ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кальонов О.О.
Асистент 1 Думенко В.П.
Асистент 2 Сердюк Д.О.
4-ий арбітр Сташук І.І.
28 ТУР
18.04.2018 18:00
"ім. Ю. О. Гагаріна" м. Чернігів
Гляд.
1763
Темп.
13 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Якименко О.В.
Десна
“Десна”
4:1
(2:0)
Нафтовик-Укрнафта
“Нафтовик-Укрнафта”
“Десна”
“Нафтовик-Укрнафта”
transparent
4’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
30’
Картинка
32’
Картинка
35’
Картинка
transparent
Картинка
27’
Картинка
44’
46’(2)
Картинка
62’
Картинка
78’(2)
Картинка
80’
Картинка
85’(2)
Картинка
Картинка
46’
Картинка
54’
Картинка
57’
Картинка
78’
Картинка
85’
Картинка
89’
“Десна” СКЛАДИ КОМАНД “Нафтовик-Укрнафта”
72 Ігор Литовка Литовка Ігор Кліщук Андрій Андрій Кліщук 33
33 Андрій Слінкін Слінкін Андрій Картинка 44’ Васільєв Денис Денис Васільєв 3
23 Кирило Сидоренко Сидоренко Кирило Корж Максим Максим Корж 26
45 Денис Фаворов Фаворов Денис Картинка 30’(п) Мироненко Роман Роман Мироненко 4
2 Олександр Головко Головко Олександр Картинка 57’ Віксич Олександр Олександр Віксич 17
7 Владислав Огіря Огіря Владислав Картинка 85’(2) Лапін Олександр Олександр Лапін 18
19 Артем Фаворов Фаворов Артем Картинка 4’ Картинка 80’ Картинка 27’ Сачко Юрій Юрій Сачко 42
66 Євген Чумак Чумак Євген Картинка 35’ Картинка 46’(2) Картинка 46’ Васильченко Олександр Олександр Васильченко 41
12 Єгор Картушов Картушов Єгор Картинка 32’ Картинка 78’ Антюх Денис Денис Антюх 30
89 Олександр Волков Волков Олександр Картинка 78’(2) Картинка 54’ Бараннік Олег Олег Бараннік 10
10 Олександр Філіппов Філіппов Олександр Картинка 62’ Картинка 85’ Яременко Антон Антон Яременко 11
25 Костянтин Махновський Махновський Костянтин Данкович Роман Роман Данкович 92
4 Вадим Мельник Мельник Вадим Картинка 85’(2) Картинка 85’ Ляшенко Микола Микола Ляшенко 22
9 Леван Арвеладзе Арвеладзе Леван Картинка 62’ Картинка 46’ Кателін Євген Євген Кателін 15
20 Денис Безбородько Безбородько Денис Картинка 46’(2) Картинка 84’ Картинка 78’ Скакун Дмитро Дмитро Скакун 7
5 Віталій Єрмаков Єрмаков Віталій Картинка 54’ Картинка 89’ Суханов Сергій Сергій Суханов 9
8 Максим Банасевич Банасевич Максим Картинка 32’ Цюцюра Василь Василь Цюцюра 8
13 Лука Коберідзе Коберідзе Лука Картинка 78’(2)
Головний тренер: Головний тренер:
Рябоконь Олександр Дмитрович Книш Володимир Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору