ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Іванов Ю.В.
Асистент 1 Ісаєв А.Ю.
Асистент 2 Літвінов Г.Г.
4-ий арбітр Садовий О.В.
1 ТУР
16.07.2017 18:00
"Юність" м. Горішні Плавні
Гляд.
500
Темп.
23 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Данєвич М.І.
ЧЕСНА ГРА: 6,700
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
0:1
(0:0)
ЧЕСНА ГРА: 6,500
Полтава
“Полтава”
“Гірник-Спорт”
“Полтава”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
42’
Картинка
Картинка
31’
46’
Картинка
47’
Картинка
60’
Картинка
62’
Картинка
73’
Картинка
78’
Картинка
85’
Картинка
86’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
55’
Картинка
64’
Картинка
67’
Картинка
72’
Картинка
75’
Картинка
81’
Картинка
85’
Картинка
88’
Картинка
90+3’
“Гірник-Спорт” СКЛАДИ КОМАНД “Полтава”
32 Віталій Мирний Мирний Віталій Картинка 90+3’ Кучинський Максим Максим Кучинський 12
29 Олексій Пінчук Пінчук Олексій Ковтун Олексій Олексій Ковтун 4
2 Ігор Носарєв Носарєв Ігор Картинка 31’ Картинка 64’ Парамонов Вадим Вадим Парамонов 67
5 Юрій Кравчук Кравчук Юрій Картинка 60’ Кушніренко Богдан Богдан Кушніренко 95
21 Юрій Цапій Цапій Юрій Картинка 85’(н/п) Картинка 75’ Крапивний Дмитро Дмитро Крапивний 25
54 Юрій Павлик Павлик Юрій Картинка 78’ Недоля Артем Артем Недоля 77
10 Олексій Моісеєнко Моісеєнко Олексій Савін Антон Антон Савін 14
8 Володимир Корольков Корольков Володимир Картинка 47’(н/п) Картинка 86’ Картинка 55’ Картинка 88’ Насібулін Владислав Владислав Насібулін 89
20 Дмитро Сидоренко Сидоренко Дмитро Картинка 42’ Картинка 67’ Трояновський Євген Євген Трояновський 19
17 Роман Прутян Прутян Роман Картинка 46’ Іванов Павло Павло Іванов 3
14 Андрій Шевчук Шевчук Андрій Картинка 62’ ,90’ Картинка Картинка 72’ Картинка 81’ Дегтярьов Максим Максим Дегтярьов 7
1 Юрій Камінський Камінський Юрій Кринський Володимир Володимир Кринський 1
22 Валерій Курелєх Курелєх Валерій Картинка 88’ Голіков Олександр Олександр Голіков 10
3 Олександр Голядинець Голядинець Олександр Картинка 64’ Бородай Олег Олег Бородай 57
19 Сергій Дячук Дячук Сергій Картинка 78’ Картинка 75’ Картинка 85’ Покотилюк Максим Максим Покотилюк 21
7 Андрій Фаюк Фаюк Андрій Картинка 46’ Картинка 67’ Олійник Дмитро Дмитро Олійник 99
35 Олексій Разуваєв Разуваєв Олексій Картинка 86’ Страшкевич Вадим Вадим Страшкевич 9
24 Сергій Панасенко Панасенко Сергій Картинка 42’ Картинка 73’ Картинка 81’ Фоменко Юрій Юрій Фоменко 30
Головний тренер: Головний тренер:
Пучков Сергій Валентинович Безсмертний Анатолій Петрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору