ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Цибулько Є.А.
Асистент 1 Касанов П.П.
Асистент 2 Бахметьєв А.І.
4-ий арбітр Федунець В.І.
10 ТУР
03.09.2017 17:00
"Вишнівецька об'єднана громада" смт. Вишнівець
Гляд.
1000
Темп.
25 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Шкільний С.А.
ЧЕСНА ГРА: 8,000
Нива
“Нива”
3:2
(2:0)
ЧЕСНА ГРА: 7,750
Поділля
“Поділля”
“Нива”
“Поділля”
transparent
transparent
transparent
transparent
16’
Картинка
20’
Картинка
transparent
transparent
35’
Картинка
transparent
transparent
Картинка
8’
46’
Картинка
53’
Картинка
54’
Картинка
58’
Картинка
62’
Картинка
73’
Картинка
Картинка
52’
Картинка
54’
Картинка
65’
Картинка
67’
Картинка
68’
Картинка
77’
Картинка
81’
Картинка
86’
“Нива” СКЛАДИ КОМАНД “Поділля”
1 Максим Механів Механів Максим Дворник Сергій Сергій Дворник 12
23 Дмитро Пріхна Пріхна Дмитро Картинка 35’ Картинка 8’(аг) Охрончук Владислав Владислав Охрончук 5
15 Тарас Мороз Мороз Тарас Картинка 54’ Картинка 68’ Джурко Андрій Андрій Джурко 6
5 Антон Музиченко Музиченко Антон Картинка 67’ Рижук Степан Степан Рижук 9
3 Олександр Касьяненко Касьяненко Олександр Картинка 46’ Швець Сергій Сергій Швець 27
7 Андрій Понєдєльнік Понєдєльнік Андрій Картинка 58’ Степаненко Валерій Валерій Степаненко 99
8 Ігор Вонс Вонс Ігор Картинка 53’(п) Картинка 73’ Картинка 65’ Ліповуз Андрій Андрій Ліповуз 8
2 Анатолій Чорномаз Чорномаз Анатолій Котюн Євген Євген Котюн 20
13 Павло Нагорний Нагорний Павло Картинка 52’ Чернецький Олександр Олександр Чернецький 11
19 Володимир Пришнівський Пришнівський Володимир Картинка 16’ Картинка 54’ Картинка 81’ Макарченко Артем Артем Макарченко 14
9 Олександр Апанчук Апанчук Олександр Картинка 20’ Картинка 62’ Бабак Кирило-Ілля Кирило-Ілля Бабак 16
11 Ігор Гатала Гатала Ігор Картинка 46’ Шевченко Сергій Сергій Шевченко 1
14 Юрій Головачук Головачук Юрій Картинка 54’ Картинка 52’ Муляр Андрій Андрій Муляр 10
17 Артур Дорі Дорі Артур Картинка 58’ Бельчич Артем Артем Бельчич 13
20 Олексій Литовченко Литовченко Олексій Картинка 62’ Картинка 67’ Картинка 86’ Морговський Ян Ян Морговський 7
43 Віктор Шевченко Шевченко Віктор Картинка 73’ Картинка 65’ Картинка 77’ Ватав Владислав Владислав Ватав 19
6 Ігор Кохман Кохман Ігор Маховка Андрій Андрій Маховка 24
4 Костянтин Пікуль Пікуль Костянтин Картинка 81’ Колесников Олексій Олексій Колесников 21
Головний тренер: Головний тренер:
Гасанов Самір Назімович Костишин Віталій Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору