ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Серпутько Г.О.
Асистент 1 Алавук В.Ю.
Асистент 2 Федорак Ю.В.
4-ий арбітр Тельбух Л.В.
6 ТУР
13.08.2017 18:00
"Дніпро-Арена" м. Дніпро
Гляд.
1563
Темп.
36 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Дяденко В.Г.
ЧЕСНА ГРА: 8,000
Дніпро
“Дніпро”
2:3
(0:0)
ЧЕСНА ГРА: 7,250
Металіст 1925
“Металіст 1925”
“Дніпро”
“Металіст 1925”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
37’
Картинка
transparent
Картинка
42’
46’(2)
Картинка
68’
Картинка
74’
Картинка
79’
Картинка
85’
Картинка
Картинка
47’
Картинка
55’
Картинка
65’
Картинка
67’
Картинка
75’
Картинка
86’
Картинка
89’
Картинка
89’
Картинка
90’
“Дніпро” СКЛАДИ КОМАНД “Металіст 1925”
99 Олексій Баштаненко Баштаненко Олексій Дьяков Денис Денис Дьяков 81
2 Дмитро Бондар Бондар Дмитро Картинка 74’ Картинка 89’ Краєв Владислав Владислав Краєв 8
14 Володимир Кіричук Кіричук Володимир Картинка 37’ Картинка 55’ Картинка 86’ Картинка 90’ Давидов Сергій Сергій Давидов 9
4 Олександр Кулініч Кулініч Олександр Картинка 42’ Романов Сергій Сергій Романов 20
5 Сергій Палюх Палюх Сергій Ралюченко Андрій Андрій Ралюченко 32
17 Олег Ільїн Ільїн Олег Картинка 47’ Буличев Юрій Юрій Буличев 34
28 Юрій Вакулко Вакулко Юрій Маслов Андрій Андрій Маслов 39
29 Єгор Назарина Назарина Єгор Картинка 46’ Картинка 89’ Жданов Олександр Олександр Жданов 44
3 Дмитро Семенов Семенов Дмитро Ємельянов Владислав Владислав Ємельянов 45
19 Олександр Назаренко Назаренко Олександр Картинка 68’ Картинка 67’ Картинка 75’ Галовський де Ласерда Едмар Едмар Галовський де Ласерда 80
18 Денис Костишин Костишин Денис Картинка 46’(2) Картинка 65’ Коновалов Микита Микита Коновалов 94
1 Іван Пономаренко Пономаренко Іван Федак Владислав Владислав Федак 23
7 Дмитро Вергун Вергун Дмитро Картинка 46’ Картинка 89’ Чередніченко Ігор Ігор Чередніченко 5
10 Данило Поддубний Поддубний Данило Картинка 68’ Хамільтон-Роллінгс Філіп Ларрі Філіп Ларрі Хамільтон-Роллінгс 6
8 Іван Будняк Будняк Іван Картинка 37’ Стороженко Михайло Михайло Стороженко 11
15 Денис Тарадуда Тарадуда Денис Картинка 75’ Дехтяренко Ярослав Ярослав Дехтяренко 14
9 Іван Михайленко Михайленко Іван Картинка 74’ Картинка 85’ Картинка 65’ Чегурко Єгор Єгор Чегурко 27
35 Артем Довбик Довбик Артем Картинка 46’(2) Картинка 79’(п) Картинка 90’ Скотаренко Денис Денис Скотаренко 91
Головний тренер: Головний тренер:
Поклонський Олександр Володимирович Призетко Олександр Сергійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Вгору