ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Деревінський О.О.
Асистент 1 Коротін В.І.
Асистент 2 Старча С.В.
4-ий арбітр Децюк П.І.
32 ТУР
06.05.2018 18:00
"ім. Ю. О. Гагаріна" м. Чернігів
Гляд.
3188
Темп.
24 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Лемех Я.Л.
ЧЕСНА ГРА: 8,000
Десна
“Десна”
3:0
(1:0)
ЧЕСНА ГРА: 7,428
Миколаїв
“Миколаїв”
“Десна”
“Миколаїв”
transparent
4’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
45+2’
Картинка
67’
Картинка
68’(2)
Картинка
83’(2)
Картинка
86’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
49’
Картинка
62’
Картинка
64’
Картинка
65’
Картинка
74’
“Десна” СКЛАДИ КОМАНД “Миколаїв”
72 Ігор Литовка Литовка Ігор Попович Єгор Єгор Попович 75
23 Кирило Сидоренко Сидоренко Кирило Картинка 46’ Берко Віктор Віктор Берко 7
2 Олександр Головко Головко Олександр Попов Роман Роман Попов 10
14 Андрій Мостовий Мостовий Андрій Герасимець Сергій Сергій Герасимець 13
5 Віталій Єрмаков Єрмаков Віталій Картинка 83’ Цебро Михайло Михайло Цебро 14
7 Владислав Огіря Огіря Владислав Картинка 83’(2) Картинка 74’ Ковальов Андрій Андрій Ковальов 23
19 Артем Фаворов Фаворов Артем Картинка 45+2’ Картинка 68’ Картинка 62’ Дмитренко Олег Олег Дмитренко 40
13 Лука Коберідзе Коберідзе Лука Картинка 64’ Картинка 65’ Бондаренко Олексій Олексій Бондаренко 50
20 Денис Безбородько Безбородько Денис Картинка 4’ Картинка 86’ Картинка 46’(2) Сікорський Ігор Ігор Сікорський 70
8 Максим Банасевич Банасевич Максим Картинка 49’ Чучман Станіслав Станіслав Чучман 77
66 Євген Чумак Чумак Євген Картинка 67’ Картинка 68’(2) Рогозинський Валерій Валерій Рогозинський 78
25 Костянтин Махновський Махновський Костянтин Старченко Денис Денис Старченко 16
4 Вадим Мельник Мельник Вадим Картинка 83’ Картинка 62’ Назаренко Дмитро Дмитро Назаренко 15
89 Олександр Волков Волков Олександр Картинка 68’(2) Картинка 46’ Мартян Віктор Віктор Мартян 17
15 Гіоргі Гадрані Гадрані Гіоргі Картинка 83’(2) Картинка 65’ Садоха Володимир Володимир Садоха 18
10 Олександр Філіппов Філіппов Олександр Картинка 74’ Шарабура Микита Микита Шарабура 19
9 Леван Арвеладзе Арвеладзе Леван Картинка 68’ Семенина Ігор Ігор Семенина 22
45 Денис Фаворов Фаворов Денис Картинка 46’(2) Авраменко Владислав Владислав Авраменко 24
Головний тренер: Головний тренер:
Рябоконь Олександр Дмитрович Забранський Руслан Михайлович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору