1 ліга
 2 ліга
Новини
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Зворотний зв'язок
Контакти

Інформ. партнер
skobi
shadow
Сформовано склади першої та другої ліг ПФЛ
Новини ПФЛ

Під час Конференції делегати затвердили остаточні склади учасників чемпіонатів України серед команд клубів першої та другої ліг сезону 2013-2014 років.


п/п

Перша ліга

1.

«Сталь» Алчевськ

2.

«Олександрія» Олександрія

3.

«Буковина» Чернівці

4.

«Нафтовик-Укрнафта» Охтирка

5.

«Миколаїв» Миколаїв

6.

«Авангард» Краматорськ

7.

«Зірка» Кіровоград

8.

«Суми» Суми

9.

«Геліос» Харків

10.

«Олімпік» Донецьк

11.

«Титан» Армянськ

12.

«Полтава» Полтава

13.

«Динамо-2» Київ

14.

«Десна» Чернігів

15.

«УкрАгроКом» Головківка

16.

«Нива» Тернопіль

 *Футбольний клуб «Кримтеплиця» Молодіжне виключено зі складу ПФЛ рішенням ХХІІ Конференції ПФЛ від 26.06.13 р. за заявою клубу. 

№ п/п

Друга ліга

1.

«Арсенал» Біла Церква

2.

«Шахтар» Свердловськ

3.

«Тернопіль» Тернопіль

4.

«Славутич» Черкаси

5.

«Скала» Стрий

6.

«Реал Фарма» Овідіопіль

7.

«Шахтар-3» Донецьк

8.

«Карлівка» Карлівка

9.

«Кремінь» Кременчук

10.

«Мир» Горностаївка

11.

«Гірник» Кривий 

12.

«Сталь» Дніпродзержинськ

13.

«Енергія» Нова Каховка

14.

«Гірник-Спорт» Комсомольськ

15.

«Макіїввугілля» Макіївка

16.

«Оболонь-Бровар» Київ

17.

«Енергія» Миколаїв

18.

«Кристал» Херсон

19.

«Динамо» Хмельницький

 

 

Новини

12.01.2016
За рахунок чого українські команди можуть грати краще?
  докладнiше »»

28.02.2015
ПФЛ обирає "Найкращий гол"

Обирайте найкращі голи осінньої частини сезону 2014/2015 першої ліги

  докладнiше »»

26.02.2015
"Черкаський Дніпро" став переможцем турніру «Банк Михайлівський УФІ & Зоря – Кубок 2015» пам'яті В.В.Першина

Підопічні Ігоря Столовицького виграли всі свої п'ять поєдинків на турнірі

  докладнiше »»


 Переглянути всi новини →
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94
Підтримуємо
skobi
shadow
Підтримуємо
skobi
against rasizm
shadow



ВІТАЄМО!
Лихошва Я.В. - 41!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
017 Тур. Нива Т 2:2 Тернопіль
016 Тур. Тернопіль 0:3 Гірник
017 Тур. Гірник 0:1 Сталь Д
016 Тур. Динамо-2 3:1 Миколаїв
015 Тур. Тернопіль 3:2 Суми
009 Тур. Зірка 0:2 Десна
005 Тур. Зірка 2:0 Динамо-2
014 Тур. Нива Т 0:2 Зірка
014 Тур. Миколаїв 0:5 Гірник-Спорт