Почему стоит остановить свой выбор на PokerStar

Покер Pokerstars - это приложение для онлайн-покера, которое позволяет вам играть в покер с миллионами реальных игроков в самом увлекательном и захватывающем приложении для игры на игровые деньги. Присоединяйтесь сегодня и получите 35000 бесплатных фишек в качестве приветственного бонуса.

Хотите ли вы побороться за огромные призы в наших многостоловых турнирах по покеру или предпочитаете играть в покер один на один, PokerStars предлагает любую доступную игру в покер.

PokerStars позволяет:

Играть в покер онлайн с миллионами настоящих игроков

Играть в онлайн-игры в покер с крупнейшим в мире сообществом настоящих игроков в покер. Присоединяйтесь к крупнейшим и лучшим онлайн-играм в покер и покерным турнирам по Техасскому Холдему и наслаждайтесь акциями, которые вы больше нигде не найдете. Пополняйте свой стек 15000бесплатных фишек каждые 4 часа.

Играть в любую из классических игр в покер

Будь то покер Техасский Холдем, Омаха или Стад, PokerStars предлагает самый широкий выбор покерных игр в Интернете. Наш огромный пул игроков означает, что вы можете играть в любую игру в любое время, не дожидаясь соперника.

Попробуйте наши новые инновационные игры в покер

PokerStars всегда стремится к инновациям и поиску новых увлекательных способов насладиться игрой в онлайн-покер.

  • Spin & Go's - высокоскоростной формат Sit & Go, в котором вы можете выиграть до 2000 раз больше за считанные минуты!
  • Power Up - объедините традиционный безлимитный холдем с умениями, которые дают вам возможность уничтожить карту на доске или поменять свои закрытые карты.
Фото: пресслужба ФК Епіцентр

12 новачків на старті Другої ліги, безліч сенсаційних результатів і відчуття, що команди-учасниці ще звикають до своїх змін і оновлень. Але були протистояння і між командами, для яких заданий рівень – не новий. І одним із найбільш рейтингових був матч у Хмельницькій області, де протистояли одне одному
Тож наш сьогоднішній лауреат у Другій лізі – головний тренер дунаєвецького «Епіцентру» Олег Надуда. Його підопічні завдали поразки вінницькій «Ниві» (1:0 на своєму полі), здобувши першу перемогу під керівництвом нового штабу.
1. Номінальний результат команди – 5
(важливість, несподіваність, сила суперника, історична й турнірна складова)
Минулого сезону «Нива» була шостою в Групі «А», тоді як «Епіцентр» – четвертим із всього триочковим відставанням від найближчого конкурента. Обидві команди прогресували, тож на новий сезон покладали великі сподівання. Минулого сезону команди обігрували одна одну на своєму полі – тож, безперечно, належним чином налаштовувалися на цей старт.
 
2. Труднощі в вишикуванні та керуванні підопічними – б/о
(травмовані/дискваліфіковані, особливі обставини)
На початку сезону команди обійшлися без значних кадрових втрат і грали в максимально наближених до оптимальних складах (з двома винятками в гостей).
 
3. Майстерність в роботі з кадрами – 5
(гравці, використані не на своїх звичних позиціях та несподівані, але успішні нові обличчя у складі)
Відзначимо, що лише по два новачки виставили тренери – лівий захисник Павлюк і атакувальний півзахисник Немтінов у господарів, центральний захисник Петрик і центральний півзахисник Граматик. При цьому «Епіцентр» скористався універсалізмом Кривобедрого (опорник вдало грає в центрі оборони), а «Нива» створила здвоєний фланг із Бондаря та Сербула.
 
4. Тренерська майстерність – 5
(різноманіття тактик, зміни по ходу матчу, використання людського фактору)
Передовсім, звертає увагу зміна тактики в «Епіцентру»: якщо раніше команда грала в три центральних захисники, то зараз перебудувалася на схему 4-1-4-1 із важливим нюансом (номінально лівий півзахисник Барбоса постійно зміщувався, освоював нові зони, тож при позиційних і навіть швидких атаках подвоював атакувальну потужність господарів).
 
5. Накопичувальний критерій – 4
(якщо команда під керівництвом тренера кілька турів поспіль демонструє чіткий прогрес, постійне поліпшення результатів, тренерські новинки)
Це важлива перемога для дунаєвецької команди, яка надає кредит довіри новому тренерському штабу та підтверджує, що зміни в «Епіцентрі» оновили гру команди. Минулий чемпіонат клуб завершував двома поразками поспіль і серією з трьох матчів без голів. Хай перебудова ще триватиме, проте це оптимістичний початок сезону, якого потребував «Епіцентр».
 
Лауреат 1-го туру в номінації «Тренер тижня» в Другій лізі: 
Олег Надуда («Епіцентр» Дунаївці)
Середній бал - 4,75
 

Пресслужба ПФЛ за матеріалами uafc.org.ua
a95257f618bb0516299f0efadcb1b18c