ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Сташук І.І.
Асистент 1 Соботюк С.С.
Асистент 2 Преснухін О.С.
4-ий арбітр Богатирь М.І.
24 ТУР
10.04.2018 13:00
"Великий Луг" м. Запоріжжя
Гляд.
50
Темп.
23 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Кутаков А.О.
Металург
“Металург”
0:4
(0:0)
Реал Фарма
“Реал Фарма”
“Металург”
“Реал Фарма”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
33’
Картинка
transparent
40’
Картинка
Картинка
30’
52’
Картинка
53’
Картинка
64’
Картинка
67’
Картинка
71’
Картинка
74’
Картинка
75’
Картинка
81’
Картинка
83’
Картинка
Картинка
54’
Картинка
55’
Картинка
56’
Картинка
63’
Картинка
67’
Картинка
69’
Картинка
70’
Картинка
89’
“Металург” СКЛАДИ КОМАНД “Реал Фарма”
25 Ілля Тєлєнков Тєлєнков Ілля Картинка 67’ Георгіца Анатолій Анатолій Георгіца 23
8 Олексій Божий Божий Олексій Картинка 69’ Новицький Павло Павло Новицький 26
4 Олег Остапенко Остапенко Олег Картинка 71’ Картинка 67’ Картинка 73’ Дмитрієв Герман Герман Дмитрієв 44
11 Микита Сентябов Сентябов Микита Картинка 52’ Картинка 55’ Домбровський Микола Микола Домбровський 6
2 Сергій Керножицький Керножицький Сергій Картинка 81’ Картинка 63’ Михайлов Максим Максим Михайлов 8
6 Назар Курусь Курусь Назар Нахаба Юрій Юрій Нахаба 2
9 Назар Трофимчук Трофимчук Назар Картинка 64’ Хамільтон-Роллінгс Філіп Ларрі Філіп Ларрі Хамільтон-Роллінгс 14
15 Єгор Некрасов Некрасов Єгор Картинка 40’ Дубіна Олександр Олександр Дубіна 99
27 Віталій Радомський Радомський Віталій Картинка 33’ Картинка 74’ Картинка 70’ Поліщук Владислав Владислав Поліщук 10
19 Максим Башинський Башинський Максим Картинка 30’ Лиховидов Микола Микола Лиховидов 7
3 Святослав Чумак Чумак Святослав Картинка 53’ Картинка 54’ Захарченко Ярослав Ярослав Захарченко 16
33 Владислав Шовкун Шовкун Владислав Богдан Іван Іван Богдан 12
77 Микита Мартиненко Мартиненко Микита Картинка 52’ Картинка 75’ Картинка 30’ Картинка 56’ Підлетейчук Олег Олег Підлетейчук 17
14 Микита Нападайло Нападайло Микита Картинка 81’ Картинка 54’ Коваленко Олег Олег Коваленко 33
37 Андрій Литвиненко Литвиненко Андрій Картинка 74’ Картинка 83’ Картинка 55’ Єрмаков Дмитро Дмитро Єрмаков 13
10 Олексій Черніков Черніков Олексій Картинка 64’ Картинка 75’ Картинка 70’ Картинка 89’ Філіппов Філіпп Філіпп Філіппов 25
7 Олександр Батраченко Батраченко Олександр Картинка 63’ Бичков Олександр Олександр Бичков 3
67 Андрій Попов Попов Андрій Картинка 71’ Костюк Сергій Сергій Костюк 9
Головний тренер: Головний тренер:
Богатченко Андрій Олександрович Коваленко Андрій Геннадійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору