1 ліга
 2 ліга
Новини
Проекти ПФЛ
Семінари
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти

Результати жеребкування 1-го та 2-го етапів розіграшу Кубку України сезону 2013-2014 років
Новини ПФЛ

У приміщенні ПФЛ відбулася процедура жеребкування 1-го та 2-го етапів розіграшу Кубку України сезону 2013-2014 років.

Окрім команд клубів ПФЛ у змаганні візьмуть участь два аматорських колективи – володар Кубка України з футболу серед аматорських команд 2012 року «Нове Життя» (с. Андріївка Полтавської обл.) та фіналіст цього турніру «ОДЕК» (смт. Оржів Рівненської обл.).

Жеребкування першого етапу Кубку принесло такі результати: 

1. «Нове Життя» Полтавська обл. – «Оболонь-Бровар» Київ

2. «Карлівка» – «Макіїввугілля» Макіївка

3. «ОДЕК» Рівненська обл. – «Енергія» Миколаїв

 

На другому етапі Кубку між собою зіграють наступні команди:

«Украгроком» Головківка – «Нафтовик-Укрнафта» Охтирка

«Суми» – «Буковина» Чернівці

«Зірка» Кіровоград – «Сталь» Алчевськ

«Арсенал-Київщина» Біла Церква – «Тернопіль»

«Кремінь» Кременчук – «Нива» Тернопіль

«Гірник-Спорт» Комсомольськ – переможець пари 3 (1 етап)*

«Сталь» Дніпродзержинськ – «Геліос» Харків

«Енергія» Нова Каховка – «Десна» Чернігів

«Миколаїв» – «Титан» Армянськ

переможець пари 1 (1 етап) – «Мир» Горностаївка

«Шахтар» Свердловськ – «Кристал» Херсон

«Реал Фарма» Овідіополь – «Славутич» Черкаси

переможець пари 2 (1 етап) – «Гірник» Кривий Ріг

«Динамо» Хмельницький – «Авангард» Краматорськ

«Олімпік» Донецьк – «Олександрія»

«Скала» Стрий – «Полтава»

 

* – у випадку, якщо переможцем пари № 3 першого етапу стане аматорська команда «ОДЕК», то вона буде господарем поля у матчі другого етапу проти «Гірника-Спорт». У всіх інших випадках господарем поля буде команда, вказана першою.

 

Перший етап розіграшу Кубку України сезону, що невдовзі розпочнеться, пройде у середу 24 липня 2013 року.

Матчі другого етапу розіграшу Кубку відбудуться у середу 7 серпня 2013 року.

Прямі відео трансляції:

12-й тур
КомандиДатаВид
illichivets - bukovina 1.10
14:00
youtube.ua
ohtirka - slavutich 1.10
15:00
youtube.ua
girsport - desna 1.10
15:30
youtube.ua
sumy - skala 1.10
16:00
youtube.ua
poltava - ternopil 1.10
16:00
youtube.ua
obolon - veres 1.10
16:00
youtube.ua
ingulets - avangard 1.10
18:00
youtube.ua
fcak - kolos 2.10
15:00
youtube.ua
mykolayiv - helios 2.10
17:00
youtube.ua
ВІТАЄМО!
Трошкін В.М. - 69!
Кирилюк О.І. - 52!
Іванов П.О. - 32!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
11 Тур. Колос 2:2 Інгулець
6 Тур. Інгулець 1:1 Черкаський Дніпро
6 Тур. Десна 0:0 Верес
6 Тур. Гірник-Спорт 0:2 Геліос
6 Тур. Авангард 2:0 Тернопіль
6 Тур. Суми 1:2 Колос
6 Тур. Оболонь-Бровар 1:2 Іллічівець
6 Тур. Полтава 0:2 Миколаїв
10 Тур. Арсенал-Київ 0:0 Верес
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94