1 ліга
 2 ліга
Новини
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Зворотний зв'язок
Контакти

Інформ. партнер
skobi
shadow
Результати жеребкування другої ліги та Кубку України на сезон 2012-2013 років
Новини ПФЛ

Відбулося жеребкування календаря Всеукраїнських змагань з футболу серед команд другої ліги сезону 2012-2013 років  та жеребкування по визначенню пар та команд-господарів поля в першому та другому етапах розіграшу Кубка України сезону 2012-2013 років. За результатами жеребкування визначено наступні пари першого попереднього етапу Кубка України

Пара 1  «Гвардієць» Гвардійське  «Бастіон» Іллічівськ
Пара 2  «Скала» Стрий  «Динамо» Хмельницький
Пара 3 «Буча» Буча  «Украгроком» Головківка
Пара 4 «Макіїввугілля» Макіївка  «Гірник-Спорт» Комсомольськ
Пара 5 «Кремінь» Кременчук  «Єдність» Плиски
Пара 6 «Реал-Фарм» Южне  «Нива» Тернопіль
Пара 7 «Сталь» Дніпродзержиньск  «Мир» Горностаївка
Пара 8 «СКА» Одеса  «Жемчужина» Ялта
Пара 9 «Кристал» Херсон  «Тернопіль» Тернопіль

 

Матчі першого етапу Кубка України пройдуть 25 липня 2012 року. 

За результатами жеребкування також визначено пари другого попереднього етапу Кубка України:

1  «Гірник» Кривий Ріг «Сталь» Алчевськ
2 Переможець пари 6 «Зірка» Кіровоград
3 «Одеса» Одеса «Полтава» Полтава
4  «Геліос» Харків «Олімпік» Донецьк
5 Переможець пари 9 «Кримтеплиця» Молодіжне
6 «Севастополь» Севастополь «Буковина» Чернівці
7  «Оболонь» Київ «Арсенал» Біла Церква
8 Переможець пари 8 «Титан» Армянськ
9 «Шахтар» Свердловськ «Олександрія» Олександрія
10 Переможець пари 3 Переможець пари 1*
11 Переможець пари 4 «Нафтовик-Укрнафта» Охтирка
12 Переможець пари 2 «Десна» Чернігів
13  «Енергія» Нова Каховка «Славутич» Черкаси
14  «Авангард» Краматорськ «Суми» Суми
15 Переможець пари 5 «Миколаїв» Миколаїв
16 Переможець пари 7  «Львів» Львів

Матчі другого етапу Кубка України пройдуть 22 серпня 2012 року. 

* Примітка: у разі перемоги аматорського клубу у парі 1 та професіонального клубу у парі 3 у першому етапі Кубку України, у другому етапі господарем поля буде аматорський клуб.

За результатами жеребкування календаря серед команд другої ліги перед першим туром команди розташовуються у турнірних таблицях наступним чином:

Друга ліга гр. «А»

Друга ліга гр. «Б»

1 «Нива» Тернопіль 1 «Шахтар-3» Донецьк
2 «Кристал» Херсон 2 «Севастополь-2» Севастополь
3 «Львів» Львів 3 «Сталь» Дніпродзержинськ
4 «СКА» Одеса 4 «Шахтар» Свердловськ
5 «Десна» Чернігів 5 «Гірник» Кривий Ріг
6 «Бастіон» Іллічівськ 6 «Кремінь» Кременчук
7 «Славутич» Черкаси 7 «Полтава-2-Карлівка» Полтава
8 «Тернопіль» Тернопіль 8 «Макіїввугілля» Макіївка
9 «Реал-Фарм» Южне 9 «Енергія» Нова Каховка
10 «Динамо» Хмельницький 10 «Мир» Горностаївка
11 «Єдність» Плиски 11 «Жемчужина» Ялта
12 «Скала» Стрий 12 «Украгроком» Головківка
13 «Прикарпаття» Ів.-Франківськ* 13 «Гірник-Спорт» Комсомольськ
14   14  

Звертаємо вашу увагу, що у процесі жеребкування не брали участь команди «Нива» Вінниця та «Авангард» Краматорськ. ФК «Нива» Вінниця знімається зі змагань через скрутну фінансову ситуацію, а, в свою чергу, ФК «Авангард» Краматорськ виходить до першої ліги як фіналіст етапу плей-офф. Відповідне рішення Центральної ради буде затверджено найближчим часом

Також, за посиланням ви можете завантажити календар матчів другої ліги групи «Б». Календар матчів другої ліги групи «А» буде опубліковано після остаточного затвердження складу групи.

* Примітка: нагадуємо, що ФК «Прикарпаття» досі не отримав атестат на участь у змаганнях другої ліги та має два дні на усунення заборгованостей. У разі неотримання атестату календар другої ліги зазнає значних змін, включаючи суперників у турах, кількість турів та дати матчів, що не дає змогу опублікувати календар сьогодні.

Новини

23.04.2015
Суддівські призначення на матчі 23-го туру першої ліги та 20-го туру другої ліги

Комітет арбітрів Федерації футболу України призначив офіційних осіб ФФУ

  докладнiше »»

22.04.2015
Відбулась зустріч клубів ПФЛ з представниками Комітету арбітрів ФФУ

Суддівський корпус представляли в.о. голови Комітету арбітрів Василь Мельничук і асистент Куратора системи арбітражу Лучано Лучі

  докладнiше »»

21.04.2015
Друга ліга, 19-й тур: стартувало третє коло

Лідери перегонів свої домашні поєдинки виграли

  докладнiше »»


 Переглянути всi новини →

Перша ліга 23-й тур
КомандиДатаВид
poltava - helios 25.04
16:00
football.ua
girsport - desna 25.04
16:00
football.ua
dynamo2 - ternopil 25.04
16:00
football.ua
zirka - stald 25.04
17:00
football.ua
mykolayiv - sumy 25.04
17:00
football.ua
bukovina - ohtirka 26.04
16:00
football.ua
nyvat - girnyk 26.04
16:00
football.ua
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94
Підтримуємо
skobi
shadow
Підтримуємо
skobi
against rasizm
shadow





Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
021 Тур. Зірка 4:1 Буковина
021 Тур. Полтава 3:2 Сталь Д
018 Тур. Динамо-2 2:0 Полтава
020 Тур. Динамо-2 1:2 Зірка
019 Тур. Полтава 2:0 Буковина
020 Тур. Геліос 0:1 Нива Т
020 Тур. Нафтовик-Укрнафта 3:3 Суми
019 Тур. Зірка 1:0 Нафтовик-Укрнафта
020 Тур. Тернопіль 1:0 Полтава