ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Зора К.П.
Асистент 1 Гавеля О.М.
Асистент 2 Ялов А.В.
4-ий арбітр Голіяк І.В.
33 ТУР
02.06.2018 13:00
"Парк Перемоги" м. Миколаїв
Гляд.
150
Темп.
27 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Харахайчук А.Є.
Суднобудівник
“Суднобудівник”
1:5
(0:4)
Металіст 1925
“Металіст 1925”
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
“Суднобудівник”
“Металіст 1925”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
4’
Картинка
16’
Картинка
21’
Картинка
23’
46’(4)
Картинка
62’(2)
Картинка
75’
Картинка
Картинка
46’(3)
Картинка
56’(2)
Картинка
57’
“Суднобудівник” СКЛАДИ КОМАНД “Металіст 1925”
23 Михайло Мамедов Мамедов Михайло Картинка 46’(4) Бєліменко Арсен Арсен Бєліменко 12
15 Богдан Частоколяний Частоколяний Богдан Картинка 46’ Пріхна Дмитро Дмитро Пріхна 2
3 Роман Мізернюк Мізернюк Роман Коваленко Іван Іван Коваленко 4
4 Віталій Безуханич Безуханич Віталій Картинка 4’ Картинка 16’ Картинка 21’ Картинка 46’(2) Єрмоленко Максим Максим Єрмоленко 7
11 Андрій Дмітрієв Дмітрієв Андрій Давидов Сергій Сергій Давидов 9
7 Ілля Носов Носов Ілля Картинка 62’ Картинка 23’ Дехтяренко Ярослав Ярослав Дехтяренко 14
33 Ярослав Кірієнко Кірієнко Ярослав Цвіренко Максим Максим Цвіренко 24
17 Олексій Малярчук Малярчук Олексій Картинка 62’(2) Картинка 46’(3) Де Олівейра Баіа Феррейра Луїз Фернандо Луїз Фернандо Де Олівейра Баіа Феррейра 30
71 Юрій Дімітрієв Дімітрієв Юрій Картинка 56’ Ралюченко Андрій Андрій Ралюченко 32
10 Олександр Бобелюк Бобелюк Олександр Картинка 75’(п) Картинка 56’(2) Жданов Олександр Олександр Жданов 44
18 Дмитро Задера Задера Дмитро Ємельянов Владислав Владислав Ємельянов 45
12 Віктор Жуков Жуков Віктор Картинка 46’(4) Дьяков Денис Денис Дьяков 81
77 Євгеній Гагулін Гагулін Євгеній Картинка 62’(2) Картинка 56’(2) Чередніченко Ігор Ігор Чередніченко 5
45 Роман Кретов Кретов Роман Картинка 46’(2) Краєв Владислав Владислав Краєв 8
22 Кирило Ратушний Ратушний Кирило Картинка 62’ Картинка 46’ Картинка 57’ Синиця Олег Олег Синиця 10
Картинка 46’(3) Стороженко Михайло Михайло Стороженко 11
Картинка 56’ Романов Сергій Сергій Романов 20
Коваленко Єгор Єгор Коваленко 77
Головний тренер: Головний тренер:
Люкенс Денніс Роберт Валяєв Сергій Валентинович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору