ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кривушкін Д.В.
Асистент 1 Левченко М.М.
Асистент 2 Попельницький Д.А.
4-ий арбітр Заброда К.В.
2 ТУР
21.07.2017 19:00
"Оболонь-Арена" м. Київ
Гляд.
1000
Темп.
30 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Латоша О.А.
ЧЕСНА ГРА: 8,250
Оболонь-Бровар
“Оболонь-Бровар”
1:0
(0:0)
ЧЕСНА ГРА: 7,500
Черкаський Дніпро
“Черкаський Дніпро”
“Оболонь-Бровар”
“Черкаський Дніпро”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
43’
46’
Картинка
56’
Картинка
68’
Картинка
78’
Картинка
83’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
57’
Картинка
68’(3)
Картинка
78’
Картинка
78’(2)
“Оболонь-Бровар” СКЛАДИ КОМАНД “Черкаський Дніпро”
1 Назарій Федорівський Федорівський Назарій Будюк Орест Орест Будюк 23
69 Дмитро Сартіна Сартіна Дмитро Шведенко Дмитро Дмитро Шведенко 4
16 Костянтин Коваленко Коваленко Костянтин Картинка 43’ Тарасенко Олег Олег Тарасенко 20
3 Артем Тєрєхов Тєрєхов Артем Картинка 78’(2) Сутченко Руслан Руслан Сутченко 3
4 Тарас Пінчук Пінчук Тарас Сторчоус Андрій Андрій Сторчоус 21
17 Вячеслав Турчанов Турчанов Вячеслав Картинка 78’ Крамар Антон Антон Крамар 80
6 Андрій Корнєв Корнєв Андрій Картинка 46’ Картинка 68’(2) Бойко Віталій Віталій Бойко 8
10 Олег Слободян Слободян Олег Картинка 78’ Кошадзе Леван Леван Кошадзе 7
9 Олександр Гуськов Гуськов Олександр Картинка 83’ Картинка 57’ Картинка 68’(3) Зоря Віталій Віталій Зоря 9
15 Вадим Бовтрук Бовтрук Вадим Картинка 68’ Качур Руслан Руслан Качур 11
22 Артем Корольчук Корольчук Артем Картинка 56’ Картинка 90’ Смірнов Єгор Єгор Смірнов 5
23 Антон Ситников Ситников Антон Панченко Євгеній Євгеній Панченко 1
95 Євгеній Шевченко Шевченко Євгеній Картинка 83’ Нікішов Станіслав Станіслав Нікішов 16
90 Микита Безуглий Безуглий Микита Картинка 90’ Жох Іван Іван Жох 18
8 Антон Шевчук Шевчук Антон Картинка 68’ Картинка 78’(2) Шурубура Денис Денис Шурубура 22
29 Василь Продан Продан Василь Картинка 78’ Картинка 68’(2) Чорний Вадим Вадим Чорний 13
21 Григорій Сахнюк(Гаранян) Сахнюк(Гаранян) Григорій Картинка 46’ Картинка 68’(3) Тенжицький Вадим Вадим Тенжицький 15
11 Владислав Ульянченко Ульянченко Владислав
Головний тренер: Головний тренер:
Тименко Володимир Миколайович Кирилюк Олександр Ілліч
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору