ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Сахно О.С.
Асистент 1 Толмачов С.І.
Асистент 2 Целовальник О.М.
4-ий арбітр Сердюк Д.О.
24 ТУР
25.03.2018 15:00
"Полтава" с. Копили
Гляд.
200
Темп.
4 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Лисакевич В.В.
ЧЕСНА ГРА: 8,000
Полтава
“Полтава”
2:1
(0:0)
ЧЕСНА ГРА: 7,500
Черкаський Дніпро
“Черкаський Дніпро”
“Полтава”
“Черкаський Дніпро”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
36’
Картинка
transparent
Картинка
36’
50’
Картинка
55’
Картинка
75’
Картинка
79’
Картинка
81’
Картинка
89’
Картинка
Картинка
54’
Картинка
63’(2)
Картинка
75’
Картинка
82’
Картинка
82’
Картинка
90+2’
“Полтава” СКЛАДИ КОМАНД “Черкаський Дніпро”
1 Володимир Кринський Кринський Володимир Будюк Орест Орест Будюк 23
5 Дмитро Башлай Башлай Дмитро Картинка 75’ Картинка 89’ Картинка 54’ Кошелюк Дмитро Дмитро Кошелюк 32
67 Вадим Парамонов Парамонов Вадим Картинка 82’ Тарасенко Олег Олег Тарасенко 20
3 Павло Іванов Іванов Павло Бурлін Анатолій Анатолій Бурлін 2
32 Вадим Жук Жук Вадим Картинка 36’ Смірнов Єгор Єгор Смірнов 5
21 Максим Покотилюк Покотилюк Максим Картинка 82’ Проневич Дмитро Дмитро Проневич 3
25 Дмитро Крапивний Крапивний Дмитро Картинка 87’ Євдокимов Антон Антон Євдокимов 16
14 Антон Савін Савін Антон Картинка 79’ Картинка 63’ Зеленевич Максим Максим Зеленевич 77
8 Олексій Савченко Савченко Олексій Картинка 55’(п) Картинка 85’ Картинка 63’(2) Тимофієнко Віталій Віталій Тимофієнко 9
20 Максим Жичиков Жичиков Максим Картинка 50’ Картинка 75’ Качур Руслан Руслан Качур 11
29 Олександр Ковпак Ковпак Олександр Картинка 36’ Локтіонов Роман Роман Локтіонов 10
70 Нікіта Федотов Федотов Нікіта Панченко Євгеній Євгеній Панченко 1
10 Олександр Голіков Голіков Олександр Резесідзе Герасіме Герасіме Резесідзе 27
57 Олег Бородай Бородай Олег Картинка 89’ Картинка 82’ Картинка 90+2’ Сторчоус Андрій Андрій Сторчоус 21
77 Артем Недоля Недоля Артем Картинка 85’ Картинка 63’ Захаревич Ярослав Ярослав Захаревич 14
89 Владислав Насібулін Насібулін Владислав Картинка 50’ Картинка 63’(2) Крамар Антон Антон Крамар 80
99 Дмитро Олійник Олійник Дмитро Картинка 36’ Картинка 81’ Картинка 87’ Бойко Віталій Віталій Бойко 8
11 Ігор Мединський Мединський Ігор Картинка 79’ Картинка 75’ Кошадзе Леван Леван Кошадзе 7
Головний тренер: Головний тренер:
Безсмертний Анатолій Петрович Столовицький Ігор Михайлович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору