ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кубряк Д.В.
Асистент 1 Гашков Є.Л.
Асистент 2 Галинець В.В.
4-ий арбітр Федунець В.І.
15 ТУР
07.10.2017 15:00
"Вишнівецька об'єднана громада" смт. Вишнівець
Гляд.
800
Темп.
10 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Шкільний С.А.
Нива
“Нива”
3:3
(2:1)
Прикарпаття
“Прикарпаття”
“Нива”
“Прикарпаття”
transparent
5’
Картинка
transparent
transparent
21’
Картинка
22’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
45’
Картинка
Картинка
9’
Картинка
21’
Картинка
30’
Картинка
42’
Картинка
44’
54’
Картинка
73’
Картинка
79’
Картинка
81’
Картинка
89’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
49’
Картинка
55’
Картинка
58’
Картинка
65’
Картинка
72’
Картинка
75’
Картинка
77’
Картинка
85’
Картинка
87’
“Нива” СКЛАДИ КОМАНД “Прикарпаття”
1 Максим Механів Механів Максим Картинка 72’ Вульчин Остап Остап Вульчин 26
15 Тарас Мороз Мороз Тарас Картинка 42’ Картинка 49’ Громоляк Андрій Андрій Громоляк 4
5 Антон Музиченко Музиченко Антон Картинка 55’ Прошак Роман Роман Прошак 17
2 Анатолій Чорномаз Чорномаз Анатолій Картинка 58’ Картинка 87’ Приймак Владислав Владислав Приймак 5
13 Павло Нагорний Нагорний Павло Бочкур Роман Роман Бочкур 27
6 Ігор Кохман Кохман Ігор Картинка 22’ Картинка 44’ Картинка 85’ Бойко Тарас Тарас Бойко 6
43 Віктор Шевченко Шевченко Віктор Картинка 79’ Картинка 86’ Картинка 46’ Веприк Олег Олег Веприк 10
10 Богдан Слоневський Слоневський Богдан Картинка 5’ Картинка 54’ Картинка 73’(п) Картинка 30’ Картинка 65’ Боришкевич Володимир Володимир Боришкевич 8
19 Володимир Пришнівський Пришнівський Володимир Картинка 89’ Картинка 90’ Картинка 77’ Конкольняк Ярослав Ярослав Конкольняк 2
11 Ігор Гатала Гатала Ігор Картинка 21’ Картинка 81’ Картинка 21’ Януш Орест Орест Януш 22
20 Олексій Литовченко Литовченко Олексій Картинка 45’ Картинка 9’ Картинка 75’ Худобяк Ігор Ігор Худобяк 9
12 Роман Чопко Чопко Роман Семенів Юрій Юрій Семенів 24
23 Дмитро Пріхна Пріхна Дмитро Картинка 77’ Дитко Роман Роман Дитко 18
3 Олександр Касьяненко Касьяненко Олександр Оринчак Богдан Богдан Оринчак 11
17 Артур Дорі Дорі Артур Картинка 81’ Денега Богдан Богдан Денега 21
7 Андрій Понєдєльнік Понєдєльнік Андрій Картинка 85’ Геник Василь Василь Геник 16
14 Юрій Головачук Головачук Юрій Картинка 90’ Картинка 49’ Гуменюк Назар Назар Гуменюк 23
9 Олександр Апанчук Апанчук Олександр Картинка 86’ Картинка 46’ Кузьмин Роман Роман Кузьмин 20
Головний тренер: Головний тренер:
Гасанов Самір Назімович Ковалюк Володимир Васильович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору