1 ліга
 2 ліга
Новини
Проекти ПФЛ
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти

Сформовано склади першої та другої ліг ПФЛ
Новини ПФЛ

Під час Конференції делегати затвердили остаточні склади учасників чемпіонатів України серед команд клубів першої та другої ліг сезону 2013-2014 років.


п/п

Перша ліга

1.

«Сталь» Алчевськ

2.

«Олександрія» Олександрія

3.

«Буковина» Чернівці

4.

«Нафтовик-Укрнафта» Охтирка

5.

«Миколаїв» Миколаїв

6.

«Авангард» Краматорськ

7.

«Зірка» Кіровоград

8.

«Суми» Суми

9.

«Геліос» Харків

10.

«Олімпік» Донецьк

11.

«Титан» Армянськ

12.

«Полтава» Полтава

13.

«Динамо-2» Київ

14.

«Десна» Чернігів

15.

«УкрАгроКом» Головківка

16.

«Нива» Тернопіль

 *Футбольний клуб «Кримтеплиця» Молодіжне виключено зі складу ПФЛ рішенням ХХІІ Конференції ПФЛ від 26.06.13 р. за заявою клубу. 

№ п/п

Друга ліга

1.

«Арсенал» Біла Церква

2.

«Шахтар» Свердловськ

3.

«Тернопіль» Тернопіль

4.

«Славутич» Черкаси

5.

«Скала» Стрий

6.

«Реал Фарма» Овідіопіль

7.

«Шахтар-3» Донецьк

8.

«Карлівка» Карлівка

9.

«Кремінь» Кременчук

10.

«Мир» Горностаївка

11.

«Гірник» Кривий 

12.

«Сталь» Дніпродзержинськ

13.

«Енергія» Нова Каховка

14.

«Гірник-Спорт» Комсомольськ

15.

«Макіїввугілля» Макіївка

16.

«Оболонь-Бровар» Київ

17.

«Енергія» Миколаїв

18.

«Кристал» Херсон

19.

«Динамо» Хмельницький

 

 

Прямі відео трансляції:

6-й тур
КомандиДатаВид
sumy - kolos 26.08
17:00
kremen.tv
fcak - ohtirka 26.08
17:00
youtube.ua
poltava - mykolayiv 26.08
17:00
youtube.ua
obolon - illichivets 26.08
17:00
youtube.ua
avangard - ternopil 26.08
17:30
youtube.ua
girsport - helios 26.08
17:30
kremen.tv
desna - veres 26.08
18:00
youtube.ua
ingulets - slavutich 26.08
18:00
youtube.ua
skala - bukovina 27.08
17:00
youtube.ua

6-й тур
КомандиДатаВид
balkany - arsenal 26.08
17:00
youtube.ua
kremin - ruh 26.08
17:00
kremen.tv


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
5 Тур. Оболонь-Бровар 3:2 Суми
5 Тур. Черкаський Дніпро 2:2 Гірник-Спорт
4 Тур. Арсенал-Київ 0:3 Іллічівець
4 Тур. Суми 1:1 Тернопіль
4 Тур. Інгулець 1:0 Миколаїв
4 Тур. Десна 1:1 Геліос
Тур.
4 Тур. Авангард 1:1 Буковина
4 Тур. Скала 0:0 Черкаський Дніпро
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94