ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Блавацький Р.А.
Асистент 1 Скобля В.С.
Асистент 2 Хімич Б.І.
4-ий арбітр Подригуля В.В.
3 ТУР
30.07.2017 18:00
"Тернопільський міський стадіон"
Гляд.
800
Темп.
25 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Кувік І.О.
ЧЕСНА ГРА: 7,250
Тернопіль
“Тернопіль”
1:2
(1:0)
ЧЕСНА ГРА: 6,571
Буковина
“Буковина”
“Тернопіль”
“Буковина”
transparent
transparent
transparent
transparent
19’
Картинка
transparent
transparent
28’
Картинка
transparent
36’
Картинка
transparent
Картинка
30’
Картинка
45+4’
48’
Картинка
53’
Картинка
62’
Картинка
65’
Картинка
80’
Картинка
81’
Картинка
84’
Картинка
90’(2)
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
60’
Картинка
72’
Картинка
84’
Картинка
86’
Картинка
87’
Картинка
88’
Картинка
90’
Картинка
90+1’
Картинка
90+3’
Картинка
90+4’
“Тернопіль” СКЛАДИ КОМАНД “Буковина”
1 Роман Чопко Чопко Роман Картинка 90+4’ Чесановський Денис Денис Чесановський 1
7 Ігор Курило Курило Ігор Картинка 28’(п) Бойчук Ігор Ігор Бойчук 21
15 Ігор Гребинський Гребинський Ігор Картинка 30’ Доброволський Олег Олег Доброволський 16
10 Роман Гудак Гудак Роман Картинка 36’ Картинка 72’ Найко Володимир Володимир Найко 6
17 Роман Кухарський Кухарський Роман Картинка 62’ Картинка 80’ Нікифоряк Василь Василь Нікифоряк 15
78 Олександр Музика Музика Олександр Картинка 46’ Скрипкар Сергій Сергій Скрипкар 3
3 Іван Луканюк Луканюк Іван Картинка 48’ Картинка 53’ Українець Вадим Вадим Українець 18
77 Олександр Кіцак Кіцак Олександр Картинка 19’ Картинка 45+4’ Картинка 60’ Жумига Олександр Олександр Жумига 8
28 Андрій Сухецький Сухецький Андрій Картинка 90’(2) Картинка 87’ Немтінов Євгеній Євгеній Немтінов 13
66 Немо Шелія Шелія Немо Картинка 46’(2) Карапка Олександр Олександр Карапка 77
61 Назар Процик Процик Назар Картинка 65’ Картинка 84’ Картинка 86’ Сивка Тарас Тарас Сивка 25
12 Микола Плетеницький Плетеницький Микола Гоменюк Микола Микола Гоменюк 12
5 Ярослав Сем'янчук Сем'янчук Ярослав Картинка 90’(2) Картинка 90’ Гакман Василь Василь Гакман 11
4 Дмитро Стриєшин Стриєшин Дмитро Картинка 53’ Картинка 81’ Раулюк Даніел Даніел Раулюк 5
27 Василь Блащук Блащук Василь Картинка 65’ Геник Микола Микола Геник 22
14 Валентин Залізняк Залізняк Валентин Картинка 80’ Картинка 60’ Картинка 90+3’ Батрак Антон Антон Батрак 17
20 Ігор Вонс Вонс Ігор Картинка 19’ Картинка 84’ Картинка 46’ Картинка 88’ Картинка 90+1’ Шишигін Андрій Андрій Шишигін 7
45 Валерій Бадло Бадло Валерій Картинка 46’(2) Картинка 90’ Королянчук Андрій Андрій Королянчук 9
Головний тренер: Головний тренер:
Бадло Петро Климентійович Крафт Юрій Рудольфович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Вгору