ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Міланич В.О.
Асистент 1 Запороженко Д.І.
Асистент 2 Рибченко І.О.
4-ий арбітр Сташук І.І.
16 ТУР
11.10.2017 16:00
"ім. Ю. О. Гагаріна" м. Чернігів
Гляд.
1188
Темп.
9 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Васюта М.С.
Десна
“Десна”
0:0
(0:0)
Інгулець
“Інгулець”
ГОЛИ
“Десна”
“Інгулець”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
30’
Картинка
transparent
transparent
transparent
Картинка
22’
57’
Картинка
63’
Картинка
80’
Картинка
86’
Картинка
Картинка
54’
Картинка
74’
Картинка
88’(2)
Картинка
90+2’
“Десна” СКЛАДИ КОМАНД “Інгулець”
25 Костянтин Махновський Махновський Костянтин Картинка 90+3’ Картинка 90+2’ Ганєв Геннадій Геннадій Ганєв 33
45 Денис Фаворов Фаворов Денис Картинка 57’ Гончаренко Роман Роман Гончаренко 3
33 Темур Парцванія Парцванія Темур Картинка 22’ Солдат Ігор Ігор Солдат 4
22 Антон Братков Братков Антон Картинка 74’ Запорожець Євген Євген Запорожець 5
14 Андрій Мостовий Мостовий Андрій Картинка 88’(2) Клименко Владислав Владислав Клименко 8
3 Павло Щедраков Щедраков Павло Картинка 90’(2) Мішуренко Олександр Олександр Мішуренко 9
9 Леван Арвеладзе Арвеладзе Леван Картинка 90’ Картинка 90’(3) Акименко Олександр Олександр Акименко 21
7 Євгеній Чепурненко Чепурненко Євгеній Картинка 30’ Картинка 80’ Кучеренко Олександр Олександр Кучеренко 23
12 Єгор Картушов Картушов Єгор Павлов Віталій Віталій Павлов 28
11 Денис Олійник Олійник Денис Картинка 63’ Картинка 86’ Картинка 54’ Балан Денис Денис Балан 39
10 Олександр Філіппов Філіппов Олександр Картинка 88’ Лупашко Владислав Владислав Лупашко 80
1 Олег Шевченко Шевченко Олег Попович Єгор Єгор Попович 30
4 Вадим Мельник Мельник Вадим Картинка 90’ Рябушко Віталій Віталій Рябушко 7
27 Олександр Чорноморець Чорноморець Олександр Картинка 57’ Картинка 90’(3) Локтіонов Роман Роман Локтіонов 18
20 Денис Безбородько Безбородько Денис Картинка 88’ Картинка 88’(2) Світличний Роман Роман Світличний 25
69 Ігор Кірієнко Кірієнко Ігор Картинка 80’ Картинка 86’ Картинка 74’ Павелько Олексій Олексій Павелько 31
89 Олександр Волков Волков Олександр Картинка 86’ Картинка 90’(2) Січінава Ніка Ніка Січінава 49
8 Максим Банасевич Банасевич Максим Картинка 54’ Новотрясов Артур Артур Новотрясов 96
Головний тренер: Головний тренер:
Рябоконь Олександр Дмитрович Лавриненко Сергій Дмитрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору