1 ліга
 2 ліга
Новини
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичний розділ
Зворотний зв'язок
Контакти

Інформ. партнер
skobi
shadow
Друга ліга. 9-й тур. Призначення офіційних осіб ФФУ, час початку матчів
Новини ПФЛ

1 вересня 2013 року

"Славутич" Черкаси - "Шахтар-3" Донецьк

17:00, СОК ТОВ "Зоря", с. Білозір'я

Арбітр: Федунець В. І. (Тернопіль)

Асистенти:  Нижник В. О. (Вінниця), Петров А. О. (Хмельницький)

4-й арбітр: Фощій Ю. В. (Черкаси)

Спостерігач арбітражу: Кувік І. О. (Закарпатська обл.)

 

"Енергія" Нова Каховка - "Мир" Горностаївка

17:00, стадіон  "Енергія", м. Нова Каховка

Арбітр: Ноздрачов А. М. (Харків)

Асистенти:  Мамчур В. В. (Миколаїв), Пікінер Д. С. (Донецька обл.)

4-й арбітр: Жосан І. А. (Херсон)

Спостерігач арбітражу: Журба О. І. (Донецьк)

 

"Скала" Стрий - "Реал Фарма" Овідіополь

17:00, стадіон "Сокіл", м. Стрий

Арбітр: Марулін С. Ю. (Херсонська обл.)

Асистенти:  Ющишин А. Г. (Тернопіль), Ейдя Р. М. (Київ)

4-й арбітр: Біць Я. М. (Львів)

Спостерігач арбітражу: Староста І. І. (Закарпатська обл.)

 

"Оболонь-Бровар" Київ  - "Динамо" Хмельницький

 17:00, стадіон "Оболонь-Арена", м. Київ.

Арбітр: Шандор О. А. (Львів)

Асистенти:  Котубей П. В. (Закарпатська обл.), Юхименко М. В. (Луцьк)

4-й арбітр: Деревінський О. О. (Київ)

Спостерігач арбітражу: Шост О. І. (Луганськ)

 

"Тернопіль" - "Арсенал-Київщина" Біла Церква

17:00, Центральний міський стадіон, м. Тернопіль

Арбітр: Запрутняк В. В. (Ужгород)

Асистенти:  Білорус М. О., Салівончик І. І. (обидва - Черкаси)

4-й арбітр: Трач Б. Б. (Тернопіль)

Спостерігач арбітражу: Каліта І. П. (Чернівці)

 

 "Макіїввугілля" Макіівка - "Кремінь» Кременчук

16.00, стадіон Академії ФК "Шахтар", м. Макіївка

Арбітр: Романов Д. М. (Дніпропетровськ)

Асистенти:  Вашкевич Ю. В., Федорук В. І. (обидва - Чернігів)

4-й арбітр: Кононов Д. О. (Донецьк)

Спостерігач арбітражу: Морозов С. М. (Миколаїв)

 

"Сталь" Дніпродзержинськ  - "Гірник-Спорт" Комсомольськ

17:00, стадіон "Металург", м. Дніпродзержинськ

Арбітр: Балакін М. О. (Київська обл.)

Асистенти:  Шевчук А. В., Новосад П. В. (обидва - Рівне)

4-й арбітр: Почепецький П. П. (Дніпропетровськ)

Спостерігач арбітражу: Хромей В. М. (Луганськ)

 

"Енергія" Миколаїв - "Кристал" Херсон

17.00, Центральний міський стадіон, м. Первомайськ

Арбітр: Резніков Д. М. (Дніпропетровська обл.)

Асистенти:  Яковлев Є. Ю., Москаленко О. В. (обидва - Київ)

4-й арбітр: Сальников П. Д. (Херсон)

Спостерігач арбітражу: Макаренко С. В. (Запоріжжя)

 

"Гірник" Кривий Ріг - "Карлівка"  

17:00, стадіон «Металург», м. Кривий Ріг

Арбітр: Кислюк В. О. (Київська обл.)

Асистенти:  Вітт О. Ф. (Київ), Вишневський Ю. І. (Київська обл.)

4-й арбітр: Гавеля О. М. (Кривий Ріг)

Спостерігач арбітражу: Нестеренко В. А. (Донецьк )

 

 

Новини

30.09.2014
Інформація щодо сайту ПФЛ
Шановні відвідувачі сайту ПФЛ!  докладнiше »»

26.09.2014
Костянтин Караманіц: «Для нас важливо виховати підростаюче покоління»

Цього сезону перша ліга отримала абсолютного дебютанта – команду «Гірник» з Кривого Рогу.

  докладнiше »»

24.09.2014
Суддівські призначення на матчі 10-го туру першої та другої ліг

Комітет арбітрів Федерації футболу України призначив офіційних осіб ФФУ

  докладнiше »»


 Переглянути всi новини →

Перша ліга 10-й тур
КомандиДатаВид
olexandria - girsport 1.10
18:00
football.ua
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94
Підтримуємо
skobi
against rasizm
shadow



ВІТАЄМО!
Дорі А.М. - 19!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
008 Тур. Геліос 1:2 Полтава
008 Тур. Суми 1:0 Миколаїв
003 Тур. Нива Т 1:5 Сталь Д
009 Тур. Нива Т 1:1 Нафтовик-Укрнафта
005 Тур. Нива Т 0:2 Геліос
005 Тур. Гірник-Спорт 2:1 Буковина
008 Тур. Гірник 4:0 Нива Т
001 Тур. Гірник 0:0 Тернопіль
003 Тур. Гірник 0:0 Десна