23 березня 2016 року рішенням Ради Ліг затверджено Стратегію розвитку Професіональної футбольної ліги до 2020 року. Стратегічний шлях став основою для всіх управлінських рішень ліги. Ми визначилися з пріоритетами і напрямками розвитку, організаційними та структурними змінами та інструментами, які нам необхідні, щоб стати конкурентоспроможними.

 

СТРАТЕГІЯ-2020

 

 

Мета цієї стратегії - визначити основні пріоритети розвитку Професіональної футбольної ліги на найближчі роки, виробити чіткий і систематизований шлях виходу з кризової ситуації у сфері професійного футболу. Дає оцінку  поточному положенню ПФЛ, визначені пріоритети діяльності Ліги і способи їх досягнення.

 

 

 

ПЛАН ДІЙ

 

 

Конкретний, реалістичний, зрозумілий План дій – 2020 - це детальний перелік заходів з втілення в життя цілей, зазначених в Стратегії розвитку, «дорожня карта», за допомогою якої ми намагаємось зробити свої індивідуальні особливості яскравішими, а змагання - більш привабливими для широкого кола глядачів та партнерів. Це – наше бачення. Наш шлях до успіху.

 

Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору