ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Козиряцький М.С.
Асистент 1 Дебенко І.Б.
Асистент 2 Котубей П.В.
4-ий арбітр Сташук І.І.
19 ТУР
30.10.2017 15:00
"ім. Ю. О. Гагаріна" м. Чернігів
Гляд.
1073
Темп.
5 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Біць М.Ф.
ЧЕСНА ГРА: 6,750
Десна
“Десна”
1:2
(1:0)
ЧЕСНА ГРА: 6,570
Полтава
“Полтава”
“Десна”
“Полтава”
transparent
transparent
transparent
12’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
37’
Картинка
transparent
Картинка
20’
63’
Картинка
65’
Картинка
81’
Картинка
83’
Картинка
89’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
55’
Картинка
59’
Картинка
60’
Картинка
63’
Картинка
67’
Картинка
70’
Картинка
81’
Картинка
81’(2)
Картинка
90’
Картинка
90+5’
“Десна” СКЛАДИ КОМАНД “Полтава”
25 Костянтин Махновський Махновський Костянтин Кринський Володимир Володимир Кринський 1
22 Антон Братков Братков Антон Ковтун Олексій Олексій Ковтун 4
33 Темур Парцванія Парцванія Темур Картинка 90’ Парамонов Вадим Вадим Парамонов 67
14 Андрій Мостовий Мостовий Андрій Картинка 81’ Голіков Олександр Олександр Голіков 10
5 Вадим Жук Жук Вадим Картинка 83’ Картинка 20’ Іванов Павло Павло Іванов 3
13 Лука Коберідзе Коберідзе Лука ,63’ Картинка Картинка 46’ Крапивний Дмитро Дмитро Крапивний 25
9 Леван Арвеладзе Арвеладзе Леван Картинка 81’ Покотилюк Максим Максим Покотилюк 21
12 Єгор Картушов Картушов Єгор Картинка 55’ Савін Антон Антон Савін 14
89 Олександр Волков Волков Олександр Картинка 89’ Картинка 81’(2) Савченко Олексій Олексій Савченко 8
11 Денис Олійник Олійник Денис Картинка 65’ Картинка 60’ Трояновський Євген Євген Трояновський 19
10 Олександр Філіппов Філіппов Олександр Картинка 12’ Картинка 37’ Картинка 59’ Картинка 70’ Дегтярьов Максим Максим Дегтярьов 7
1 Олег Шевченко Шевченко Олег Кучинський Максим Максим Кучинський 12
27 Олександр Чорноморець Чорноморець Олександр Картинка 67’ Картинка 90+5’ Кушніренко Богдан Богдан Кушніренко 95
3 Павло Щедраков Щедраков Павло Картинка 65’ Картинка 81’(2) Сокуренко Віталій Віталій Сокуренко 13
90 Ілля Коваленко Коваленко Ілля Картинка 81’ Картинка 60’ Олійник Дмитро Дмитро Олійник 99
87 Денис Скепський Скепський Денис Недоля Артем Артем Недоля 77
20 Денис Безбородько Безбородько Денис Картинка 89’ Картинка 55’ Картинка 63’ Картинка 67’ Насібулін Владислав Владислав Насібулін 89
8 Максим Банасевич Банасевич Максим Картинка 83’ Картинка 46’ Ковпак Олександр Олександр Ковпак 29
Головний тренер: Головний тренер:
Рябоконь Олександр Дмитрович Безсмертний Анатолій Петрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору