ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Сташук І.І.
Асистент 1 Куценко А.В.
Асистент 2 Петрова І.В.
4-ий арбітр Поліщук М.П.
10 ТУР
03.09.2017 17:00
"Електрометалург" м. Нікополь
Гляд.
1000
Темп.
28 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Журба О.І.
ЧЕСНА ГРА: 7,250
Нікополь
“Нікополь”
2:2
(0:0)
ЧЕСНА ГРА: 4,250
Суднобудівник
“Суднобудівник”
“Нікополь”
“Суднобудівник”
transparent
transparent
8’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
28’
46’
Картинка
48’
Картинка
52’
Картинка
54’
Картинка
60’
Картинка
69’
Картинка
87’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
50’
Картинка
61’
Картинка
65’
Картинка
77’
Картинка
78’
Картинка
81’
Картинка
85’
“Нікополь” СКЛАДИ КОМАНД “Суднобудівник”
1 Ігор Гришин Гришин Ігор Картинка 81’ Картинка 81’ Шилов Ігор Ігор Шилов 55
4 Никита Дегтярьов Дегтярьов Никита Картинка 61’ Картинка 85’ Мізернюк Роман Роман Мізернюк 3
15 Богдан Швець Швець Богдан Картинка 52’ Ратушний Кирило Кирило Ратушний 22
17 Павло Мілєсін Мілєсін Павло Картинка 8’ Картинка 65’ Куянов Вячеслав Вячеслав Куянов 38
6 Максим Таряник Таряник Максим Чернишенко Микола Микола Чернишенко 2
18 Василь Адаменко Адаменко Василь Картинка 28’ Кривий Дмитро Дмитро Кривий 9
22 Ілля Пільтенко Пільтенко Ілля Картинка 60’ Картинка 69’ Картинка 85’ Картинка 85’ Севодняєв Дмитро Дмитро Севодняєв 27
5 Михайло Кривич Кривич Михайло Картинка 90’ Котов Владислав Владислав Котов 10
3 Богдан Шмигельский Шмигельский Богдан Картинка 85’ Картинка 90+3’ Носов Ілля Ілля Носов 7
7 Ілля Шестіпалов Шестіпалов Ілля Картинка 48’(п) Картинка 54’ Картинка 87’(н/п) Картинка 87’ Картинка 50’ Зайчек Дмитро Дмитро Зайчек 5
8 Михайло Коломоєць Коломоєць Михайло Картинка 46’ Картинка 77’ Запорожець Роман Роман Запорожець 33
12 Богдан Петриченко Петриченко Богдан Картинка 81’ Агаларов Амір Амір Агаларов 1
10 Роман Воронін Воронін Роман Картинка 46’ Картинка 28’ Картинка 78’ Безуханич Віталій Віталій Безуханич 4
11 Сергій Донець Донець Сергій Картинка 69’ Частоколяний Богдан Богдан Частоколяний 15
9 Владислав Прокопенко Прокопенко Владислав Картинка 50’ Картинка 90’(2) Гагулін Євгеній Євгеній Гагулін 77
16 Валерій Доля Доля Валерій Картинка 90’ Картинка 77’ Долина Віталій Віталій Долина 19
2 Андрій Каранедов Каранедов Андрій Картинка 90’(2) Горінов Олександр Олександр Горінов 17
19 Микола Косіненко Косіненко Микола
Головний тренер: Головний тренер:
Варжеленко Григорій Тихонович Люкенс Денніс Роберт
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору