1 ліга
 2 ліга
Новини
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичний розділ
Зворотний зв'язок
Контакти

Інформ. партнер
skobi
shadow
skobi

16-й тур, Тернопіль - Гірник, В'ячеслав Рябов
00:00:29



17-й тур, Нива - Тернопіль, Віталій Богданов
00:00:23



16-й тур, Тернопіль - Гірник, Богдан Боровський
00:00:32


shadow
Центральна Рада затвердила склади груп другої ліги сезону 2010-2011 років
Новини ПФЛ

13 липня 2010 року Центральна Рада ПФЛ затвердила склади груп другої ліги сезону 2010-2011 років.

До вашої уваги склади груп "А" та "Б" другої ліги:

Група "А"

1. ФК "Нива" Тернопіль
2. ФК "Бастіон" Іллічівськ
3. МФК "Миколаїв" Миколаїв
4. ФК "Динамо" Хмельницький
5. ФК "Єдність" Плиски
6. ФК "Рось-Рігонда" Біла Церква
7. ФК "Верес" Рівне
8. ФК "Скала" Моршин
9. ФК "Чорноморець-2" Одеса
10. ФК "Суми" Суми
11. ФК "Десна" Чернігів
12. ФК "Енергія" Нова Каховка

Група "Б"

1. ФК "Кремінь" Кременчук
2. ФК "Полтава" Полтава
3. ФК "Сталь" Дніпродзержинськ
4. ФК "Олімпік" Донецьк
5. ФК "Шахтар-3" Донецьк
6. ФК "Шахтар" Свердловськ
7. ФК "Гірник" Кривий Ріг
8. ФК "Олком" Мелітополь
9. ФК "Гірник-Спорт" Комсомольськ
10. ФК "Іллічівець-2" Маріуполь
11. ФК "Металург-2" Запоріжжя
12. ФК "Дніпро-2" Дніпропетровськ

Нагадуємо, що 14 липня 2010 року об 11:00 годині в приміщенні ПФЛ відбудеться жеребкування календаря другої ліги груп "А" та "Б".

 

Слідкуйте за нами. Далі – цікавіше!

Новини

12.01.2016
За рахунок чого українські команди можуть грати краще?
  докладнiше »»

28.02.2015
ПФЛ обирає "Найкращий гол"

Обирайте найкращі голи осінньої частини сезону 2014/2015 першої ліги

  докладнiше »»

18.12.2014
"Гірник-Спорт" відсвяткував своє 20-річчя!

У Комсомольську відбулось грандіозне святкування 20-річчя футбольного клубу "Гірник-Спорт"

  докладнiше »»


 Переглянути всi новини →
HPNY
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94
Підтримуємо
skobi
shadow
Підтримуємо
skobi
against rasizm
shadow



ВІТАЄМО!
Кіцута А.В. - 29!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
016 Тур. Тернопіль 0:3 Гірник
017 Тур. Гірник 0:1 Сталь Д
016 Тур. Динамо-2 3:1 Миколаїв
015 Тур. Тернопіль 3:2 Суми
009 Тур. Зірка 0:2 Десна
005 Тур. Зірка 2:0 Динамо-2
014 Тур. Нива Т 0:2 Зірка
014 Тур. Миколаїв 0:5 Гірник-Спорт
010 Тур. Олександрія 3:0 Гірник-Спорт