1 ліга
 2 ліга
Новини
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Зворотний зв'язок
Контакти

Інформ. партнер
skobi
shadow
Команди футбольних клубів «Оболонь» Київ та СКА Одеса не братимуть участь у весняній частині змагань
Новини ПФЛ

Футбольні клуби «Оболонь» Київ та СКА Одеса повідомили Адміністрацію ПФЛ про рішення не брати участь у  весняній частині Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ПФЛ сезону 2012-2013 років через відсутність достатнього фінансування.  

Відповідне рішення щодо виключення зазначених клубів зі складу Ліги буде розглянуто на найближчому засіданні Центральної Ради ПФЛ.  

Новини

28.05.2015
В Будинку футболу відбулось жеребкування етапу плей-офф

В цьому етапі беруть участь команда другої ліги, яка посіла третє місце, та команда першої ліги, що визначиться за підсумками чемпіонати України серед команд першої ліги сезону 2014/15...  докладнiше »»


28.05.2015
Суддівські призначення на поєдинки 29-го туру першої ліги та 26-го туру другої ліги

Комітет арбітрів Федерації футболу України призначив офіційних осіб ФФУ

  докладнiше »»

27.05.2015
Перша ліга, 28-й тур: стали відомі призери чемпіонату

Достроково визначилися володарі золотих, срібних та бронзових нагород

  докладнiше »»


 Переглянути всi новини →
Прямі відео трансляції:

Перша ліга 29-й тур
КомандиДатаВид
bukovina - sumy 30.05
16:00
football.ua
stald - helios 30.05
18:00
football.ua
desna - ohtirka 30.05
18:00
football.ua
girsport - mykolayiv 30.05
18:00
football.ua
zirka - nyvat 30.05
18:00
football.ua

Перша ліга 30-й тур
КомандиДатаВид
ohtirka - poltava 3.06
18:00
football.ua
olexandria - stald 3.06
18:00
football.ua
sumy - ternopil 3.06
18:00
football.ua
girnyk - bukovina 3.06
18:00
football.ua
nyvat - dynamo2 3.06
18:00
football.ua
mykolayiv - zirka 3.06
18:00
football.ua
helios - desna 3.06
18:00
football.ua
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94
Підтримуємо
skobi
shadow
Підтримуємо
skobi
against rasizm
shadow



ВІТАЄМО!
Кравчук О.Л. - 47!
Литвиненко О.С. - 24!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
024 Тур. Сталь Д 1:0 Динамо-2
024 Тур. Тернопіль 1:1 Буковина
022 Тур. Сталь Д 0:0 Гірник-Спорт
023 Тур. Полтава 0:2 Геліос
022 Тур. Десна 1:1 Полтава
021 Тур. Миколаїв 1:2 Геліос
021 Тур. Динамо-2 2:0 Нафтовик-Укрнафта
021 Тур. Гірник 0:2 Суми
021 Тур. Зірка 4:1 Буковина