ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Блавацький Р.А.
Асистент 1 Прощенко Р.Ю.
Асистент 2 Пилипенко Я.М.
4-ий арбітр Найко О.О.
11 ТУР
10.09.2017 17:00
"Буковина" м. Чернівці
Гляд.
1800
Темп.
23 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Звягінцев В.О.
ЧЕСНА ГРА: 7,500
Буковина
“Буковина”
1:2
(1:2)
ЧЕСНА ГРА: 5,714
Прикарпаття
“Прикарпаття”
“Буковина”
“Прикарпаття”
transparent
transparent
transparent
12’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
44’
Картинка
45+1’
Картинка
Картинка
4’
Картинка
21’
Картинка
31’
Картинка
43’
67’
Картинка
68’
Картинка
76’
Картинка
87’
Картинка
90’
Картинка
90+7’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
53’
Картинка
57’
Картинка
61’
Картинка
65’
Картинка
68’
Картинка
70’
Картинка
73’
Картинка
80’
Картинка
90+6’
“Буковина” СКЛАДИ КОМАНД “Прикарпаття”
1 Денис Чесановський Чесановський Денис Вульчин Остап Остап Вульчин 26
15 Василь Нікифоряк Нікифоряк Василь Картинка 73’ Бочкур Роман Роман Бочкур 27
3 Сергій Скрипкар Скрипкар Сергій Картинка 87’ Приймак Владислав Владислав Приймак 5
6 Володимир Найко Найко Володимир Картинка 90+7’ Картинка 61’ Картинка 68’ Прошак Роман Роман Прошак 17
21 Ігор Бойчук Бойчук Ігор Яневич Віктор Віктор Яневич 15
7 Андрій Шишигін Шишигін Андрій Картинка 70’ Данищук Віктор Віктор Данищук 19
17 Антон Батрак Батрак Антон Картинка 45+1’ Картинка 76’ Веприк Олег Олег Веприк 10
10 Ладік Мелконян Мелконян Ладік Картинка 68’ Картинка 21’ Картинка 57’ Боришкевич Володимир Володимир Боришкевич 8
25 Тарас Сивка Сивка Тарас Картинка 4’ Картинка 43’ Конкольняк Ярослав Ярослав Конкольняк 2
13 Євгеній Немтінов Немтінов Євгеній Картинка 12’ Картинка 46’ Кузьмин Роман Роман Кузьмин 20
16 Руслан Рябий Рябий Руслан Картинка 44’ Картинка 67’ Картинка 31’ Картинка 90+6’ Худобяк Ігор Ігор Худобяк 9
12 Микола Гоменюк Гоменюк Микола Семенів Юрій Юрій Семенів 24
22 Микола Геник Геник Микола Картинка 57’ Картинка 80’ Бойко Тарас Тарас Бойко 6
8 Олександр Жумига Жумига Олександр Картинка 76’ Картинка 90’ Картинка 46’ Картинка 53’ Януш Орест Орест Януш 22
77 Олександр Карапка Карапка Олександр Картинка 90’ Картинка 43’ Картинка 65’ Комар Артур Артур Комар 7
9 Андрій Королянчук Королянчук Андрій Картинка 67’ Дитко Роман Роман Дитко 18
20 Александру-Васілє Мунтян Мунтян Александру-Васілє Картинка 65’ Оринчак Богдан Богдан Оринчак 11
5 Даніел Раулюк Раулюк Даніел Картинка 68’ Картинка 70’ Громоляк Андрій Андрій Громоляк 4
Головний тренер: Головний тренер:
Мглинець Віктор Іванович Ковалюк Володимир Васильович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору