ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Сташук І.І.
Асистент 1 Соботюк С.С.
Асистент 2 Остапчук В.І.
4-ий арбітр Бакулін В.А.
29 ТУР
06.05.2018 18:00
"Затис" с. Горностаївка
Гляд.
500
Темп.
24 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Муравйов О.В.
Мир
“Мир”
3:1
(0:1)
Дніпро
“Дніпро”
“Мир”
“Дніпро”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
36’
Картинка
37’
Картинка
42’
Картинка
Картинка
11’
Картинка
43’
55’
Картинка
58’
Картинка
65’
Картинка
66’
Картинка
81’
Картинка
81’
Картинка
88’
Картинка
Картинка
52’
Картинка
55’
Картинка
59’
Картинка
73’
Картинка
75’
Картинка
78’
Картинка
80’
Картинка
86’
Картинка
89’
Картинка
89’
Картинка
90’
“Мир” СКЛАДИ КОМАНД “Дніпро”
21 Артем Кулініч Кулініч Артем Баштаненко Олексій Олексій Баштаненко 99
5 Максим Шмиголь Шмиголь Максим Картинка 37’ Картинка 66’ Палюх Сергій Сергій Палюх 5
6 Ілля Шестіпалов Шестіпалов Ілля Картинка 36’ Картинка 89’ Семенов Дмитро Дмитро Семенов 3
7 Сергій Цибульський Цибульський Сергій Картинка 88’ Картинка 11’ Кіричук Володимир Володимир Кіричук 14
9 Олександр Бринько Бринько Олександр Картинка 55’ Картинка 52’ Картинка 89’ Бондар Дмитро Дмитро Бондар 2
10 Олексій Бойко Бойко Олексій Картинка 81’ Картинка 81’ Картинка 84’ Картинка 73’ Кулініч Олександр Олександр Кулініч 4
11 Михайло Кривич Кривич Михайло Картинка 90’ Картинка 75’ Картинка 86’ Вергун Дмитро Дмитро Вергун 7
16 Іван Доценко Доценко Іван Картинка 42’ Картинка 78’ Картинка 80’ Войтіховський Максим Максим Войтіховський 21
17 Павло Чмеленко Чмеленко Павло Картинка 65’ Картинка 43’ Картинка 55’ Картинка 59’ Будняк Іван Іван Будняк 8
20 Денис Притиковський Притиковський Денис Картинка 58’ Костишин Денис Денис Костишин 18
23 Андрій Сорокин Сорокин Андрій Поддубний Данило Данило Поддубний 10
1 Костянтин Гордецький Гордецький Костянтин Луговський Максим Максим Луговський 12
2 Іван Безпалов Безпалов Іван Картинка 86’ Джумига Артем Артем Джумига 20
3 Олександр Томенко Томенко Олександр Картинка 36’ Картинка 90’ Картинка 59’ Картинка 90’ Дорошенко Арсентій Арсентій Дорошенко 30
4 Євгеній Іздебський Іздебський Євгеній Картинка 42’ Картинка 80’ Рикун Антон Антон Рикун 23
8 Олексій Красов Красов Олексій Картинка 66’ Картинка 89’ Тарадуда Денис Денис Тарадуда 15
18 Денис Бондаренко Бондаренко Денис Картинка 84’ Картинка 73’ Андрушко Олександр Олександр Андрушко 6
19 Олександр П'ятов П'ятов Олександр Картинка 90’
Головний тренер: Головний тренер:
Сапельняк Олександр Якович Поклонський Олександр Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору