Посетите веб-сайт Empire's home, где мы с 2000 года отстаиваем лучшее на телевидении и в кино

Посетите веб-сайт Empire's home, где мы с 2000 года отстаиваем лучшее на телевидении и в кино секс с красивой девушкой.. Мы являемся домом для Film Star Daily, главного источника новостей о фильмах, обзоров и освещения событий в отрасли.. Помимо написания статей для Film Daily, писатель Дэн Сниерсон также является менеджером MovieMistakes Wiki, ресурса для изучения худших (и лучших) ошибок в фильмах всех времен. Сниерсон также является редактором блога о фильмах ужасов, научной фантастики и фэнтези.. Примечание: Следующее оборудование является дополнительным. ECU/ECF будет официальным отчетом об участии. Потребуется специальный въезд, а на границе обязательно наличие вашей карты ECU /ECF (идентификационный номер, номер паспорта и фотография, время въезда).. Необходимо предоставить долговечную и непромокаемую верхнюю одежду. ECU /ECF рекомендует использовать водонепроницаемую ветрозащитную куртку. Он должен быть оснащен капюшоном, застежкой-молнией и металлическими рукавицами. Некоторые участники находятся в недостаточно хорошей физической форме, и не рекомендуется использовать тандемный парашют. Мы советуем вам поискать одиночный парашют, который можно использовать для спуска на веревках. Не перевозите слишком тяжелое оборудование, особенно в горных районах, где ваш вес может распределяться неравномерно. Два рюкзака необходимы для использования в течение всей экспедиции и равномерного распределения вашего снаряжения. ECU/ECF предлагает использовать очень удобный рюкзак, такой как Arcteryx Crosscountry Backpack. С водонепроницаемой одеждой Arcteryx, особенно с ветрозащитной курткой, можно не сомневаться, что ваше время, проведенное на открытом воздухе, будет комфортным

Фото: пресслужба ФК Епіцентр

12 новачків на старті Другої ліги, безліч сенсаційних результатів і відчуття, що команди-учасниці ще звикають до своїх змін і оновлень. Але були протистояння і між командами, для яких заданий рівень – не новий. І одним із найбільш рейтингових був матч у Хмельницькій області, де протистояли одне одному
Тож наш сьогоднішній лауреат у Другій лізі – головний тренер дунаєвецького «Епіцентру» Олег Надуда. Його підопічні завдали поразки вінницькій «Ниві» (1:0 на своєму полі), здобувши першу перемогу під керівництвом нового штабу.
1. Номінальний результат команди – 5
(важливість, несподіваність, сила суперника, історична й турнірна складова)
Минулого сезону «Нива» була шостою в Групі «А», тоді як «Епіцентр» – четвертим із всього триочковим відставанням від найближчого конкурента. Обидві команди прогресували, тож на новий сезон покладали великі сподівання. Минулого сезону команди обігрували одна одну на своєму полі – тож, безперечно, належним чином налаштовувалися на цей старт.
 
2. Труднощі в вишикуванні та керуванні підопічними – б/о
(травмовані/дискваліфіковані, особливі обставини)
На початку сезону команди обійшлися без значних кадрових втрат і грали в максимально наближених до оптимальних складах (з двома винятками в гостей).
 
3. Майстерність в роботі з кадрами – 5
(гравці, використані не на своїх звичних позиціях та несподівані, але успішні нові обличчя у складі)
Відзначимо, що лише по два новачки виставили тренери – лівий захисник Павлюк і атакувальний півзахисник Немтінов у господарів, центральний захисник Петрик і центральний півзахисник Граматик. При цьому «Епіцентр» скористався універсалізмом Кривобедрого (опорник вдало грає в центрі оборони), а «Нива» створила здвоєний фланг із Бондаря та Сербула.
 
4. Тренерська майстерність – 5
(різноманіття тактик, зміни по ходу матчу, використання людського фактору)
Передовсім, звертає увагу зміна тактики в «Епіцентру»: якщо раніше команда грала в три центральних захисники, то зараз перебудувалася на схему 4-1-4-1 із важливим нюансом (номінально лівий півзахисник Барбоса постійно зміщувався, освоював нові зони, тож при позиційних і навіть швидких атаках подвоював атакувальну потужність господарів).
 
5. Накопичувальний критерій – 4
(якщо команда під керівництвом тренера кілька турів поспіль демонструє чіткий прогрес, постійне поліпшення результатів, тренерські новинки)
Це важлива перемога для дунаєвецької команди, яка надає кредит довіри новому тренерському штабу та підтверджує, що зміни в «Епіцентрі» оновили гру команди. Минулий чемпіонат клуб завершував двома поразками поспіль і серією з трьох матчів без голів. Хай перебудова ще триватиме, проте це оптимістичний початок сезону, якого потребував «Епіцентр».
 
Лауреат 1-го туру в номінації «Тренер тижня» в Другій лізі: 
Олег Надуда («Епіцентр» Дунаївці)
Середній бал - 4,75
 

Пресслужба ПФЛ за матеріалами uafc.org.ua
72eb1de1c396975bd4ab897585a42b8f