ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кривушкін Д.В.
Асистент 1 Дорошенко В.А.
Асистент 2 Коротін В.І.
4-ий арбітр Афанасьєв О.О.
9 ТУР
30.08.2017 18:00
"Ювілейний" м. Суми
Гляд.
720
Темп.
17 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Зань Р.Є.
ЧЕСНА ГРА: 7,500
Суми
“Суми”
0:4
(0:1)
ЧЕСНА ГРА: 7,200
Полтава
“Полтава”
“Суми”
“Полтава”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
26’
Картинка
transparent
transparent
38’
Картинка
transparent
Картинка
3’
46’
Картинка
50’
Картинка
59’
Картинка
82’
Картинка
90+1’
Картинка
Картинка
54’
Картинка
64’
Картинка
72’
Картинка
75’
Картинка
78’
Картинка
81’
Картинка
83’
Картинка
86’
Картинка
87’
Картинка
88’
Картинка
90+3’
“Суми” СКЛАДИ КОМАНД “Полтава”
55 Артем Штанько Штанько Артем Кучинський Максим Максим Кучинський 12
16 Дмитро Богачов Богачов Дмитро Бородай Олег Олег Бородай 57
99 Владислав Бобров Бобров Владислав Парамонов Вадим Вадим Парамонов 67
44 Іраклій Циколія Циколія Іраклій Картинка 54’ Кушніренко Богдан Богдан Кушніренко 95
20 Артем Грищенко Грищенко Артем Голіков Олександр Олександр Голіков 10
14 Ігор Мединський Мединський Ігор Картинка 82’ Картинка 83’ Савін Антон Антон Савін 14
6 Микола Вечурко Вечурко Микола Картинка 50’ Картинка 72’ Савченко Олексій Олексій Савченко 8
9 Ярослав Ямполь Ямполь Ярослав Картинка 75’ Олійник Дмитро Дмитро Олійник 99
77 Дмитро Кошелюк Кошелюк Дмитро Картинка 26’ Картинка 64’ Сокуренко Віталій Віталій Сокуренко 13
11 Богдан Душин Душин Богдан Картинка 46’ Покотилюк Максим Максим Покотилюк 21
15 Олександр Лебеденко Лебеденко Олександр Картинка 38’ Картинка 59’ Картинка 3’ Картинка 78’ Ковпак Олександр Олександр Ковпак 29
23 Олександр Литвиненко Литвиненко Олександр Кринський Володимир Володимир Кринський 1
19 Антон Муховиков Муховиков Антон Іванов Павло Павло Іванов 3
5 Максим Лісовий Лісовий Максим Картинка 59’ Картинка 90+1’ Картинка 64’ Недоля Артем Артем Недоля 77
3 Віктор Лиховидько Лиховидько Віктор Картинка 83’ Картинка 88’ Страшкевич Вадим Вадим Страшкевич 9
4 Леван Махарадзе Махарадзе Леван Картинка 75’ Трояновський Євген Євген Трояновський 19
17 Юрій Бушман Бушман Юрій Картинка 46’ Картинка 72’ Картинка 81’ Картинка 86’ Насібулін Владислав Владислав Насібулін 89
10 Артур Каськов Каськов Артур Картинка 82’ Картинка 78’ Картинка 87’ Картинка 90+3’ Бараннік Олег Олег Бараннік 11
Головний тренер: Головний тренер:
Близнюк Ілля Владиславович Безсмертний Анатолій Петрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору