Как стать лучше в покере?

Учиться бесплатно

Если вы только начинаете в мире покера, имеет смысл убедиться, что вы не играете на большие деньги, потому что вы собираетесь совершить много ошибок. На самом деле вы можете играть в покер бесплатно, играя за столы с игровыми деньгами или участвуя во многих фрироллах.

Бесплатные игры позволяют вам опробовать ходы, не чувствуя давления вложенных денег.

Не вините неудачу

Легко обвинить невезение, если вы постоянно оказываетесь в одних и тех же трудных ситуациях снова и снова, но важно быть честным с самим собой и оценивать свою игру. Вы можете обнаружить, что у вас много пузырей. Или вы обнаружите, что у вас короткий стек, когда приближается баббл. Это не совпадение и маловероятно, что это связано только с одним невезением.

Будьте честны

Любой, кто хочет стать лучше в покере, должен быть честен с самим собой. Это не помогает вашему развитию, на самом деле, это мешает ему, если вы обвиняете неудачу или плохих противников в своих неудачах, когда у вас действительно есть утечки в вашей игре.

Нечестное отношение к себе, тренерам или другим игрокам может в конечном итоге обойтись очень дорого. Признавайте, что даже самые лучшие игроки в покер делают ошибки, но используйте свои ошибки как возможность учиться.

Изучите игру

Одно из основных различий между величайшими игроками в покер и просто приличными игроками - это количество времени, которое первые тратят на изучение покера вдали от столов. Достичь вершины можно благодаря большому количеству учебы и оставаться на вершине своей области, постоянно стремясь узнать все возможное о покере.

Есть популярная фраза: «Чем больше я работаю, тем больше мне везет». Это верно в покерных кругах.

Играйте и смотрите игры в покер

Нет лучшего способа стать лучше в покере, чем проявить себя и сыграть несколько раздач, будь то кэш-игры или турниры. Игра, естественно, поставит вас в десятки различных сценариев во время типичного сеанса, и вы сможете узнать, что работает, а что нет, записав большой объем.

Наблюдать за тем, как другие играют в покер - еще один верный способ улучшить свои навыки.

Фото: пресслужба ФК Епіцентр

12 новачків на старті Другої ліги, безліч сенсаційних результатів і відчуття, що команди-учасниці ще звикають до своїх змін і оновлень. Але були протистояння і між командами, для яких заданий рівень – не новий. І одним із найбільш рейтингових був матч у Хмельницькій області, де протистояли одне одному
Тож наш сьогоднішній лауреат у Другій лізі – головний тренер дунаєвецького «Епіцентру» Олег Надуда. Його підопічні завдали поразки вінницькій «Ниві» (1:0 на своєму полі), здобувши першу перемогу під керівництвом нового штабу.
1. Номінальний результат команди – 5
(важливість, несподіваність, сила суперника, історична й турнірна складова)
Минулого сезону «Нива» була шостою в Групі «А», тоді як «Епіцентр» – четвертим із всього триочковим відставанням від найближчого конкурента. Обидві команди прогресували, тож на новий сезон покладали великі сподівання. Минулого сезону команди обігрували одна одну на своєму полі – тож, безперечно, належним чином налаштовувалися на цей старт.
 
2. Труднощі в вишикуванні та керуванні підопічними – б/о
(травмовані/дискваліфіковані, особливі обставини)
На початку сезону команди обійшлися без значних кадрових втрат і грали в максимально наближених до оптимальних складах (з двома винятками в гостей).
 
3. Майстерність в роботі з кадрами – 5
(гравці, використані не на своїх звичних позиціях та несподівані, але успішні нові обличчя у складі)
Відзначимо, що лише по два новачки виставили тренери – лівий захисник Павлюк і атакувальний півзахисник Немтінов у господарів, центральний захисник Петрик і центральний півзахисник Граматик. При цьому «Епіцентр» скористався універсалізмом Кривобедрого (опорник вдало грає в центрі оборони), а «Нива» створила здвоєний фланг із Бондаря та Сербула.
 
4. Тренерська майстерність – 5
(різноманіття тактик, зміни по ходу матчу, використання людського фактору)
Передовсім, звертає увагу зміна тактики в «Епіцентру»: якщо раніше команда грала в три центральних захисники, то зараз перебудувалася на схему 4-1-4-1 із важливим нюансом (номінально лівий півзахисник Барбоса постійно зміщувався, освоював нові зони, тож при позиційних і навіть швидких атаках подвоював атакувальну потужність господарів).
 
5. Накопичувальний критерій – 4
(якщо команда під керівництвом тренера кілька турів поспіль демонструє чіткий прогрес, постійне поліпшення результатів, тренерські новинки)
Це важлива перемога для дунаєвецької команди, яка надає кредит довіри новому тренерському штабу та підтверджує, що зміни в «Епіцентрі» оновили гру команди. Минулий чемпіонат клуб завершував двома поразками поспіль і серією з трьох матчів без голів. Хай перебудова ще триватиме, проте це оптимістичний початок сезону, якого потребував «Епіцентр».
 
Лауреат 1-го туру в номінації «Тренер тижня» в Другій лізі: 
Олег Надуда («Епіцентр» Дунаївці)
Середній бал - 4,75
 

Пресслужба ПФЛ за матеріалами uafc.org.ua
f9b5db75ace79ac8a1fbb1669d505c0f