1 ліга
 2 ліга
Новини
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Зворотний зв'язок
Контакти

Інформ. партнер
skobi
shadow
Визначено формат обміну між лігами
Новини ПФЛ

24 червня 2010 року на ХІХ Конференції ПФЛ визначено формат обміну команд клубів ПФЛ між лігами.

Остаточний формат виглядатиме наступним чином: команди першої ліги, що посіли сімнадцяте та вісімнадцяте місця, переходять до другої ліги, команди, що посіли перші місця в групах "А" та "Б" другої ліги, переходять до першої ліги.

Крім цього, рішенням Конференції введено етап плей-офф:

перший матч – команди, що посіли другі місця у групах "А" та "Б" другої ліги

другий матч – між командою-переможцем першого матчу та командою, що посіла шістнадцяте місце у першій лізі.

Команда-переможець другого матчу гратиме в першій лізі.

Новини

30.07.2015
Суддівські призначення на матчі 2-го туру у першій та другій лігах

Комітет арбітрів Федерації футболу України призначив офіційних осіб ФФУ

  докладнiше »»

28.07.2015
Перша ліга, 1-й тур: в Маріуполь повернувся футбол

Стартував чемпіонат України з футболу серед команд клубів першої ліги сезону 2015/16

  докладнiше »»

28.07.2015
Друга ліга, 1-й тур: новачки перемагають
  докладнiше »»


 Переглянути всi новини →
Прямі відео трансляції:

2-й тур
КомандиДатаВид
avangard - girnyk 1.08
17:30
football24.ua
slavutich - nyvat 1.08
18:00
football24.ua
girsport - zirka 1.08
18:00
football24.ua
mykolayiv - ohtirka 1.08
18:00
football24.ua
desna - dynamo2 1.08
18:00
football24.ua
sumy - helios 1.08
18:00
football24.ua
obolon - illichivets 1.08
19:00
football24.ua
ternopil - poltava 2.08
18:00
football24.ua
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94
Підтримуємо
skobi
shadow
Підтримуємо
skobi
against rasizm
shadow



ВІТАЄМО!
Дурай Т.Б. - 31!
Радченко І.О. - 22!
Сидоренко Д.В. - 21!
Андрієвський М.Д. - 20!
Гайдаєнко С.А. - 19!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
024 Тур. Сталь Д 1:0 Динамо-2
024 Тур. Тернопіль 1:1 Буковина
022 Тур. Сталь Д 0:0 Гірник-Спорт
023 Тур. Полтава 0:2 Геліос
022 Тур. Десна 1:1 Полтава
021 Тур. Миколаїв 1:2 Геліос
021 Тур. Динамо-2 2:0 Нафтовик-Укрнафта
021 Тур. Гірник 0:2 Суми
021 Тур. Зірка 4:1 Буковина