ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Запрутняк В.В.
Асистент 1 Вишневський Ю.І.
Асистент 2 Вітт О.Ф.
4-ий арбітр Молотокас В.Ю.
7 ТУР
19.08.2017 18:00
КП "Центральний" м. Черкаси
Гляд.
715
Темп.
32 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Бич Г.В.
ЧЕСНА ГРА: 7,250
Черкаський Дніпро
“Черкаський Дніпро”
2:3
(0:0)
ЧЕСНА ГРА: 8,000
Полтава
“Полтава”
“Черкаський Дніпро”
“Полтава”
transparent
transparent
transparent
transparent
20’
Картинка
23’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
26’
53’
Картинка
54’
Картинка
54’
Картинка
61’
Картинка
69’
Картинка
77’(2)
Картинка
90+4’
Картинка
Картинка
47’
Картинка
64’
Картинка
65’
Картинка
69’
Картинка
70’
Картинка
72’
Картинка
78’
Картинка
85’
“Черкаський Дніпро” СКЛАДИ КОМАНД “Полтава”
23 Орест Будюк Будюк Орест Кучинський Максим Максим Кучинський 12
95 Сергій Ічанський Ічанський Сергій Ковтун Олексій Олексій Ковтун 4
20 Олег Тарасенко Тарасенко Олег Парамонов Вадим Вадим Парамонов 67
27 Герасіме Резесідзе Резесідзе Герасіме Картинка 90+4’ Картинка 26’ Голіков Олександр Олександр Голіков 10
21 Андрій Сторчоус Сторчоус Андрій Картинка 69’ Картинка 85’ Кушніренко Богдан Богдан Кушніренко 95
28 Дмитро Проневич Проневич Дмитро Картинка 54’ Крапивний Дмитро Дмитро Крапивний 25
8 Віталій Бойко Бойко Віталій Картинка 20’ Картинка 64’ Недоля Артем Артем Недоля 77
7 Леван Кошадзе Кошадзе Леван Картинка 61’(п) Картинка 77’ Картинка 72’ Савін Антон Антон Савін 14
10 Олександр Колос Колос Олександр Картинка 53’ Картинка 54’ Картинка 78’ Савченко Олексій Олексій Савченко 8
14 Ярослав Захаревич Захаревич Ярослав Картинка 47’ Картинка 70’ Трояновський Євген Євген Трояновський 19
11 Руслан Качур Качур Руслан Картинка 23’ Картинка 65’ Дегтярьов Максим Максим Дегтярьов 7
12 Владислав Марченко Марченко Владислав Кринський Володимир Володимир Кринський 1
22 Денис Шурубура Шурубура Денис Картинка 77’(2) Картинка 85’ Бородай Олег Олег Бородай 57
3 Руслан Сутченко Сутченко Руслан Сокуренко Віталій Віталій Сокуренко 13
25 Віталій Драч Драч Віталій Картинка 64’ Покотилюк Максим Максим Покотилюк 21
15 Вадим Тенжицький Тенжицький Вадим Картинка 54’ Картинка 69’ Картинка 72’ Олійник Дмитро Дмитро Олійник 99
13 Вадим Чорний Чорний Вадим Картинка 20’ Картинка 77’(2) Картинка 78’ Страшкевич Вадим Вадим Страшкевич 9
5 Єгор Смірнов Смірнов Єгор Картинка 77’ Картинка 65’ Ковпак Олександр Олександр Ковпак 29
Головний тренер: Головний тренер:
Кирилюк Олександр Ілліч Безсмертний Анатолій Петрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору