1 ліга
 2 ліга
Новини
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Зворотний зв'язок
Контакти

Інформ. партнер
skobi
shadow
8 вересня відбудеться жеребкування 1/16 фіналу розіграшу Датагруп Кубка України
Датагруп-Кубок України

8 вересня о 14.00 у конференц-залі Державної служби у справах сім’ї, молоді та спорту (Київ, вул. Еспланадна, 42, 2-й поверх) відбудеться жеребкування 1/16 фіналу розіграшу Датагруп Кубка України

З цієї стадії у боротьбу за трофей включаються команди клубів Прем’єр-ліги. Нагадаємо, що за результатами попередніх етапів до 1/16 фіналу розіграшу Кубка України вийшли команди:

 1. Титан

2. Миколаїв

3. Зірка

4. Суми

5. Берегвідейк

6. Арсенал

7. Кремінь

8. Говерла-Закарпаття

9. Сталь Дніпродзержинськ

10. Енергетик

11. Полтава

12. Словхліб

13. Севастополь

14. Шахтар

15. Металург

16. Буковина

Новини

06.05.2015
Перша ліга, 24-й тур: лідерські перемоги на останніх хвилинах

Під час першотравневих свят футбольні баталії на полях України не вщухали

  докладнiше »»

30.04.2015
Визначено дати проведення матчів 26-го туру в першій та 23-го туру в другій лігах

10 травня відбудуться чотири поєдинки у першій лізі та два – у другій

  докладнiше »»

29.04.2015
Суддівські призначення на матчі 24-го туру першої ліги та 21-го туру другої ліги

Комітет арбітрів Федерації футболу України призначив офіційних осіб ФФУ

  докладнiше »»


 Переглянути всi новини →
Прямі відео трансляції:

Перша ліга 26-й тур
КомандиДатаВид
desna - bukovina 10.05
15:00
football.ua
girnyk - poltava 10.05
16:00
football.ua
helios - dynamo2 10.05
17:00
football.ua
olexandria - zirka 10.05
18:00
football.ua
stald - ternopil 11.05
17:00
football.ua
ohtirka - mykolayiv 11.05
17:00
football.ua
sumy - girsport 11.05
17:00
football.ua
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94
Підтримуємо
skobi
shadow
Підтримуємо
skobi
against rasizm
shadow



ВІТАЄМО!
Скворцов В.С. - 74!
Деребчинський О.Б. - 24!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
022 Тур. Сталь Д 0:0 Гірник-Спорт
023 Тур. Полтава 0:2 Геліос
022 Тур. Десна 1:1 Полтава
022 Тур. Сталь Д 0:0 Гірник-Спорт
021 Тур. Миколаїв 1:2 Геліос
021 Тур. Динамо-2 2:0 Нафтовик-Укрнафта
021 Тур. Гірник 0:2 Суми
021 Тур. Зірка 4:1 Буковина
021 Тур. Полтава 3:2 Сталь Д