ОНЛАЙН ПРОТОКОЛ

Поділитись:
Арбітр Серпутько Г.О.
Асистент 1 Алавук В.Ю.
Асистент 2 Федорак Ю.В.
4-ий арбітр Тельбух Л.В.
6 ТУР
13.08.2017  18:00
"Дніпро-Арена" м. Дніпро
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Дяденко В.Г.
Дніпро
“Дніпро”
2:3
Матч завершено
Металіст 1925
“Металіст 1925”
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
“Дніпро”
“Металіст 1925”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
79’
Картинка
84’
Картинка
Картинка
47’
Картинка
55’
Картинка
86’
Картинка
90’
“Дніпро” СКЛАДИ КОМАНД “Металіст 1925”
99 Баштаненко Олексій Баштаненко Олексій Дьяков Денис Дьяков Денис 81
2 Бондар Дмитро Бондар Дмитро Краєв Владислав Краєв Владислав 8
14 Кіричук Володимир Кіричук Володимир Давидов Сергій Давидов Сергій 9
4 Кулініч Олександр Кулініч Олександр Романов Сергій Романов Сергій 20
5 Палюх Сергій Палюх Сергій Ралюченко Андрій Ралюченко Андрій 32
17 Ільїн Олег Ільїн Олег Буличев Юрій Буличев Юрій 34
28 Вакулко Юрій Вакулко Юрій Маслов Андрій Маслов Андрій 39
29 Назарина Єгор Назарина Єгор Жданов Олександр Жданов Олександр 44
3 Семенов Дмитро Семенов Дмитро Ємельянов Владислав Ємельянов Владислав 45
19 Назаренко Олександр Назаренко Олександр Галовський де Ласерда Едмар Галовський де Ласерда Едмар 80
18 Костишин Денис Костишин Денис Коновалов Микита Коновалов Микита 94
1 Пономаренко Іван Пономаренко Іван Федак Владислав Федак Владислав 23
7 Вергун Дмитро Вергун Дмитро Чередніченко Ігор Чередніченко Ігор 5
10 Поддубний Данило Поддубний Данило Хамільтон-Роллінгс Філіп Ларрі Хамільтон-Роллінгс Філіп Ларрі 6
8 Будняк Іван Будняк Іван Стороженко Михайло Стороженко Михайло 11
15 Тарадуда Денис Тарадуда Денис Дехтяренко Ярослав Дехтяренко Ярослав 14
9 Михайленко Іван Михайленко Іван Чегурко Єгор Чегурко Єгор 27
35 Довбик Артем Довбик Артем Скотаренко Денис Скотаренко Денис 91
Головний тренер: Головний тренер:
Поклонський Олександр Володимирович Призетко Олександр Сергійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору