ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Козиряцький М.С.
Асистент 1 Котубей П.В.
Асистент 2 Ардашева О.Є.
4-ий арбітр Мамчур Є.В.
9 ТУР
30.08.2017 19:00
"Центральний міський стадіон" м. Миколаїв
Гляд.
500
Темп.
21 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Скорейко Ю.М.
Миколаїв
“Миколаїв”
1:2
(0:0)
Інгулець
“Інгулець”
“Миколаїв”
“Інгулець”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
9’
53’
Картинка
69’
Картинка
73’
Картинка
84’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
56’
Картинка
66’
Картинка
73’(2)
Картинка
86’
Картинка
89’
“Миколаїв” СКЛАДИ КОМАНД “Інгулець”
75 Ярослав Важинський Важинський Ярослав Ганєв Геннадій Геннадій Ганєв 33
8 Сергій Алексанов Алексанов Сергій Солдат Ігор Ігор Солдат 4
10 Роман Попов Попов Роман Картинка 87’ Картинка 9’ Картинка 66’ Рябушко Віталій Віталій Рябушко 7
18 Віталій Момот Момот Віталій Клименко Владислав Владислав Клименко 8
22 Вадим Яворський Яворський Вадим Картинка 53’ Картинка 90’ Картинка 73’(2) Мішуренко Олександр Олександр Мішуренко 9
23 Андрій Ковальов Ковальов Андрій Картинка 56’ Картинка 86’ Локтіонов Роман Роман Локтіонов 18
29 Олександр Лучик Лучик Олександр Картинка 84’ Кучеренко Олександр Олександр Кучеренко 23
50 Максим Жичиков Жичиков Максим Картинка 69’ Світличний Роман Роман Світличний 25
69 Станіслав Чучман Чучман Станіслав Павлов Віталій Віталій Павлов 28
70 Ігор Сікорський Сікорський Ігор Павелько Олексій Олексій Павелько 31
78 Валерій Рогозинський Рогозинський Валерій Картинка 73’ Лупашко Владислав Владислав Лупашко 80
16 Олексій Майборода Майборода Олексій Попович Єгор Єгор Попович 30
7 Віктор Берко Берко Віктор Картинка 87’ Картинка 66’ Картинка 89’ Елла Кен Кен Елла 11
13 Сергій Герасимець Герасимець Сергій Картинка 73’ Медведєв Олександр Олександр Медведєв 14
14 Михайло Цебро Цебро Михайло Картинка 73’(2) Акименко Олександр Олександр Акименко 21
15 Дмитро Назаренко Назаренко Дмитро Кретов Роман Роман Кретов 45
17 Василь Гаврилюк Гаврилюк Василь Картинка 86’ Січінава Ніка Ніка Січінава 49
40 Брайт Егір Барнор Барнор Брайт Егір Бесараб Павло Павло Бесараб 69
Головний тренер: Головний тренер:
Забранський Руслан Михайлович Лавриненко Сергій Дмитрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору