Аналітика матчів і ставок на футбол в бетвіннер

Ротація складу команди

Клуби, що показують хороші результати змушені битися на 2-3 фронтах. У зв'язку з цим великий вплив на кінцевий результат надає глибина складу. Якщо тренер може без шкоди замінити основних гравців стартового складу, то йому не доводиться міняти малюнок гри. У ситуаціях, де через травму, перебір жовтих карток або фізичної неготовності ключового футболіста доводиться міняти на резервіста, слід двічі подумати перед укладенням парі.

Як правило, в таких випадках тренер екстрено «перекроює» тактичний малюнок, а футболісти виконують незвичні для себе завдання. Не варто марно ризикувати і робити ставку на команду, у якої проблеми з ротацією складу.

Погода, стан поля

Ще одним фактором, здатним вплинути на підсумковий рахунок є погода. Спека знизить швидкості, так само як і в'язкий від рясних опадів газон. Мокрий від дощу м'яч важче зафіксувати навіть досвідченому голкіперу, а значить ймовірність тотала більше при дощі зростає.

Статистика особистих зустрічей

Перед укладанням парі беттору необхідно проаналізувати особисті протистояння зустрічаються команд. Це дозволить з високою часткою ймовірності змоделювати результат і зробити плюсову ставку. Треба розрізняти ігри чемпіонату, кубкові зустрічі і товариські ігри.

У футболі є таке поняття, як» незручний суперник", якому програють навіть фаворити, регулярно набирають очки. Шляхом вивчення особистих протистоянь можна виявити команду, що знайшла «ключик» до оборони конкретного суперника і поставити на неї.Як приклад можна привести гри «Леганеса» і «Атлетика» з Більбао. Ставка на "Леганес" з форою (1.5) була б плюсовою в 5 з 6 парі.

Зручно проводити аналіз ставок на футбол по особистих зустрічах на сайті БК betwinner. Вибравши потрібний матч і клікнувши на вкладку "H2H", можна побачити, коли грали між собою суперники, як завершилися їх зустрічі, хто з гравців знаходився в стартовому складі, розстановка та інше.

Фото: пресслужба ФК Епіцентр

12 новачків на старті Другої ліги, безліч сенсаційних результатів і відчуття, що команди-учасниці ще звикають до своїх змін і оновлень. Але були протистояння і між командами, для яких заданий рівень – не новий. І одним із найбільш рейтингових був матч у Хмельницькій області, де протистояли одне одному
Тож наш сьогоднішній лауреат у Другій лізі – головний тренер дунаєвецького «Епіцентру» Олег Надуда. Його підопічні завдали поразки вінницькій «Ниві» (1:0 на своєму полі), здобувши першу перемогу під керівництвом нового штабу.
1. Номінальний результат команди – 5
(важливість, несподіваність, сила суперника, історична й турнірна складова)
Минулого сезону «Нива» була шостою в Групі «А», тоді як «Епіцентр» – четвертим із всього триочковим відставанням від найближчого конкурента. Обидві команди прогресували, тож на новий сезон покладали великі сподівання. Минулого сезону команди обігрували одна одну на своєму полі – тож, безперечно, належним чином налаштовувалися на цей старт.
 
2. Труднощі в вишикуванні та керуванні підопічними – б/о
(травмовані/дискваліфіковані, особливі обставини)
На початку сезону команди обійшлися без значних кадрових втрат і грали в максимально наближених до оптимальних складах (з двома винятками в гостей).
 
3. Майстерність в роботі з кадрами – 5
(гравці, використані не на своїх звичних позиціях та несподівані, але успішні нові обличчя у складі)
Відзначимо, що лише по два новачки виставили тренери – лівий захисник Павлюк і атакувальний півзахисник Немтінов у господарів, центральний захисник Петрик і центральний півзахисник Граматик. При цьому «Епіцентр» скористався універсалізмом Кривобедрого (опорник вдало грає в центрі оборони), а «Нива» створила здвоєний фланг із Бондаря та Сербула.
 
4. Тренерська майстерність – 5
(різноманіття тактик, зміни по ходу матчу, використання людського фактору)
Передовсім, звертає увагу зміна тактики в «Епіцентру»: якщо раніше команда грала в три центральних захисники, то зараз перебудувалася на схему 4-1-4-1 із важливим нюансом (номінально лівий півзахисник Барбоса постійно зміщувався, освоював нові зони, тож при позиційних і навіть швидких атаках подвоював атакувальну потужність господарів).
 
5. Накопичувальний критерій – 4
(якщо команда під керівництвом тренера кілька турів поспіль демонструє чіткий прогрес, постійне поліпшення результатів, тренерські новинки)
Це важлива перемога для дунаєвецької команди, яка надає кредит довіри новому тренерському штабу та підтверджує, що зміни в «Епіцентрі» оновили гру команди. Минулий чемпіонат клуб завершував двома поразками поспіль і серією з трьох матчів без голів. Хай перебудова ще триватиме, проте це оптимістичний початок сезону, якого потребував «Епіцентр».
 
Лауреат 1-го туру в номінації «Тренер тижня» в Другій лізі: 
Олег Надуда («Епіцентр» Дунаївці)
Середній бал - 4,75
 

Пресслужба ПФЛ за матеріалами uafc.org.ua
3b446f8ede1b84778570f9d555245188