1 ліга
 2 ліга
Новини
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичний розділ
Зворотний зв'язок
Контакти

Інформ. партнер
skobi
shadow
skobi

Друга ліга, Скала - Арсенал-Київщина, 14-й тур, 1-0
00:00:30



Перша ліга, Нива - Буковина, 1-й тур, 5-3
00:04:41



Перша ліга, Сталь А - Полтава, 14-й тур, 1-2
00:01:51


shadow
Адміністрація ПФЛ визначила дати проведення матчів 1-го туру чемпіонату України з футболу серед команд клубів другої ліги сезону 2012-2013 років
Новини ПФЛ

Змагальний сезон 2012-2013 років серед команд клубів другої ліги групи «А» розпочнеться у суботу 14 липня 2012 року наступними матчами:

Кристал – Оболонь-2

Львів – Скала

СКА – Єдність

Десна – Динамо

Бастіон – Реал Фарм

Славутич – Тернопіль  

Команди клубів групи «Б» розпочнуть виступи на день раніше. Так, матч першого туру між командами Севастополь-2 – Гірник-Спорт відбудеться у п’ятницю 13 липня 2012 року, а у суботу 14 липня пройдуть матчі між наступними командами:  

Сталь Д – Украгроком 

Шахтар Св. – Жемчужина 

Гірник – Мир

Кремінь – Енергія 

Полтава-2-Карлівка – Макіїввугілля  

Новини

12.01.2016
За рахунок чого українські команди можуть грати краще?
  докладнiше »»

30.10.2014
Друга ліга, 14-й тур. "Кремінь" вже в трійці

Завершився 14-й тур чемпіонату України серед команд другої ліги

  докладнiше »»

30.10.2014
Визначено дати проведення перенесених матчів у першій та другій лігах

29 жовтня рішенням адміністрації ПФЛ № 46 затверджені дати проведення перенесених матчів

  докладнiше »»


 Переглянути всi новини →

Перша ліга 15-й тур
КомандиДатаВид
zirka - mykolayiv 2.11
14:00
football.ua
dynamo2 - nyvat 2.11
14:00
football.ua
poltava - ohtirka 2.11
14:00
football.ua
ternopil - sumy 2.11
16:00
football.ua
stald - olexandria 3.11
17:00
football.ua
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94
Підтримуємо
skobi
against rasizm
shadow



ВІТАЄМО!
Олійник О.М. - 27!
Рижук С.В. - 20!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
014 Тур. Гірник 0:0 Динамо-2
014 Тур. Сталь А 1:2 Полтава
014 Тур. Геліос 1:2 Сталь Д
014 Тур. Нафтовик-Укрнафта 1:0 Десна
013 Тур. Динамо-2 2:1 Суми
001 Тур. Нива Т 5:3 Буковина
012 Тур. Суми 1:0 Зірка
013 Тур. Гірник-Спорт 0:1 Нива Т
006 Тур. Геліос 2:2 Миколаїв