ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Деревінський О.О.
Асистент 1 Запороженко Д.І.
Асистент 2 Рибченко І.О.
4-ий арбітр Панчишин Д.І.
22 ТУР
18.11.2017 13:00
"Полтава" с. Копили
Гляд.
100
Темп.
5 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Біць М.Ф.
Полтава 5116
“Полтава 5116”
3:0
(2:0)
Жемчужина
“Жемчужина”
“Полтава 5116”
“Жемчужина”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
35’
Картинка
44’
Картинка
45+2’
Картинка
64’
Картинка
69’
Картинка
75’
Картинка
78’
Картинка
80’
Картинка
90+1’
Картинка
Картинка
57’
Картинка
66’(2)
Картинка
67’
Картинка
87’
Картинка
90+1’
“Полтава 5116” СКЛАДИ КОМАНД “Жемчужина”
1 Володимир Кринський Кринський Володимир Стародубець Дмитро Дмитро Стародубець 97
57 Олег Бородай Бородай Олег Петько Сергій Сергій Петько 4
67 Вадим Парамонов Парамонов Вадим Картинка 44’ Курко Василь Василь Курко 14
10 Олександр Голіков Голіков Олександр Картинка 75’ Поспєлов Дмитро Дмитро Поспєлов 60
3 Павло Іванов Іванов Павло Картинка 87’ Норенков Денис Денис Норенков 23
25 Дмитро Крапивний Крапивний Дмитро Картинка 57’ Картинка 66’ Кулішенко Артем Артем Кулішенко 15
77 Артем Недоля Недоля Артем Картинка 78’ Акімов Вячеслав Вячеслав Акімов 24
14 Антон Савін Савін Антон Картинка 64’ Картинка 67’ Мурашов Євген Євген Мурашов 8
89 Владислав Насібулін Насібулін Владислав Картинка 35’ Картинка 90+1’ Діденко Анатолій Анатолій Діденко 9
19 Євген Трояновський Трояновський Євген Картинка 74’(п) Картинка 80’ Шестаков Михайло Михайло Шестаков 27
7 Максим Дегтярьов Дегтярьов Максим Картинка 45+2’(н/п) Картинка 69’ Картинка 66’(2) Лазарович Тарас Тарас Лазарович 11
12 Максим Кучинський Кучинський Максим Долганський Сергій Сергій Долганський 16
95 Богдан Кушніренко Кушніренко Богдан Картинка 75’ Картинка 66’(2) Паламар Руслан Руслан Паламар 22
13 Віталій Сокуренко Сокуренко Віталій Картинка 67’ Картинка 90+1’ Дємєнчук Дмитро Дмитро Дємєнчук 99
11 Олег Бараннік Бараннік Олег Картинка 64’ Картинка 66’ Терзі Євгеній Євгеній Терзі 10
8 Олексій Савченко Савченко Олексій Картинка 78’
99 Дмитро Олійник Олійник Дмитро Картинка 80’
29 Олександр Ковпак Ковпак Олександр Картинка 69’
Головний тренер: Головний тренер:
Безсмертний Анатолій Петрович Гайдаржи Леонід Васильович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору