ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Іванов Ю.В.
Асистент 1 Приймачук А.Г.
Асистент 2 Шевчук А.В.
4-ий арбітр Макаренко Є.О.
27 ТУР
14.04.2018 16:00
КП "Центральний" м. Черкаси
Гляд.
500
Темп.
13 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Бич Г.В.
Черкащина-Академія
“Черкащина-Академія”
2:1
(0:0)
Десна
“Десна”
“Черкащина-Академія”
“Десна”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
28’
Картинка
transparent
37’
Картинка
transparent
Картинка
39’
71’
Картинка
72’
Картинка
80’
Картинка
90’(3)
Картинка
Картинка
58’
Картинка
64’(2)
Картинка
76’
Картинка
78’
Картинка
80’
Картинка
90’(2)
“Черкащина-Академія” СКЛАДИ КОМАНД “Десна”
23 Орест Будюк Будюк Орест Картинка 90+3’ Литовка Ігор Ігор Литовка 72
32 Дмитро Кошелюк Кошелюк Дмитро Картинка 76’ Єрмаков Віталій Віталій Єрмаков 5
20 Олег Тарасенко Тарасенко Олег Картинка 80’ Картинка 90’ Гадрані Гіоргі Гіоргі Гадрані 15
27 Герасіме Резесідзе Резесідзе Герасіме Картинка 58’ Фаворов Денис Денис Фаворов 45
80 Антон Крамар Крамар Антон Картинка 39’ Картинка 90’(2) Мостовий Андрій Андрій Мостовий 14
3 Дмитро Проневич Проневич Дмитро Огіря Владислав Владислав Огіря 7
21 Андрій Сторчоус Сторчоус Андрій Картинка 78’ Фаворов Артем Артем Фаворов 19
77 Максим Зеленевич Зеленевич Максим Картинка 85’ Картинка 64’ Банасевич Максим Максим Банасевич 8
14 Ярослав Захаревич Захаревич Ярослав Картинка 71’ Картинка 72’ Картушов Єгор Єгор Картушов 12
9 Віталій Тимофієнко Тимофієнко Віталій Картинка 28’ Картинка 37’ Картинка 64’(2) Безбородько Денис Денис Безбородько 20
10 Роман Локтіонов Локтіонов Роман Картинка 80’(п) Картинка 90’(3) Філіппов Олександр Олександр Філіппов 10
1 Євгеній Панченко Панченко Євгеній Махновський Костянтин Костянтин Махновський 25
22 Денис Шурубура Шурубура Денис Картинка 76’ Мельник Вадим Вадим Мельник 4
5 Єгор Смірнов Смірнов Єгор Картинка 85’ Картинка 64’(2) Арвеладзе Леван Леван Арвеладзе 9
30 Кирило Цокало Цокало Кирило Картинка 90’(2) Слінкін Андрій Андрій Слінкін 33
13 Вадим Чорний Чорний Вадим Картинка 90’(3) Картинка 90’ Волков Олександр Олександр Волков 89
8 Віталій Бойко Бойко Віталій Картинка 64’ Чумак Євген Євген Чумак 66
7 Леван Кошадзе Кошадзе Леван Картинка 37’ Коберідзе Лука Лука Коберідзе 13
Головний тренер: Головний тренер:
Столовицький Ігор Михайлович Рябоконь Олександр Дмитрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору