ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Цибулько Є.А.
Асистент 1 Гавеля О.М.
Асистент 2 Кєскюла Д.А.
4-ий арбітр Бакулін В.А.
7 ТУР
19.08.2017 17:00
"Енергія" м. Нова Каховка
Гляд.
650
Темп.
33 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Циганков О.Д.
ЧЕСНА ГРА: 8,250
Таврія-Сімферополь
“Таврія-Сімферополь”
4:2
(2:1)
ЧЕСНА ГРА: 6,280
Суднобудівник
“Суднобудівник”
“Таврія-Сімферополь”
“Суднобудівник”
transparent
6’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
38’
Картинка
transparent
Картинка
5’
Картинка
44’
Картинка
45’
46’
Картинка
57’
Картинка
59’
Картинка
68’
Картинка
71’
Картинка
72’
Картинка
85’
Картинка
Картинка
48’
Картинка
54’
Картинка
60’
Картинка
76’
Картинка
79’
Картинка
83’(2)
Картинка
87’
Картинка
89’
“Таврія-Сімферополь” СКЛАДИ КОМАНД “Суднобудівник”
41 Роман Гурін Гурін Роман Агаларов Амір Амір Агаларов 1
23 Юрій Шевель Шевель Юрій Картинка 71’ Картинка 76’ Картинка 87’ Мізернюк Роман Роман Мізернюк 3
8 Вадим Гриппа Гриппа Вадим Картинка 85’ Картинка 79’ Безуханич Віталій Віталій Безуханич 4
11 Богдан Куксенко Куксенко Богдан Картинка 5’ Чернишенко Микола Микола Чернишенко 2
27 Максим Логвиненко Логвиненко Максим Картинка 6’(п) Картинка 46’ Картинка 54’ Зайчек Дмитро Дмитро Зайчек 5
15 Данііл Масюткін Масюткін Данііл Гончаров Владислав Владислав Гончаров 31
19 Володимир Біжко Біжко Володимир Картинка 45’ Картинка 89’ Севодняєв Дмитро Дмитро Севодняєв 27
22 Вадим Воронченко Воронченко Вадим Картинка 38’ Картинка 57’ Картинка 59’ Картинка 83’ Котов Владислав Владислав Котов 10
33 Віталій Фетісов Фетісов Віталій Картинка 44’ Гагулін Євгеній Євгеній Гагулін 77
18 Андрій Павлик Павлик Андрій Картинка 72’ Картинка 60’ Картинка 83’(2) Носов Ілля Ілля Носов 7
20 Владислав Жавко Жавко Владислав Картинка 68’ Картинка 48’ Долина Віталій Віталій Долина 19
12 Ігор Левченко Левченко Ігор Шилов Ігор Ігор Шилов 55
17 Євгеній Соколан Соколан Євгеній Картинка 59’ Запорожець Роман Роман Запорожець 33
3 Дмитро Тищенко Тищенко Дмитро Картинка 72’ Картинка 83’(2) Задера Дмитро Дмитро Задера 18
7 Дмитро Жиганов Жиганов Дмитро Картинка 46’ Картинка 83’ Дмітрієв Андрій Андрій Дмітрієв 11
9 Булат Єлоєв Єлоєв Булат Картинка 85’ Картинка 48’ Божко Максим Максим Божко 6
5 Владислав Кушнір Кушнір Владислав Картинка 87’ Частоколяний Богдан Богдан Частоколяний 15
10 Анатолій Масалов Масалов Анатолій Картинка 71’ Картинка 79’ Горінов Олександр Олександр Горінов 17
Головний тренер: Головний тренер:
Шевченко Сергій Васильович Люкенс Денніс Роберт
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору