. 11.11.2018, 14:00, Нд Рух Рух 0:3 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 300

18 ТУР

139. 17.11.2018, 13:00, Сб Суми Суми 1:3 Металіст 1925 Металіст 1925 1000
144. 17.11.2018, 14:00, Сб Авангард Авангард 3:1 Прикарпаття Прикарпаття 860
140. 17.11.2018, 16:00, Сб Дніпро-1 Дніпро-1 4:0 Зірка Зірка 820
138. 17.11.2018, 17:00, Сб Волинь Волинь 0:0 Агробізнес Агробізнес 1170
137. 18.11.2018, 14:00, Нд Інгулець Інгулець 0:1 Колос Колос 800
141. 18.11.2018, 14:00, Нд Оболонь Бровар Оболонь Бровар 1:0 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 900
143. 02.04.2019, 16:00, Вт Балкани Балкани 2:1 Миколаїв Миколаїв 1970

19 ТУР

146. 22.03.2019, 14:00, Пт Миколаїв Миколаїв 0:1 Інгулець Інгулець 1050
149. 23.03.2019, , Сб Зірка Зірка -:+ Оболонь Бровар Оболонь Бровар
151. 23.03.2019, , Сб Агробізнес Агробізнес -:- Суми Суми
145. 23.03.2019, 14:00, Сб Колос Колос 3:1 Прикарпаття Прикарпаття 350
147. 23.03.2019, 16:00, Сб Рух Рух 1:0 Балкани Балкани 1300
152. 23.03.2019, 17:00, Сб Волинь Волинь 0:1 Авангард Авангард 3100
150. 23.03.2019, 18:00, Сб Металіст 1925 Металіст 1925 1:2 Дніпро-1 Дніпро-1 22362

20 ТУР

153. 27.03.2019, 14:00, Ср Інгулець Інгулець 0:0 Рух Рух 600
159. 27.03.2019, 15:00, Ср Балкани Балкани 2:0 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1730
160. 27.03.2019, 17:00, Ср Авангард Авангард 0:1 Колос Колос 1284
154. 27.03.2019, 18:00, Ср Прикарпаття Прикарпаття 1:2 Миколаїв Миколаїв 1500
157. 27.03.2019, 19:00, Ср Оболонь Бровар Оболонь Бровар 1:0 Металіст 1925 Металіст 1925 800
155. 28.03.2019, 16:00, Чт Суми Суми 0:7 Волинь Волинь 1600
156. 28.03.2019, 18:00, Чт Дніпро-1 Дніпро-1 4:0 Агробізнес Агробізнес 724

21 ТУР

163. 03.04.2019, 16:00, Ср Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1:1 Інгулець Інгулець 500
167. 03.04.2019, 18:00, Ср Волинь Волинь 1:1 Дніпро-1 Дніпро-1 2000
162. 05.04.2019, 18:00, Пт Рух Рух 2:2 Прикарпаття Прикарпаття 700
164. 06.04.2019, 00:00, Сб Зірка Зірка -:+ Балкани Балкани
166. 06.04.2019, 17:00, Сб Агробізнес Агробізнес 1:2 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 2100
168. 07.04.2019, 13:00, Нд Суми Суми 0:3 Авангард Авангард 300
161. 07.04.2019, 16:00, Нд Миколаїв Миколаїв 0:3 Колос Колос 670

22 ТУР

172. 12.04.2019, 18:00, Пт Дніпро-1 Дніпро-1 7:0 Суми Суми 2557
173. 12.04.2019, 19:00, Пт Оболонь Бровар Оболонь Бровар 2:4 Волинь Волинь 1700
169. 13.04.2019, 00:00, Сб Інгулець Інгулець +:- Зірка Зірка
176. 13.04.2019, 14:00, Сб Авангард Авангард 2:3 Миколаїв Миколаїв 1087
175. 13.04.2019, 16:00, Сб Балкани Балкани 0:1 Металіст 1925 Металіст 1925 2700
170. 13.04.2019, 17:00, Сб Прикарпаття Прикарпаття 1:0 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 3000
171. 13.04.2019, 17:00, Сб Колос Колос 0:1 Рух Рух 400

23 ТУР

179. 18.04.2019, 00:00, Чт Зірка Зірка -:+ Прикарпаття Прикарпаття
183. 18.04.2019, 13:00, Чт Суми Суми 0:0 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 326
178. 18.04.2019, 16:00, Чт Гірник-Спорт Гірник-Спорт 2:1 Колос Колос 500
181. 18.04.2019, 17:00, Чт Агробізнес Агробізнес 0:2 Балкани Балкани 2050
177. 19.04.2019, 18:00, Пт Рух Рух 1:1 Миколаїв Миколаїв 1000
184. 22.04.2019, 18:00, Пн Дніпро-1 Дніпро-1 1:0 Авангард Авангард 1150
180. 19.05.2019, 17:00, Нд Металіст 1925 Металіст 1925 1:1 Інгулець Інгулець 6219

24 ТУР

187. 15.05.2019, , Ср Колос Колос +:- Зірка Зірка
191. 15.05.2019, 17:00, Ср Балкани Балкани 2:2 Волинь Волинь 2000
192. 15.05.2019, 17:30, Ср Авангард Авангард 1:2 Рух Рух 600
186. 15.05.2019, 18:00, Ср Прикарпаття Прикарпаття 2:2 Металіст 1925 Металіст 1925 4350
188. 15.05.2019, 18:00, Ср Миколаїв Миколаїв 0:0 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 750
189. 15.05.2019, 19:00, Ср Оболонь Бровар Оболонь Бровар 1:1 Дніпро-1 Дніпро-1 500
185. 23.05.2019, 17:00, Чт Інгулець Інгулець 0:0 Агробізнес Агробізнес 450

25 ТУР

198. 25.04.2019, 13:00, Чт Суми Суми 0:1 Балкани Балкани 400
196. 25.04.2019, 17:00, Чт Агробізнес Агробізнес 2:3 Прикарпаття Прикарпаття 2000
197. 25.04.2019, 18:00, Чт Волинь Волинь 2:1 Інгулець Інгулець 2500
194. 26.04.2019, 00:00, Пт Зірка Зірка -:+ Миколаїв Миколаїв
200. 26.04.2019, 13:30, Пт Авангард Авангард 1:0 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 384
193. 26.04.2019, 16:00, Пт Гірник-Спорт Гірник-Спорт 0:0 Рух Рух 500
195. 26.04.2019, 19:00, Пт Металіст 1925 Металіст 1925 0:0 Колос Колос 5906

26 ТУР

205. 01.05.2019, , Ср Рух Рух +:- Зірка Зірка
201. 01.05.2019, 14:00, Ср Інгулець Інгулець 6:0 Суми Суми 487
204. 01.05.2019, 14:00, Ср Миколаїв Миколаїв 3:0 Металіст 1925 Металіст 1925 600
207. 01.05.2019, 14:00, Ср Балкани Балкани 0:2 Дніпро-1 Дніпро-1 2500
202. 01.05.2019, 17:00, Ср Прикарпаття Прикарпаття 1:3 Волинь Волинь 2600
203. 01.05.2019, 17:00, Ср Колос Колос 1:0 Агробізнес Агробізнес 500
208. 01.05.2019, 17:00, Ср Авангард Авангард 1:1 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 738

27 ТУР

209. 05.05.2019, , Нд Зірка Зірка -:+ Гірник-Спорт Гірник-Спорт
211. 05.05.2019, 16:30, Нд Агробізнес Агробізнес 1:1 Миколаїв Миколаїв 1800
214. 05.05.2019, 17:00, Нд Дніпро-1 Дніпро-1 3:3 Інгулець Інгулець 2141
210. 05.05.2019, 18:00, Нд Металіст 1925 Металіст 1925 2:1 Рух Рух 3212
215. 05.05.2019, 18:00, Нд Оболонь Бровар Оболонь Бровар 1:1 Балкани Балкани 1200
213. 06.05.2019, 13:00, Пн Суми Суми 2:3 Прикарпаття Прикарпаття 150
212. 06.05.2019, 18:00, Пн Волинь Волинь 2:1 Колос Колос 800

28 ТУР

217. 10.05.2019, 18:00, Пт Інгулець Інгулець 3:2 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 700
224. 11.05.2019, 00:00, Сб Авангард Авангард +:- Зірка Зірка
221. 11.05.2019, 16:00, Сб Рух Рух 4:0 Агробізнес Агробізнес 1200
222. 11.05.2019, 16:00, Сб Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1:1 Металіст 1925 Металіст 1925 1500
218. 11.05.2019, 17:00, Сб Прикарпаття Прикарпаття 4:0 Дніпро-1 Дніпро-1 4200
219. 11.05.2019, 17:00, Сб Колос Колос 4:0 Суми Суми 350
220. 11.05.2019, 17:00, Сб Миколаїв Миколаїв 1:2 Волинь Волинь 1000

29 ТУР

232. 19.05.2019, 16:00, Нд Балкани Балкани 1:2 Авангард Авангард 2100
226. 19.05.2019, 17:00, Нд Агробізнес Агробізнес 0:0 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 2050
227. 19.05.2019, 17:00, Нд Волинь Волинь 1:1 Рух Рух 2200
228. 19.05.2019, 17:00, Нд Суми Суми 0:8 Миколаїв Миколаїв 330
229. 19.05.2019, 17:00, Нд Дніпро-1 Дніпро-1 3:1 Колос Колос 3500
230. 19.05.2019, 17:00, Нд Оболонь Бровар Оболонь Бровар 3:2 Прикарпаття Прикарпаття 1000
225. 20.05.2019, , Пн Металіст 1925 Металіст 1925 +:- Зірка Зірка

30 ТУР

239. 25.05.2019, , Сб Зірка Зірка -:- Агробізнес Агробізнес
236. 25.05.2019, 14:00, Сб Миколаїв Миколаїв -:- Дніпро-1 Дніпро-1
235. 25.05.2019, 17:00, Сб Колос Колос -:- Оболонь Бровар Оболонь Бровар
237. 25.05.2019, 17:00, Сб Рух Рух -:- Суми Суми
238. 25.05.2019, 17:00, Сб Гірник-Спорт Гірник-Спорт -:- Волинь Волинь
240. 25.05.2019, 17:00, Сб Авангард Авангард -:- Металіст 1925 Металіст 1925
233. 26.05.2019, 17:00, Нд Інгулець Інгулець -:- Балкани Балкани
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору