ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Сахно О.С.
Асистент 1 Приймачук А.Г.
Асистент 2 Шевчук А.В.
4-ий арбітр Садовий О.В.
28 ТУР
18.04.2018 17:00
"Юність" м. Горішні Плавні
Гляд.
500
Темп.
18 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Шаленко В.В.
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
1:0
(0:0)
Суми
“Суми”
“Гірник-Спорт”
“Суми”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
23’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
44’
Картинка
Картинка
28’
Картинка
42’
48’
Картинка
59’
Картинка
62’
Картинка
65’
Картинка
77’
Картинка
82’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
60’
Картинка
64’
Картинка
72’
“Гірник-Спорт” СКЛАДИ КОМАНД “Суми”
33 Павло Поштаренко Поштаренко Павло Старущенко Анатолій Анатолій Старущенко 66
21 Юрій Цапій Цапій Юрій Картинка 48’ Циколія Іраклій Іраклій Циколія 44
20 Дмитро Сидоренко Сидоренко Дмитро Богачов Дмитро Дмитро Богачов 16
25 Олександр Аксьонов Аксьонов Олександр Картинка 77’ Картинка 84’ Дурай Тарас Тарас Дурай 33
35 Роман Кунєв Кунєв Роман Картинка 87’ Воронін Сергій Сергій Воронін 77
7 Андрій Фаюк Фаюк Андрій Картинка 64’ Вечурко Микола Микола Вечурко 6
22 Андрій Єфремов Єфремов Андрій Картинка 23’ Картинка 80’ Рафальський Ярослав Ярослав Рафальський 8
10 Андрій Скарлош Скарлош Андрій Картинка 44’ Картинка 65’ Лиховидько Віктор Віктор Лиховидько 3
24 Сергій Панасенко Панасенко Сергій Картинка 28’ Картинка 72’ Коваленко Ілля Ілля Коваленко 22
54 Юрій Павлик Павлик Юрій Картинка 59’ Картинка 62’ Картинка 42’ Галенков Денис Денис Галенков 21
14 Андрій Шевчук Шевчук Андрій Картинка 60’ Тарануха Ростислав Ростислав Тарануха 20
1 Юрій Камінський Камінський Юрій Штанько Артем Артем Штанько 55
2 Ігор Носарєв Носарєв Ігор Картинка 80’ Луговий Єгор Єгор Луговий 14
5 Юрій Кравчук Кравчук Юрій Картинка 84’ Переверза Петро Петро Переверза 17
77 Артем Бафталовський Бафталовський Артем Картинка 65’ Картинка 60’ Галенко Ярослав Ярослав Галенко 27
18 Богдан Боровський Боровський Богдан Картинка 62’ Картинка 82’ Картинка 72’ Квасний Микола Микола Квасний 99
11 Сергій Білоус Білоус Сергій Картинка 87’ Акубардія Бадрі Бадрі Акубардія 7
23 Юрій Батюшин Батюшин Юрій Картинка 42’ Мурашов Євген Євген Мурашов 9
Головний тренер: Головний тренер:
Пучков Сергій Валентинович Золотницький Сергій Юрійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору