ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кривушкін Д.В.
Асистент 1 Почепецький П.П.
Асистент 2 Білорус М.О.
4-ий арбітр Назаров Є.Є.
29 ТУР
22.04.2018 14:00
"Ювілейний" м. Суми
Гляд.
648
Темп.
14 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Матяш О.М.
ЧЕСНА ГРА: 7,750
Суми
“Суми”
0:2
(0:1)
ЧЕСНА ГРА: 7,250
Десна
“Десна”
“Суми”
“Десна”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
44’
Картинка
Картинка
36’
Картинка
41’
66’(2)
Картинка
79’
Картинка
85’
Картинка
86’
Картинка
Картинка
57’
Картинка
68’
Картинка
76’
Картинка
77’
Картинка
82’
Картинка
87’
“Суми” СКЛАДИ КОМАНД “Десна”
66 Анатолій Старущенко Старущенко Анатолій Махновський Костянтин Костянтин Махновський 25
44 Іраклій Циколія Циколія Іраклій Картинка 77’ Головко Олександр Олександр Головко 2
16 Дмитро Богачов Богачов Дмитро Картинка 57’ Картинка 87’(п) Фаворов Денис Денис Фаворов 45
33 Тарас Дурай Дурай Тарас Картинка 36’ Слінкін Андрій Андрій Слінкін 33
77 Сергій Воронін Воронін Сергій Картинка 85’ Картинка 88’ Сидоренко Кирило Кирило Сидоренко 23
9 Євген Мурашов Мурашов Євген Картинка 90’(2) Картинка 41’ Картинка 90’ Огіря Владислав Владислав Огіря 7
6 Микола Вечурко Вечурко Микола Картинка 86’ Картинка 82’ Картинка 82’ Фаворов Артем Артем Фаворов 19
8 Ярослав Рафальський Рафальський Ярослав Картинка 44’ Картинка 66’ Мостовий Андрій Андрій Мостовий 14
3 Віктор Лиховидько Лиховидько Віктор Картинка 68’ Чумак Євген Євген Чумак 66
99 Микола Квасний Квасний Микола Картинка 79’ Картинка 76’ Волков Олександр Олександр Волков 89
27 Ярослав Галенко Галенко Ярослав Картинка 66’(2) Картинка 77’ Філіппов Олександр Олександр Філіппов 10
55 Артем Штанько Штанько Артем Литовка Ігор Ігор Литовка 72
11 Богдан Душин Душин Богдан Картинка 90’(2) Мельник Вадим Вадим Мельник 4
14 Єгор Луговий Луговий Єгор Картинка 66’ Картинка 82’ Арвеладзе Леван Леван Арвеладзе 9
20 Ростислав Тарануха Тарануха Ростислав Картинка 66’(2) Картинка 77’ Безбородько Денис Денис Безбородько 20
10 Вадим Яворський Яворський Вадим Картинка 76’ Банасевич Максим Максим Банасевич 8
7 Бадрі Акубардія Акубардія Бадрі Картинка 79’ Картинка 90’ Єрмаков Віталій Віталій Єрмаков 5
Картинка 68’ Коберідзе Лука Лука Коберідзе 13
Головний тренер: Головний тренер:
Золотницький Сергій Юрійович Рябоконь Олександр Дмитрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору