ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Дорош В.В.
Асистент 1 Старча С.В.
Асистент 2 Соботюк С.С.
4-ий арбітр Шкурченко О.В.
11 ТУР
09.09.2017 17:00
"Юність" м. Волочиськ
Гляд.
1900
Темп.
24 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Білорус О.В.
ЧЕСНА ГРА: 7,750
Агробізнес
“Агробізнес”
1:0
(1:0)
ЧЕСНА ГРА: 5,750
Нива-В
“Нива-В”
“Агробізнес”
“Нива-В”
2’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
2’
Картинка
29’
Картинка
35’
Картинка
36’
Картинка
45’
67’
Картинка
70’
Картинка
78’
Картинка
79’
Картинка
85’
Картинка
88’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
47’
Картинка
51’
Картинка
64’
Картинка
81’
“Агробізнес” СКЛАДИ КОМАНД “Нива-В”
12 Сергій Чернобай Чернобай Сергій Бабійчук Максим Максим Бабійчук 1
6 Владислав Полторацький Полторацький Владислав Картинка 45’ Хохлов Вадим Вадим Хохлов 2
17 Ігор Курило Курило Ігор Картинка 79’ Картинка 36’ Картинка 47’ Дугієнко Олександр Олександр Дугієнко 4
5 Сергій Атласюк Атласюк Сергій Картинка 2’ Картинка 35’ Попов Дмитро Дмитро Попов 8
15 Арсен Слотюк Слотюк Арсен Картинка 64’ Браславський Ярослав Ярослав Браславський 9
8 Андрій Кухарук Кухарук Андрій Картинка 67’ Картинка 85’ Картинка 81’ Маляренко Ігор Ігор Маляренко 11
10 Дмитро Юхимович Юхимович Дмитро Картинка 46’ Осадчий Дмитро Дмитро Осадчий 19
20 Микола Темнюк Темнюк Микола Борячук Олександр Олександр Борячук 23
2 Андрій Скакун Скакун Андрій Картинка 88’ Нгаха Пунгуе Колінс Стробель Колінс Стробель Нгаха Пунгуе 24
25 Віталій Груша Груша Віталій Картинка 2’(п) Картинка 70’ Картинка 29’ Гудак Роман Роман Гудак 33
16 Богдан Семенець Семенець Богдан Картинка 78’ Картинка 51’ Дмитренко Олег Олег Дмитренко 55
23 Костянтин Одольський Одольський Костянтин Асаула Павло Павло Асаула 44
3 Андрій Дубчак Дубчак Андрій Темерівський Олександр Олександр Темерівський 7
22 Олександр Юрчак Юрчак Олександр Картинка 88’ Картинка 46’ Брижчук Тимофій Тимофій Брижчук 16
14 Артур Думанюк Думанюк Артур Картинка 85’ Картинка 81’ Овчар Тарас Тарас Овчар 21
4 Сергій Шум Шум Сергій Картинка 35’ Андрєєв Сергій Сергій Андрєєв 31
9 Роман Гагун Гагун Роман Картинка 70’ Карвацький Андрій Андрій Карвацький 34
11 Тарас Пліс Пліс Тарас Картинка 64’ Яськов Максим Максим Яськов 10
Головний тренер: Головний тренер:
Донець Андрій Анатолійович Горілий Володимир Іванович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору