1 ліга
 2 ліга
Новини
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Зворотний зв'язок
Контакти

Інформ. партнер
skobi
shadow
Сформовано склади першої та другої ліг ПФЛ
Новини ПФЛ

Під час Конференції делегати затвердили остаточні склади учасників чемпіонатів України серед команд клубів першої та другої ліг сезону 2013-2014 років.


п/п

Перша ліга

1.

«Сталь» Алчевськ

2.

«Олександрія» Олександрія

3.

«Буковина» Чернівці

4.

«Нафтовик-Укрнафта» Охтирка

5.

«Миколаїв» Миколаїв

6.

«Авангард» Краматорськ

7.

«Зірка» Кіровоград

8.

«Суми» Суми

9.

«Геліос» Харків

10.

«Олімпік» Донецьк

11.

«Титан» Армянськ

12.

«Полтава» Полтава

13.

«Динамо-2» Київ

14.

«Десна» Чернігів

15.

«УкрАгроКом» Головківка

16.

«Нива» Тернопіль

 *Футбольний клуб «Кримтеплиця» Молодіжне виключено зі складу ПФЛ рішенням ХХІІ Конференції ПФЛ від 26.06.13 р. за заявою клубу. 

№ п/п

Друга ліга

1.

«Арсенал» Біла Церква

2.

«Шахтар» Свердловськ

3.

«Тернопіль» Тернопіль

4.

«Славутич» Черкаси

5.

«Скала» Стрий

6.

«Реал Фарма» Овідіопіль

7.

«Шахтар-3» Донецьк

8.

«Карлівка» Карлівка

9.

«Кремінь» Кременчук

10.

«Мир» Горностаївка

11.

«Гірник» Кривий 

12.

«Сталь» Дніпродзержинськ

13.

«Енергія» Нова Каховка

14.

«Гірник-Спорт» Комсомольськ

15.

«Макіїввугілля» Макіївка

16.

«Оболонь-Бровар» Київ

17.

«Енергія» Миколаїв

18.

«Кристал» Херсон

19.

«Динамо» Хмельницький

 

 

Новини

27.05.2015
Перша ліга, 28-й тур: стали відомі призери чемпіонату

Достроково визначилися володарі золотих, срібних та бронзових нагород

  докладнiше »»

26.05.2015
ПФЛ - 19 років!
  докладнiше »»

22.05.2015
Визначено дати проведення останніх турів в першій та другій лігах
  докладнiше »»


 Переглянути всi новини →
Прямі відео трансляції:

Перша ліга 29-й тур
КомандиДатаВид
dynamo2 - girnyk 29.05
17:30
football.ua
ternopil - olexandria 29.05
17:30
football.ua
bukovina - sumy 30.05
16:00
football.ua
stald - helios 30.05
18:00
football.ua
desna - ohtirka 30.05
18:00
football.ua
girsport - mykolayiv 30.05
18:00
football.ua
zirka - nyvat 30.05
18:00
football.ua

Перша ліга 30-й тур
КомандиДатаВид
ohtirka - poltava 3.06
18:00
football.ua
olexandria - stald 3.06
18:00
football.ua
sumy - ternopil 3.06
18:00
football.ua
girnyk - bukovina 3.06
18:00
football.ua
nyvat - dynamo2 3.06
18:00
football.ua
mykolayiv - zirka 3.06
18:00
football.ua
helios - desna 3.06
18:00
football.ua
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94
Підтримуємо
skobi
shadow
Підтримуємо
skobi
against rasizm
shadow





Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
024 Тур. Сталь Д 1:0 Динамо-2
024 Тур. Тернопіль 1:1 Буковина
022 Тур. Сталь Д 0:0 Гірник-Спорт
023 Тур. Полтава 0:2 Геліос
022 Тур. Десна 1:1 Полтава
021 Тур. Миколаїв 1:2 Геліос
021 Тур. Динамо-2 2:0 Нафтовик-Укрнафта
021 Тур. Гірник 0:2 Суми
021 Тур. Зірка 4:1 Буковина