ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кузовлєв Д.І.
Асистент 1 Поважний Я.О.
Асистент 2 Вашкевич Ю.В.
4-ий арбітр Кєвліч Є.Ю.
24 ТУР
06.04.2018 14:00
"ім. Олександра Поворознюка" с. Володимирівка
Гляд.
400
Темп.
15 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Харахайчук А.Є.
Інгулець-2
“Інгулець-2”
1:3
(0:1)
Дніпро
“Дніпро”
“Інгулець-2”
“Дніпро”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
45’
Картинка
Картинка
27’
Картинка
37’
Картинка
42’
46’
Картинка
59’
Картинка
63’
Картинка
66’
Картинка
68’
Картинка
78’
Картинка
86’(2)
Картинка
Картинка
58’
Картинка
61’
Картинка
65’
Картинка
69’
Картинка
74’
Картинка
75’
Картинка
81’
Картинка
82’
Картинка
86’
Картинка
90’
Картинка
90’
“Інгулець-2” СКЛАДИ КОМАНД “Дніпро”
30 Олександр Литвиненко Литвиненко Олександр Пономаренко Іван Іван Пономаренко 1
22 Микола Оксенюк Оксенюк Микола Семенов Дмитро Дмитро Семенов 3
16 Артур Новотрясов Новотрясов Артур Картинка 63’ Картинка 27’ Палюх Сергій Сергій Палюх 5
90 Микита Данильченко Данильченко Микита Картинка 61’ Кулініч Олександр Олександр Кулініч 4
18 Денис Червінський Червінський Денис Кіричук Володимир Володимир Кіричук 14
31 Олексій Павелько Павелько Олексій Картинка 66’ Картинка 58’ Картинка 86’ Войтіховський Максим Максим Войтіховський 21
26 Олександр Химанич Химанич Олександр Картинка 86’(2) Картинка 69’ Картинка 90’ Андрушко Олександр Олександр Андрушко 6
7 Віталій Рябушко Рябушко Віталій Картинка 59’ Картинка 65’ Картинка 75’ Михайленко Іван Іван Михайленко 9
19 Олександр Довгий Довгий Олександр Картинка 37’ Картинка 42’ Картинка 74’ Вергун Дмитро Дмитро Вергун 7
71 Андрій Порохня Порохня Андрій Картинка 45’ Картинка 78’ Картинка 81’ Дорошенко Арсентій Арсентій Дорошенко 30
49 Ніка Січінава Січінава Ніка Картинка 46’ Костишин Денис Денис Костишин 18
20 Максим Гурідов Гурідов Максим Баштаненко Олексій Олексій Баштаненко 99
2 Антон Зіпцер Зіпцер Антон Картинка 63’ Джумига Артем Артем Джумига 20
11 Кен Елла Елла Кен Картинка 46’ Картинка 68’ Картинка 86’ Нечистенко Микита Микита Нечистенко 16
24 Руслан Нікулін Нікулін Руслан Картинка 59’ Картинка 61’ Картинка 82’ Назаренко Олександр Олександр Назаренко 19
55 Максим Калінін Калінін Максим Картинка 66’ Картинка 81’ Картинка 90’ Тарадуда Денис Денис Тарадуда 15
99 Андрій Глоба Глоба Андрій Картинка 86’(2) Картинка 75’ Поддубний Данило Данило Поддубний 10
98 Віталій Шморгун Шморгун Віталій Картинка 90’ Волинець Данило Данило Волинець 25
Головний тренер: Головний тренер:
Федорко Микола Миколайович Поклонський Олександр Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору