1 ліга
 2 ліга
Новини
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичний розділ
Зворотний зв'язок
Контакти

Інформ. партнер
skobi
shadow
skobi

Перша ліга, Динамо-2 - Суми, 13-й тур, 2-1
00:00:50



Перша ліга, Тернопіль - Геліос, 13-й тур, 1-0
00:00:24



Перша ліга, Зірка - Гірник, 13-й тур, 2-2
00:01:43


shadow
Центральна Рада затвердила склади груп другої ліги сезону 2010-2011 років
Новини ПФЛ

13 липня 2010 року Центральна Рада ПФЛ затвердила склади груп другої ліги сезону 2010-2011 років.

До вашої уваги склади груп "А" та "Б" другої ліги:

Група "А"

1. ФК "Нива" Тернопіль
2. ФК "Бастіон" Іллічівськ
3. МФК "Миколаїв" Миколаїв
4. ФК "Динамо" Хмельницький
5. ФК "Єдність" Плиски
6. ФК "Рось-Рігонда" Біла Церква
7. ФК "Верес" Рівне
8. ФК "Скала" Моршин
9. ФК "Чорноморець-2" Одеса
10. ФК "Суми" Суми
11. ФК "Десна" Чернігів
12. ФК "Енергія" Нова Каховка

Група "Б"

1. ФК "Кремінь" Кременчук
2. ФК "Полтава" Полтава
3. ФК "Сталь" Дніпродзержинськ
4. ФК "Олімпік" Донецьк
5. ФК "Шахтар-3" Донецьк
6. ФК "Шахтар" Свердловськ
7. ФК "Гірник" Кривий Ріг
8. ФК "Олком" Мелітополь
9. ФК "Гірник-Спорт" Комсомольськ
10. ФК "Іллічівець-2" Маріуполь
11. ФК "Металург-2" Запоріжжя
12. ФК "Дніпро-2" Дніпропетровськ

Нагадуємо, що 14 липня 2010 року об 11:00 годині в приміщенні ПФЛ відбудеться жеребкування календаря другої ліги груп "А" та "Б".

 

Слідкуйте за нами. Далі – цікавіше!

Новини

20.10.2014
Перша ліга, 13-й тур: сенсація у Чернівцях

У 13-му турі чемпіонату України серед команд першої ліги не обійшлося без сенсаційних результатів

  докладнiше »»

19.10.2014
У Ковалівці відкрили новий стадіон

19 жовтня у селищі Ковалівка Київської області відбулась непересічна подія — відкриття нового сучасного стадіону «Колос».

  докладнiше »»

18.10.2014
Вітання Владиславу Долгополову

18 жовтня свій 45-й день народження святкує спортивний директор футбольного клубу «Геліос» Харків

  докладнiше »»


 Переглянути всi новини →

Перша ліга 14-й тур
КомандиДатаВид
stala - poltava 23.10
15:00
football.ua
helios - stald 23.10
15:00
football.ua
girnyk - dynamo2 23.10
15:00
football.ua
olexandria - ternopil 23.10
17:00
football.ua
ohtirka - desna 23.10
18:00
football.ua
mykolayiv - girsport 27.10
14:00
football.ua
sumy - bukovina 27.10
18:00
football.ua
nyvat - zirka 27.10
18:30
football.ua
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94
Підтримуємо
skobi
against rasizm
shadow



ВІТАЄМО!
Баранович Р.М. - 24!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
013 Тур. Зірка 2:2 Гірник
007 Тур. Гірник-Спорт 0:1 Сталь Д
009 Тур. Гірник-Спорт 0:0 Геліос
012 Тур. Десна 0:0 Тернопіль
012 Тур. Гірник 0:1 Гірник-Спорт
012 Тур. Нива Т 0:1 Полтава
010 Тур. Гірник 1:2 Сталь А
008 Тур. Нафтовик-Укрнафта 1:0 Буковина
010 Тур. Нива Т 3:1 Миколаїв