1 ліга
 2 ліга
Новини
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Зворотний зв'язок
Контакти

Інформ. партнер
skobi
shadow
Центральна Рада затвердила склади груп другої ліги сезону 2010-2011 років
Новини ПФЛ

13 липня 2010 року Центральна Рада ПФЛ затвердила склади груп другої ліги сезону 2010-2011 років.

До вашої уваги склади груп "А" та "Б" другої ліги:

Група "А"

1. ФК "Нива" Тернопіль
2. ФК "Бастіон" Іллічівськ
3. МФК "Миколаїв" Миколаїв
4. ФК "Динамо" Хмельницький
5. ФК "Єдність" Плиски
6. ФК "Рось-Рігонда" Біла Церква
7. ФК "Верес" Рівне
8. ФК "Скала" Моршин
9. ФК "Чорноморець-2" Одеса
10. ФК "Суми" Суми
11. ФК "Десна" Чернігів
12. ФК "Енергія" Нова Каховка

Група "Б"

1. ФК "Кремінь" Кременчук
2. ФК "Полтава" Полтава
3. ФК "Сталь" Дніпродзержинськ
4. ФК "Олімпік" Донецьк
5. ФК "Шахтар-3" Донецьк
6. ФК "Шахтар" Свердловськ
7. ФК "Гірник" Кривий Ріг
8. ФК "Олком" Мелітополь
9. ФК "Гірник-Спорт" Комсомольськ
10. ФК "Іллічівець-2" Маріуполь
11. ФК "Металург-2" Запоріжжя
12. ФК "Дніпро-2" Дніпропетровськ

Нагадуємо, що 14 липня 2010 року об 11:00 годині в приміщенні ПФЛ відбудеться жеребкування календаря другої ліги груп "А" та "Б".

 

Слідкуйте за нами. Далі – цікавіше!

Новини

26.05.2015
ПФЛ - 19 років!
  докладнiше »»

22.05.2015
Визначено дати проведення останніх турів в першій та другій лігах
  докладнiше »»

21.05.2015
Пішов з життя Зая Авдиш

Професіональна футбольна ліга України висловлює щирі співчуття рідним та близьким

  докладнiше »»


 Переглянути всi новини →
Прямі відео трансляції:

Перша ліга 29-й тур
КомандиДатаВид
dynamo2 - girnyk 29.05
football.ua
ternopil - olexandria 29.05
football.ua
bukovina - sumy 30.05
football.ua
stald - helios 30.05
football.ua
desna - ohtirka 30.05
football.ua
girsport - mykolayiv 30.05
football.ua
zirka - nyvat 30.05
football.ua
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94
Підтримуємо
skobi
shadow
Підтримуємо
skobi
against rasizm
shadow



ВІТАЄМО!
Шендрік А.С. - 29!
Циколія І.Г. - 28!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
024 Тур. Сталь Д 1:0 Динамо-2
024 Тур. Тернопіль 1:1 Буковина
022 Тур. Сталь Д 0:0 Гірник-Спорт
023 Тур. Полтава 0:2 Геліос
022 Тур. Десна 1:1 Полтава
021 Тур. Миколаїв 1:2 Геліос
021 Тур. Динамо-2 2:0 Нафтовик-Укрнафта
021 Тур. Гірник 0:2 Суми
021 Тур. Зірка 4:1 Буковина