ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Новохатній В.В.
Асистент 1 Вишневський Ю.І.
Асистент 2 Ісаєв А.Ю.
4-ий арбітр Панчишин Д.І.
28 ТУР
03.05.2017 17:00
"Ювілейний" м. Суми
Гляд.
410
Темп.
21 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Шаленко В.В.
ЧЕСНА ГРА: 8,250
Суми
“Суми”
1:2
(0:1)
ЧЕСНА ГРА: 7,428
Нафтовик-Укрнафта
“Нафтовик-Укрнафта”
“Суми”
“Нафтовик-Укрнафта”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
31’
Картинка
44’
53’
Картинка
62’
Картинка
71’(3)
Картинка
84’
Картинка
Картинка
47’
Картинка
50’
Картинка
71’(2)
Картинка
86’
Картинка
90+3’
“Суми” СКЛАДИ КОМАНД “Нафтовик-Укрнафта”
23 Олександр Литвиненко Литвиненко Олександр Юрчук Валерій Валерій Юрчук 33
17 Богдан Суходуб Суходуб Богдан Циколія Іраклій Іраклій Циколія 44
4 Євгеній Захарченко Захарченко Євгеній Картинка 62’ Картинка 47’ Картинка 50’ Білик Максим Максим Білик 37
3 Олександр Стеценко Стеценко Олександр Суханов Сергій Сергій Суханов 9
5 Павло Іванов Іванов Павло Зайчук Владислав Владислав Зайчук 23
25 Дмитро Крапивний Крапивний Дмитро Картинка 31’ Передистий Станіслав Станіслав Передистий 17
77 Артем Недоля Недоля Артем Картинка 84’ Власюк Андрій Андрій Власюк 28
14 Антон Савін Савін Антон Картинка 71’ Цюцюра Василь Василь Цюцюра 8
16 Дмитро Богачов Богачов Дмитро Картинка 71’(3) Картинка 44’ Войцеховський Владислав Владислав Войцеховський 7
24 Ярослав Захаревич Захаревич Ярослав Картинка 71’(2) Пасіч Євгеній Євгеній Пасіч 42
27 Олександр Яровенко Яровенко Олександр Картинка 53’ Картинка 86’ Антюх Денис Денис Антюх 30
55 Артем Штанько Штанько Артем Данкович Роман Роман Данкович 92
18 Микита Коновалов Коновалов Микита Картинка 86’ Картинка 90+3’ Загинайлов Сергій Сергій Загинайлов 26
8 Антон Муховиков Муховиков Антон Картинка 84’ Сондей Іван Іван Сондей 22
6 Іван Комлєв Комлєв Іван Картинка 62’ Картинка 71’(2) Пасіч Геннадій Геннадій Пасіч 41
15 Дмитро Жаріков Жаріков Дмитро Картинка 71’(3) Лозовий Євгеній Євгеній Лозовий 11
99 Дмитро Олійник Олійник Дмитро Картинка 71’ Піднебенной Вячеслав Вячеслав Піднебенной 10
22 Олександр Ігнатенко Ігнатенко Олександр Логінов Олександр Олександр Логінов 21
Головний тренер: Головний тренер:
Безсмертний Анатолій Петрович Книш Володимир Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору