ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кубряк Д.В.
Асистент 1 Соботюк С.С.
Асистент 2 Старча С.В.
4-ий арбітр Салаш І.І.
2 ТУР
23.07.2017 17:00
"Буковина" м. Чернівці
Гляд.
0
Темп.
29 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Циганков О.Д.
ЧЕСНА ГРА: 7,430
Буковина
“Буковина”
1:3
(0:2)
ЧЕСНА ГРА: 7,710
Скала
“Скала”
“Буковина”
“Скала”
transparent
transparent
transparent
transparent
19’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
2’
Картинка
4’
46’(2)
Картинка
52’
Картинка
56’
Картинка
66’
Картинка
72’
Картинка
85’
Картинка
Картинка
47’
Картинка
53’
Картинка
57’
Картинка
61’
Картинка
64’
Картинка
74’
Картинка
79’
Картинка
86’
“Буковина” СКЛАДИ КОМАНД “Скала”
1 Денис Чесановський Чесановський Денис Білик Олег Олег Білик 12
19 Сергій Раца Раца Сергій Картинка 19’ Картинка 53’ Березовий Михайло Михайло Березовий 4
6 Володимир Найко Найко Володимир Гусак Мирослав Мирослав Гусак 6
22 Микола Геник Геник Микола Картинка 52’ Картинка 74’ Кузів Віталій Віталій Кузів 7
21 Ігор Бойчук Бойчук Ігор Сад Валерій Валерій Сад 9
4 Остап Ілюк Ілюк Остап Картинка 46’ Фляк Юрій Юрій Фляк 14
17 Антон Батрак Батрак Антон Картинка 85’ Картинка 86’ Дударенко Олександр Олександр Дударенко 15
25 Тарас Сивка Сивка Тарас Картинка 57’ Картинка 61’ Намуйлик Петро Петро Намуйлик 17
13 Євгеній Немтінов Немтінов Євгеній Картинка 2’ Картинка 4’ Гладкий Володимир Володимир Гладкий 23
7 Андрій Шишигін Шишигін Андрій Картинка 46’(2) Картинка 79’ Полюганич Дмитро Дмитро Полюганич 24
9 Андрій Королянчук Королянчук Андрій Картинка 72’ Картинка 47’ Картинка 64’ Бегашов Олександр Олександр Бегашов 77
12 Микола Гоменюк Гоменюк Микола Фіяло Ігор Ігор Фіяло 55
16 Олег Доброволський Доброволський Олег Картинка 46’ Картинка 86’ Подоляк Роман Роман Подоляк 3
11 Василь Гакман Гакман Василь Картинка 85’ Картинка 61’ Заїченко Євген Євген Заїченко 10
8 Олександр Жумига Жумига Олександр Картинка 46’(2) Картинка 66’ Картинка 64’ Маляренко Андрій Андрій Маляренко 11
15 Василь Нікифоряк Нікифоряк Василь Картинка 19’ Кузів Роман Роман Кузів 19
3 Сергій Скрипкар Скрипкар Сергій Картинка 52’ Картинка 56’ Картинка 53’ Баранов Дмитро Дмитро Баранов 25
20 Александру-Васілє Мунтян Мунтян Александру-Васілє Картинка 79’ Білас Максим Максим Білас 99
Головний тренер: Головний тренер:
Крафт Юрій Рудольфович Гнатів Роман Михайлович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Вгору