ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кузовлєв Д.І.
Асистент 1 Бахметьєв А.І.
Асистент 2 Близнюк М.І.
4-ий арбітр Тельбух Л.В.
32 ТУР
26.05.2018 17:30
"Дніпро-Арена" м. Дніпро
Гляд.
600
Темп.
21 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Кириченко Я.В.
Дніпро-1
“Дніпро-1”
8:0
(4:0)
Суднобудівник
“Суднобудівник”
“Дніпро-1”
“Суднобудівник”
transparent
transparent
transparent
12’
Картинка
17’
Картинка
20’
Картинка
transparent
transparent
34’
Картинка
transparent
43’
Картинка
46’(3)
Картинка
60’
Картинка
61’
Картинка
68’(2)
Картинка
74’
Картинка
76’
Картинка
Картинка
46’(5)
Картинка
49’
Картинка
59’
Картинка
68’(4)
“Дніпро-1” СКЛАДИ КОМАНД “Суднобудівник”
33 Валерій Юрчук Юрчук Валерій Картинка 46’(4) Жуков Віктор Віктор Жуков 12
10 Юрій Бровченко Бровченко Юрій Частоколяний Богдан Богдан Частоколяний 15
71 Максим Лопирьонок Лопирьонок Максим Картинка 46’ Мізернюк Роман Роман Мізернюк 3
15 Сергій Логінов Логінов Сергій Картинка 60’ Безуханич Віталій Віталій Безуханич 4
8 Володимир Польовий Польовий Володимир Картинка 68’(3) Дмітрієв Андрій Андрій Дмітрієв 11
4 Сергій Кравченко Кравченко Сергій Картинка 34’ Картинка 49’ Ратушний Кирило Кирило Ратушний 22
25 Ігор Когут Когут Ігор Картинка 20’ Картинка 61’ Картинка 59’ Кірієнко Ярослав Ярослав Кірієнко 33
24 Редван Мемешев Мемешев Редван Картинка 12’ Картинка 68’ Носов Ілля Ілля Носов 7
27 Єгор Чегурко Чегурко Єгор Картинка 68’(2) Бобелюк Олександр Олександр Бобелюк 10
19 Ярослав Поплавка Поплавка Ярослав Картинка 43’ Картинка 46’(2) Картинка 46’(5) Гагулін Євгеній Євгеній Гагулін 77
87 Олег Кожушко Кожушко Олег Картинка 17’ Картинка 46’(3) Картинка 68’(4) Дімітрієв Юрій Юрій Дімітрієв 71
41 Віктор Бабічин Бабічин Віктор Картинка 46’(4) Мамедов Михайло Михайло Мамедов 23
21 Станіслав Передистий Передистий Станіслав Картинка 46’ Картинка 68’(3) Зайчек Дмитро Дмитро Зайчек 5
11 Ярослав Гоменко Гоменко Ярослав Картинка 68’ Картинка 46’(5) Малярчук Олексій Олексій Малярчук 17
17 Каміль Хучбаров Хучбаров Каміль Картинка 68’(2) Картинка 68’(4) Задера Дмитро Дмитро Задера 18
22 Артур Карноза Карноза Артур Картинка 46’(2)
7 Владислав Войцеховський Войцеховський Владислав Картинка 46’(3) Картинка 74’ Картинка 76’
9 Віталій Кірєєв Кірєєв Віталій
Головний тренер: Головний тренер:
Михайленко Дмитро Станіславович Люкенс Денніс Роберт
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору