ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Блавацький Р.А.
Асистент 1 Дубовий О.С.
Асистент 2 Преснухін О.С.
4-ий арбітр Маляр В.Ю.
7 ТУР
19.08.2017 18:00
"Юність" м. Волочиськ
Гляд.
3200
Темп.
33 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Якименко О.В.
ЧЕСНА ГРА: 7,500
Агробізнес
“Агробізнес”
2:1
(1:0)
ЧЕСНА ГРА: 7,000
Поділля
“Поділля”
“Агробізнес”
“Поділля”
2’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
15’
Картинка
17’
Картинка
39’
46’
Картинка
79’
Картинка
81’
Картинка
85’
Картинка
86’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
55’
Картинка
59’
Картинка
73’
Картинка
85’
Картинка
90+3’
Картинка
90+5’
“Агробізнес” СКЛАДИ КОМАНД “Поділля”
23 Костянтин Одольський Одольський Костянтин Дворник Сергій Сергій Дворник 12
3 Андрій Дубчак Дубчак Андрій Картинка 85’ Картинка 39’ Гресь Владислав Владислав Гресь 2
6 Владислав Полторацький Полторацький Владислав Джурко Андрій Андрій Джурко 6
5 Сергій Атласюк Атласюк Сергій Картинка 17’ Картинка 59’ Рижук Степан Степан Рижук 9
9 Роман Гагун Гагун Роман Картинка 81’ Картинка 73’ Морговський Ян Ян Морговський 7
8 Андрій Кухарук Кухарук Андрій Картинка 90’ Степаненко Валерій Валерій Степаненко 99
25 Віталій Груша Груша Віталій Картинка 15’ Охрончук Владислав Владислав Охрончук 5
11 Тарас Пліс Пліс Тарас Картинка 79’ Музичук Олександр Олександр Музичук 22
2 Андрій Скакун Скакун Андрій Картинка 86’ Картинка 85’ Чернецький Олександр Олександр Чернецький 11
16 Богдан Семенець Семенець Богдан Картинка 46’ Котюн Євген Євген Котюн 20
20 Микола Темнюк Темнюк Микола Картинка 2’ Бабак Кирило-Ілля Кирило-Ілля Бабак 16
91 Сергій Чиж Чиж Сергій Шевченко Сергій Сергій Шевченко 1
15 Арсен Слотюк Слотюк Арсен Картинка 81’ Картинка 59’ Картинка 90+3’ Швець Сергій Сергій Швець 27
22 Олександр Юрчак Юрчак Олександр Картинка 86’ Бельчич Артем Артем Бельчич 13
14 Артур Думанюк Думанюк Артур Картинка 46’ Картинка 73’ Муляр Андрій Андрій Муляр 10
4 Сергій Шум Шум Сергій Картинка 39’ Картинка 55’ Ліповуз Андрій Андрій Ліповуз 8
17 Ігор Курило Курило Ігор Картинка 90’ Макарченко Артем Артем Макарченко 14
10 Дмитро Юхимович Юхимович Дмитро Картинка 85’ Картинка 90+5’ Колесников Олексій Олексій Колесников 21
Головний тренер: Головний тренер:
Донець Андрій Анатолійович Костишин Віталій Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору