ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Міланич В.О.
Асистент 1 Чертоляс М.В.
Асистент 2 Висоцький В.О.
4-ий арбітр Сташук І.І.
26 ТУР
07.04.2018 16:00
"ім. Ю. О. Гагаріна" м. Чернігів
Гляд.
4836
Темп.
12 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Матяш О.М.
ЧЕСНА ГРА: 7,000
Десна
“Десна”
3:3
(2:0)
ЧЕСНА ГРА: 2,857
Арсенал
“Арсенал”
“Десна”
“Арсенал”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
35’
Картинка
36’
Картинка
transparent
Картинка
15’
Картинка
25’
Картинка
33’
Картинка
41’
70’
Картинка
84’
Картинка
88’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
55’
Картинка
57’
Картинка
63’
Картинка
69’
Картинка
70’(2)
Картинка
72’
Картинка
80’
Картинка
82’
Картинка
87’
“Десна” СКЛАДИ КОМАНД “Арсенал”
25 Костянтин Махновський Махновський Костянтин Картинка 72’ Іванов Дмитро Дмитро Іванов 33
5 Віталій Єрмаков Єрмаков Віталій Картинка 46’ Гринь Сергій Сергій Гринь 70
15 Гіоргі Гадрані Гадрані Гіоргі Картинка 25’ Кучеров Валерій Валерій Кучеров 21
45 Денис Фаворов Фаворов Денис Картинка 35’ Картинка 69’ Деркач Андрій Андрій Деркач 35
33 Андрій Слінкін Слінкін Андрій Картинка 90’ Картинка 82’ Трубочкін Іван Іван Трубочкін 44
7 Владислав Огіря Огіря Владислав Картинка 41’ Картинка 70’(2) Насімі Навід Навід Насімі 23
9 Леван Арвеладзе Арвеладзе Леван Картинка 88’ Домбровський Андрій Андрій Домбровський 9
19 Артем Фаворов Фаворов Артем Картинка 84’ Картинка 33’ Картинка 57’ Агірре Дієго Есекьєль Дієго Есекьєль Агірре 18
12 Єгор Картушов Картушов Єгор Картинка 36’ Картинка 15’ Старгородський Артем Артем Старгородський 13
66 Євген Чумак Чумак Євген Картинка 70’ Картинка 55’ Картинка 62’ Картинка 80’ Єрмаченко Олександр Олександр Єрмаченко 77
10 Олександр Філіппов Філіппов Олександр Картинка 63’ Зозуля Дмитро Дмитро Зозуля 5
72 Ігор Литовка Литовка Ігор Сітало Сергій Сергій Сітало 31
4 Вадим Мельник Мельник Вадим Картинка 90’ Даценко Сергій Сергій Даценко 32
20 Денис Безбородько Безбородько Денис Картинка 84’ Картинка 70’(2) Картинка 89’(аг) Семенюк Сергій Сергій Семенюк 8
8 Максим Банасевич Банасевич Максим Картинка 88’ Картинка 46’ Бушман Юрій Юрій Бушман 90
89 Олександр Волков Волков Олександр Картинка 80’ Родіч Іван Іван Родіч 55
14 Андрій Мостовий Мостовий Андрій Картинка 70’ Картинка 15’ Картинка 86’ Картинка 87’ Фещук Максим Максим Фещук 20
13 Лука Коберідзе Коберідзе Лука Картинка 57’ Батальський Олександр Олександр Батальський 10
Головний тренер: Головний тренер:
Рябоконь Олександр Дмитрович Літовченко Сергій Вікторович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору