1 ліга
 2 ліга
Новини
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти




Підтримуємо
skobi
against rasizm
shadow



Відбулося жеребкування календаря змагань другої ліги
Новини ПФЛ

Сьогодні, 16.07.2014 відбулося жеребкування календаря змагань чемпіонату другої ліги. Склад ліги затверджено у кількості 10 команд, що проводитимуть матчі у три кола. За результатами жеребкування команди посіли наступні місця перед початком змагань:

Результати жеребкування:

Команда
1. «Реал Фарма» Овідіополь
2. «Скала» Стрий
3. «Кремінь» Кременчук
4. «Арсенал-Київщина» Біла Церква
5. «Кристал» Херсон
6. «Макіїввугілля» Макіївка
7. «Шахтар-3» Донецьк
8. «Оболонь-Бровар» Київ
9. Команда м. Черкаси *
10. «Енергія» Нова Каховка

* - Наразі тривають консультації щодо визначення назви команди між керівництвом ФК «Славутич-Зоря», органами місцевої влади та вболівальниками.

Календар перших двох турів змагань:

  1 ТУР                      2 ТУР
  26.07.2014     02.08.2014
1. Реал Фарма - Енергія   6. Реал Фарма - Скала
2. Скала - Команда м. Черкаси   7. Команда м. Черкаси - Кремінь
3. Кремінь - Оболонь-Бровар
8. Оболонь-Бровар - Арсенал-Київщина
4. Арсенал-Київщина - Шахтар-3   9. Шахтар-3 - Кристал
5. Кристал - Макіїввугілля   10. Енергія - Макіїввугілля

Повний календар змагань опубліковано у відповідному розділі сайту ПФЛ.

Ми в соцмережах:

Прямі відео трансляції:

30-й тур
КомандиДатаВид
ohtirka - ternopil 1.06
18:00
youtube.ua
mykolayiv - desna 1.06
18:00
youtube.ua
avangard - illichivets 1.06
18:00
youtube.ua
zirka - girnyk 1.06
18:00
youtube.ua
helios - girsport 1.06
18:00
youtube.ua
poltava - slavutich 1.06
18:00
youtube.ua
dynamo2 - sumy 1.06
18:00
youtube.ua

26-й тур
КомандиДатаВид
kolos - bukovina 1.06
18:00
kremen.tv
kremin - arsenal 1.06
18:00
kremen.tv
ingulets - skala 1.06
18:00
kremen.tv
realpharma - veres 1.06
18:00
youtube.ua
ВІТАЄМО!
Атласюк С.В. - 29!
Бідловський В.З. - 28!
Голубка Ю.П. - 20!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
29 Тур. Десна 3:1 Авангард
29 Тур. Оболонь-Бровар 1:2 Геліос
29 Тур. Гірник-Спорт 3:4 Полтава
29 Тур. Тернопіль 0:1 Миколаїв
29 Тур. Черкаський Дніпро 3:1 Динамо-2
29 Тур. Іллічівець 3:0 Зірка
29 Тур. Суми 3:2 Нафтовик-Укрнафта
28 Тур. Динамо-2 1:1 Гірник-Спорт
28 Тур. Нафтовик-Укрнафта 0:1 Черкаський Дніпро
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94