ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Арановський В.А.
Асистент 1 Беркут О.А.
Асистент 2 Жосан І.А.
4-ий арбітр Садовий О.В.
26 ТУР
06.04.2018 16:00
"Юність" м. Горішні Плавні
Гляд.
400
Темп.
16 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Зань Р.Є.
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
1:0
(1:0)
Черкащина-Академія
“Черкащина-Академія”
“Гірник-Спорт”
“Черкащина-Академія”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
29’
Картинка
transparent
37’
Картинка
transparent
Картинка
43’
46’
Картинка
61’
Картинка
75’
Картинка
77’
Картинка
80’
Картинка
86’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
46’(2)
Картинка
63’(2)
Картинка
80’
Картинка
90’
“Гірник-Спорт” СКЛАДИ КОМАНД “Черкащина-Академія”
33 Павло Поштаренко Поштаренко Павло Картинка 90+3’ Будюк Орест Орест Будюк 23
21 Юрій Цапій Цапій Юрій Картинка 46’ Кошелюк Дмитро Дмитро Кошелюк 32
5 Юрій Кравчук Кравчук Юрій Картинка 90+1’ Тарасенко Олег Олег Тарасенко 20
25 Олександр Аксьонов Аксьонов Олександр Картинка 90’ Бурлін Анатолій Анатолій Бурлін 2
29 Олексій Пінчук Пінчук Олексій Смірнов Єгор Єгор Смірнов 5
23 Юрій Батюшин Батюшин Юрій Картинка 77’ Проневич Дмитро Дмитро Проневич 3
8 Володимир Корольков Корольков Володимир Картинка 80’ Картинка 43’ Картинка 46’(2) Євдокимов Антон Антон Євдокимов 16
24 Сергій Панасенко Панасенко Сергій Картинка 29’ Картинка 37’ Картинка 87’ Картинка 63’ Зеленевич Максим Максим Зеленевич 77
77 Артем Бафталовський Бафталовський Артем Картинка 46’ Картинка 63’(2) Захаревич Ярослав Ярослав Захаревич 14
19 Костянтин Черній Черній Костянтин Картинка 61’ Картинка 75’ Картинка 89’ Сторчоус Андрій Андрій Сторчоус 21
14 Андрій Шевчук Шевчук Андрій Локтіонов Роман Роман Локтіонов 10
1 Юрій Камінський Камінський Юрій Панченко Євгеній Євгеній Панченко 1
20 Дмитро Сидоренко Сидоренко Дмитро Картинка 87’ Резесідзе Герасіме Герасіме Резесідзе 27
7 Андрій Фаюк Фаюк Андрій Картинка 75’ Картинка 86’ Картинка 63’ Тимофієнко Віталій Віталій Тимофієнко 9
54 Юрій Павлик Павлик Юрій Картинка 80’ Картинка 63’(2) Картинка 80’ Качур Руслан Руслан Качур 11
35 Роман Кунєв Кунєв Роман Картинка 46’ Чорний Вадим Вадим Чорний 13
22 Андрій Єфремов Єфремов Андрій Картинка 77’ Картинка 84’ Картинка 89’ Бойко Віталій Віталій Бойко 8
10 Андрій Скарлош Скарлош Андрій Картинка 46’(2) Кошадзе Леван Леван Кошадзе 7
Головний тренер: Головний тренер:
Пучков Сергій Валентинович Столовицький Ігор Михайлович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору